0 oy
743 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
3 gün oldu spinal sezeryan oldum ama daha yataktan desteksiz kalkamıyorum büyük tuvalete çıkamadım sütüm gelmiyor diye bebek mama yiyor ne altını değişebiliyorum ne mama verebiliyorum lavaboya dahi tek gidemiyorum ne zamana geçecek ağrı kesici de kullanıyorum ama nafile belim ağrıyor oturup uzanınca kalkarken de dikiş yerim 

8 Cevaplar

0 oy
(9,214 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm .. 1 hftaya kdar kendin yatıp kalkabilrsn merak etme.. surekli yatma kalk gez yattıkça ağrı azalmıuor artıyor.. bebişini de emzir sutun gelir inşallah.. su iç bol bol
(26 puan) tarafından
4 litre su içiyorum meyve suyu rezene çayı baya sıvı tüketiyoruö damla verdi doktpr kullanıyorum pompa kullandım ama olmuyor bomboş göğsüm sıvı bile gelmedi bari ayağa kalksam bebeğe bakabilsem ama yok belim çok ama çok ağrıyor
(9,214 puan) tarafından
Bi acile gdip ağrı kesici iğne yaptırabilrsn aslında.. Rabbim şifa versin cnm inşallah sutun de gelir :( bazılarının 15 20 gun sonra geliyormuş sakın gelmiyor die pes etme
(26 puan) tarafından
bizim burada virüs o kadar aettı ki özel hastanenin 3 üncü katı virüslü hasta olmuş onlara özel kendimden geçtim bebeği düşünüyorum doktor ağrı kesici hap verdi de yok kalkarken çığlık ata ata inleye inleye kalkıyorum yatarken belim ağrıyor kalkmaya çalışınca dikiş yerim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi kac gune tam gecer. Ben 3 günlüktum evde yanlizdim isimi filan yanliz yaptim 
(26 puan) tarafından
iş yapmak kusur kalsın tek başıma yataktan doğrulsam razıyım bende mi sorun var acaba çok ağrım var
tarafından
Normal canim ben tez canli olmak zorundaydim
0 oy
(249 puan) tarafından
Kuzum erken dogum yapmistim oglan kuvezde kaldi felan ben bi haftada toparlandim sora hergun sut goturdum hastaneye ilk eve geldigimde dus almam gerektigini soyledi doktor bi sprey sıktı o daha cabuk iyilestiriyomus bant yapistirmadilar senin tamamen bunyene bagli bu üçüncu gebeligim bunda nasil olcak bilmiyorum 
(249 puan) tarafından
Yok hastanede direk hemsire sıktı sezaryan dikisinin ustune bu arada uyku desen ayniydi cok agrim vardi hani normal ya kac kat dikis agrisi sizisi tekrar ayni seyleri yasiycak olmak korkutuyo acikcasi :)
(26 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım da ben de acaba tek ben mi böyleyim diyorum eşim beni yataktan kaldırıyor yatmaya çalışıyorum sanki iğne halen belimde batıyor
(249 puan) tarafından
Oyle iste kuzum ilk bir hafta zorlandim sonra benden ilgi bekleyen bi bebek oldugu icin toparlanmak zorunda kaldim cunku aldigi nefes bile yetiyo inan
(26 puan) tarafından
kendimş zorluyorum bende bebeğime bakmak ilgilenmek istiyorum ama ağrım fazla dikiş yerim ağrıyor kalkınca
(249 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun kuzum benimde 23 gunum kaldi son
0 oy
(1,785 puan) tarafından

Canim bende sezaryen oldum hemşire ayaga kaldiracaz dediğinde kaldirdilar bir kere ondan sonra daha 1 gün bile geçmeden ben koridorlarda falan sürekli yürüyordum yat derlerdi benim popom uyustu yata yata derdim yatmazdim. Evde de sadece 1 gün ablam geldi gece yatmadi sadece gündüz kaldı ben kendi yemeğini işimi hep yaptim 1 hafta olunca agrin sizin bile kalmıyor. Doktorun verdiği ilaçların içinde antibiyotik ve etkili agri kesici olmalı onları kullan kendine sürekli ben hastayim psikolojisi aşılama yapmaliyim başarılıyım bugün daha iyiyim de kendini salma geçmiş olsun:angel:sütün icin göğsünü bir anda sıkı sikiyor musun acaba? Benim hemşire gögsümü cok fena sıkmıştı sütüm bir anda gelmişti bide humana ic o bende cok etki etki göğüslerine sıcak havlu koy yakmayacak sekilde. Bebegin bos olsa bile göğsünü emsin süt kanallarini uyarır

(26 puan) tarafından
sağol canım demek ki benim farklı ağır geçiypr belki aşırı kiloluyum o yüzden sanki doğum yapmamış gibiyim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Senin ağır geçiyo demek ki ben ertesi gün her şeyi tek başıma yaptım 
0 oy
tarafından
1haftaya gecer ben bebegim 15gunluken koşuyordum 
0 oy
(467 puan) tarafından
Ben 1de sezeryan oldum ayagımım uyusuklugu gecince hemen ayaga kalktım bol bol yurudum bebegımın altını falan ben degıstırdım 3 4 gunde gitti agrısı benimki suan 20 gun oldu sezeryan olalı gayet iyiyım bol bol yuru ınsaallah cabucak toparlanırsın
(26 puan) tarafından
inşallah canm acaba kiloluyum diye mi bilmiyorum o kadar ağrım var ki dikişim patlayacak sanki oturamıyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 345 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 365 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Fatmanur789 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meymn0765 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,600 göst.
2 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fts33 (1 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...