0 oy
1,601 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben bir oturuyorum kaynanam ile. Çarşamba günü hastaneye gittiler Kayın babam ile ve bana koltuğun altında para var dedi altından bahsetmedi. Bende tmm dedim o gitti evi süpürdüm hamzayı uyuttum sigara içtim falan sonra geldi işte. Neyse hamzayı aldım odama gittim emzirmek İcin. Ertesi gün de hamzanın aşısı vardı aşı yaptırmak İcin götürdüm geldim baktım barut olmuş diyor ki benim altın çantam yerinden oynamış ve 1 altınım eksik sen aldın hırsız seni adam yerine koydum dedi. Bende yeminler ettim almadım bu kadar mı güven veremedim sana dedim. Kızlar evde 2 kaynım ben eşim ve kayın babam varız orda altın olduğunu bilmiyordum bile ve benim bir yeri karıştırmak huyum değil. Yerde 1 kuruş bulsam bile veriyorum kadına. Eşimi aradım geldi koltuğun altındaki bütün eşyaları çıkardı ki altını orda. Kızlar şok oldum bana bir sürü hakaret etti yargısız infaz yaptı ben çok kötü oldum simdi bana trip li sanki ben ne yapmışım kocam da beni alıp gidemedi ya ona da ağladım. Dünden beri cok ağladım. Rabbim bana iftira atanı sana havale ettim. Bana dua edin de ayrı eve çıkayım bir an önce. Çok mutsuzum. 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Birlikte yasamicaksiniz iste canim kacarak evlenmiceksin, kendini bu caresizlige sen mahkum etmissin. O pislik kaynananda gidicek yerin olmadığını biliyor o yuzden sana istedigini yapiyor. Sen aglasan nolur eşin bilr arkanda durmamış, insan annesi de olsa karisina hirsiz diyenin yanina birakir mi? 
tarafından
Bırakmaz adam olan bırakmaz ama dediğin gibi ben kendimi buna mecbur bıraktım cok pişmanım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sen Allah a bırak canım rabbim sorsun hakkını ,

O kul hakkına girmis o hakkı nasıl verecek ...

tarafından
Amin insallah ben Allaha havale ettim o sorsun ondan hesabını bin pişman olsun
0 oy
(528 puan) tarafından
Sen sakin muhattap olma bi de o mu trip atiyo sana. Eşin tek cocuk degilmis ki neyi yanliz birakiyo evde kayinlar varmis zaten yaliz kalmiyolar ki. 
tarafından
Evet işte diğer kaynım lar asla bakmaz ona çok sorumsuzlar eşim her işe koşuyor. Evli 2 kaynım da var onlar da 5 para etmez
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Kocan ağzının payını veremedimi anasının:(((
tarafından
Yok korktu heralde annesine birşey dese hemen acındırıe kendini ah ah
(1,037 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim iftira kötü birşey Allah Versin cezasini
tarafından
Amin cnm Allah bildiği gibi yapsın

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 1,013 göst.