0 oy
512 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Demin geldi amaan ha çocuk yapma sakın bunu büyüt hem olursa bazılarının gönlü kalır dedi. Anlamadım kimin ne gönlü kalcak dedim.kaynanamin ablasının kızı var 4yillik evli başta korunmuş sonra deniyorlarmis olmuyormuş tabi millete istemiyo çalışıyor diyorlar . Bı de gorumcesinin gelini 1bucuk yıldır evli yeni onunda başta az sorun varmış sorna doktor stres ediyosun ondan olmuyo demiş. Rabbim herkesin gönlüne göre versin hiçbir kucağı boş bırakmasın . Şimdi onların olmazken bnm 2.ciyi yapmam onlara garez olurmuş fln .oğlum kolik bı bebekti şöyle güzel uyuma düzeni yok zate kazayla kalmazsam 3yasina kadar düşünmüyorum 10bucuk aylık daha. Gelmiş derdi buymuş soylemeyw .şimdilerde yeni ya hemen kalırsın aman dio.kendinden biliyon heralde anne dedim çok bozuldu.. 4cocugu var hepsinin yaş arası 14ay .. eşimde duymuş dediklerini çok kızdı annesine bnm yatak odamdan yapacağım çocuktan kimene hanginiz bakiyo ediyo dedi. Zate çok sever o işleri 2aylik evliydim gelip torun istiyom demelere başlamıştı ozmnda çocuğu kızdıydi anlamiyo

12 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Esin gereken cevabi vermis bosver sende takma
-Reklam-
0 oy
(27,156 puan) tarafından

Her insan birseyle imtihan edilir kaynanan saçmalamis 

Istege bagli cocuk yapip yada yapmaman 

Esin iyi demis agzinq sağlık..

0 oy
(107 puan) tarafından
Herkesin imtihani farklı .  Bu kaynanalarda gelinlerini nasıl çıldırtsam  diye düşünüyorlar herhalde başka dertleri yok . Allah olmayanlarada versin . Boşver ya takma kimseyi.  Kârı koca siz karar verirsiniz  .  Hamile kaldığın zamanda geç söylersin . O sinirlenir sen sınır olmazsın .  Allah sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin tüm isteyenlere 
0 oy
(971 puan) tarafından
Canım aynisi bizde de var cadi bunlar a bosver hic dinleme konussun kendi kendine
0 oy
tarafından
Aslında kötü bişey dememiş ama üslubu yanlış bakması zor olur sana dikkat edin dese neyse milletten dolayı demesi hoş olmamış 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Kaynanamı inadına çocuk yapardım ☺️
0 oy
(535 puan) tarafından
Aman değişikler valla hepsi benimkide çok bakarmis gibi 2. 'yi yap diyor ama bi gör nasıl sever sevdiğine eminim ama çalışacam artık sabahtan akşama kadar bakmasi gerek nasıl olacak bilmiyorum esimle 2 -3 saat bir yere gitsek hemen arar huysuzlanıyor diye 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Gereken cevap yerine ulasmis benm kaynanam yok ama sagolsun annem kaynanalik yapar gelinine yapmadigi kadar. Evlenirken bana da abime de aman ha hemen cocuk yapmayin diye tembihledi. Bide duusn yani ilk torun olacak. Abimle.ikimizin arasinda dugun olarak iki ay var . abim evlendi ,sonra ben evlendim. Evlendikten 15 gun sonra gelinimiizn hamile oldugunu ogrendim. Suan dunyalar tatlisi bir yegenim var. Bana da her lafindan biri aman ha hem cocuk yapma sende sunlar gibi, sen once elindeki cocugu buyut dedi durdu, esim i kastediuo elimdeki cocuk olarak.ben de lafini esirgemeyen biriyin neyse ozel konu olunca bir iki derken savrettim ucuncuye acrim agzimi yumdum gozumu.oglunun seyine karisabildin mi dr damadinin kine karismaya kalkiyorsun dedim .. Birdaha da.lafini etmedi. Simdi de durmus kizimin ismine karismaya kalkiyo soktum lafini sen degil miydin cocuk yapma diye tembihleyen dedim. Sustu. Gelemiylrum boyle seylere. Senin kaynananda karismakla ayip etmis esin cevabini vermis zaten bosver.
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Var bacım oleleri senn yatak odana karışan Ay bnde bktm Bi düşmediler yakamzdan
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Benimki de tam tersi ard arda getirsem zil takıp oynar torun sevdalıları kendileri 
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Esin vermis agzinin payini bosver hic takma bile 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 300 göst.
0 oy
4 cevap 214 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 338 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Mavi.19.22 (58 puan) tarafından soruldu