0 oy
658 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Resmen dul bir kadınla fake hesaptan yazışmalarını gördüm kadından numara istiyodu yakvarıyodu ve bunu bebeğimizi öğrendikten 3 ay spnra filan gördüm bebeğimiz varken bunu bana nasıl yaptı anlamıyorum bana bi akıl verin kızlar zaten inişli binişli ilişkimiz vardı bebeğim için kimseye ses etmedim

10 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bacım bak boşanmak aklında yoksa gidip yine geri geleceksen ses etme sus belki linç yicem ama sen bunu görüp onu affedeceksen nasol olsa affediyor deyip devam edecek. Sen de yıllarca sürekli aldatılan bir kadın olarak hayatına devam etmek zorunda kalacaksın ha dersen ki bosanirim sc ağzına ama dönerim yine diyorsan birsey yapma. 
-Reklam-
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Direk aile büyüklerini araya şok ve eşini rezil et
0 oy
(262 puan) tarafından
Şuan hamile misin
(1 puan) tarafından
Evet 29 haftaya giricez
0 oy
tarafından
Annesini babasını abisi varsa çağır anlat bir hal çare bulur evliliginize söyle sıkıntılı diye bir şey yapmazlarsa kendi aileni çağır en temizi
0 oy
(6,687 puan) tarafından
Sana nasil akil vererim canim..ben olsam kabullenem affedememdee..dusuncesi bile beni deli ediyor..ama yapi meselesi yani..
(1 puan) tarafından
Offff ama çocuğum
(6,687 puan) tarafından
Kiyamam yaa :( ne diyeyim bilemiyorum..yasamadan insan anlayamaz..rabbim yardimcin olsun..cucugun icinde senin icinde rabbim hayirlisini nasip etsin insallah
0 oy
(28,382 puan) tarafından

Sessiz kalma.

Alttak alma 

0 oy
(3,919 puan) tarafından
Konusmalarin resmni cek elinde dursun
0 oy
(739 puan) tarafından
Anasına babsına anlat bence 
0 oy
tarafından
Aile büyüklerine söyle yakaladim de böle böle mesajları hatta göster onlarda kulağını çeksinler eşin biliyormu öğrendiğini 
0 oy
tarafından
Vallahi kayınpederin akıllı adamsa kayınpederine söyle

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,295 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,067 göst.
12 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Tililotililo (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 816 göst.