0 oy
1,253 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Şerefsizin alacaklısı yani dolandırdığı kişi beni aradi dedi kocanın bni dolandırdığı günkü arkadaşlarını buldum arefe günü paramı alıp Mardin'de iki oruspu kiralamislar genel evinde içip dönmüşler adam dedi benim çocuklarımn emeğini kocan bu oruspularla yedi bunu yanına bırakmam dedi ne zaman isterseniz sizi o arkadaşlarında o kadininda yanına goturebilirim cezaevinden çıktığı gün bedelini odicek dedi başımdan kaynar sular aktı bu ******** iki ay boyunca ayrı yatıyordu skntlarm var bunalmdaym bilmm ne kalkp arkadaşlarıyla oruspu kiralıyor ondan daha ******** değilsem onu sürüm sürüm surundurucem

19 Cevaplar

+2 oy
(9,262 puan) tarafından
Senin kocanın yemediği b.k kalmamştı ki zaten, aldatmış olmasına da hiç şaşırmadm..
-Reklam-
0 oy
(971 puan) tarafından
Allahım yaa bu ne igrenc bi sey artik insanlar utanmıyor cekinmiyor boyle seyler duymak cok uzuyor artik beni
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Oha ya şerefsizligin bu kadari.

0 oy
(403 puan) tarafından
Hic karışma dolandırdığı kisiden bulsn belasını akillansn.yavrm sennde yasadklarn cok zorms Allah yardmcn olsn.
0 oy
tarafından
Allah sabır versin
0 oy
tarafından
İğrenç ya rabbim bildiği gibi yapsın emi rabbim seninde yardımcın olsun 

Sen naptın kızın geldimi durumlar ne 
tarafından
Kızımı bugün yarn getrcez diyolar
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Yaşadıkların çok zor kuzum :( bırak o kişiden bulsun belasını sen de hayatına bak bundan sonra 

tarafından
Benden bulacak belasinj ömür boyu kalicak o delikte cikarmicam onu elimden geleni yapicam bana yasattiklarini fitil fitil odiyicek
0 oy
(759 puan) tarafından

Allah ıslah etsin .Sen artık kendi yoluna bak .O insandan sana koca falan olmaz.Çok üzüldüm .

tarafından
Allah belasını versin inşallah adı kopek
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah 
0 oy
(913 puan) tarafından
Ben derim kendine yeni hayat kuru izini kayb ettir çocuklarından uzak tut o adamı. O adam basba deyil zaten. Bildiyime göre hamilesin. Kendine hayat kur bir şekilde ayağa kalk zor da olsa. Bu hamilelikle nasıl çalışırsın bilmiyorum artık bi şekilde yap. Ama onun gibi adamdan 2ci çocuğu yapmasaydın doğru olurdu ama neyse kader işte. Allah yardımcın olsun
tarafından
Avukat yüzde doksan bosicak hakim dedi sahitlermde var nafakada alcam odemese ömür boyu hapiste surundurucem
0 oy
(341 puan) tarafından
Okurken bile sinir küpü oldum haklisin öldüren vallah vurrr
tarafından
Ölmekten beter olucak onu surundurucem hapisten and icmisim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım eşinin elle tutulacak yanı kalmamış bence boşan kurtul çok üzüldüm .Allah gönlü güzel huyu güzellerle karşılaştırsaydı keşke
0 oy
(7,441 puan) tarafından
O adam dan da bu beklenirdi zaten şaşırmadım da sana herkes demişti burda ikinci çocuğu asla yapma diye sen çok büyük bi hata yaparak ikinci çocuğu yaptın o adamdan daha ne bekliyordun ki bir cocugunla hayatına bakacaktin şimdi hamilesin herşeyin önüne hamilelik duvar orecek sana Allah yardımcın olsun 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Senin kocan her b.ka karışmış zaten aldatmasına şaşırmadık
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Postlarina baktimda neler yasamişsiniz..neden hala o insanla evlisiniz??
tarafından
Hapse girmeden açamadım davayı şimdi ihanetini öğrendim avukattan geliyorum yüzde doksan bosicak hakim dedi
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canım sen o kocayı boş ver bence ondan ne koca olur Ne adam olur Sen bu saatten sonra ne yapabilirim başımın çaresine nasıl bakabilirim onu düşün Çünkü bu adam çıksa da senin başına bela olacak Allah korusun her türlü pislik beklenir
tarafından
Cikamiyicak ya essek gibi nafaka odicek yada ömür boyu hapiste surunucek
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ay resmen ya Allahım evlerden ırak 
0 oy
(237 puan) tarafından
Allahım sizi de evladinizi da uzak eylesin. Allahım size hayırlı kapılar açsın.

Üzülmeyin, namazınızı kılın , dua edin, Allaha sığının. Rabbimin mülkü geniştir, sizlere hayırlı kapılar açacaktır.
tarafından
Amin Allah razı olsun canim
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Daha neler duyacağım bu platform da bn şok üstüne şok
tarafından
Ben bu ihaneti onun yanına bırakmam madem soktular hapse orda kalması için herşeyi yapicam

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 644 göst.
14 Ağustos 2020 Aile kategorisinde biranneadayiii (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 765 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde mustafaalinim (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 758 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 918 göst.