0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (1,506 puan) tarafından
Kızlar ayın 1 inde doğum yaptim sezeryan dünden beri dikişlerim değil ama sağ taraf dikislerin 3 parmak yukarı yan tarafı çok acıyor sanki içini bıçakla kesiyorlar gibi acaba üşüttüm mu sizce neden olmuştur 

4 Cevaplar

+1 oy
(4,475 puan) tarafından
geçmiş olsun canım öncelikle doktora sezaryan sonrası kontrole gittin mi dikişler için ben 5.de doğum yaptım  arada sızlıyor ama kontrole çağırdı pazartesi bir sıkıntın olmazsa bile gel kontrol edecegiz dedi
(1,506 puan) tarafından
Gittim canım bir sıkıntı yok dedi hatta kilomdan dolayı korkuyordu ama çok güzel demişti kendide sevindi
-Reklam-
+1 oy
(1,475 puan) tarafından
Usutmusndur cnm çünkü benim 3kez açıldı diksler eve geldgm günün ertesi gunu dikslerm açıldı dunde sağlık ocağı antibiyotik verdi akintm cok koku yapiyo icm hep agriyo zaten 3aydr ve 3cu sezeryan 7aylik dogdu kizm sancim vardı dikslermn patlma riski vardi 
(1,506 puan) tarafından
Ev sobalı lavaboya giderken.ister istemez soğuk oluyor
(1,475 puan) tarafından
Benimde sobalı yelek terlik örme patik  yazma bunları eksik etme ben simdi sobayı yakcam soguktan agriyo dikslern senin
(1,506 puan) tarafından
Eşim devamlı yakıyor sobayı ama giyiyorum ama gene de soğuk oluyor
(1,475 puan) tarafından
Sen ustnu kalın giyirsen bisey olmaz cnm
(1,506 puan) tarafından
Daha dikkat edeyim bari ilk defa bugün ağrıma uyandım:(
+1 oy
tarafından
Elleriyle deydigi yerlerde acı ağrı ve hassasiyet yapio
tarafından
Aynen cnm benimde oluyordu mideme baskı sol tarafım da acı sanki içim yirtiliyo gibi bardağa uzansam acırdi sanki geçti bı müddet sonra ellerimizle bir çok yerine temas ettik çok normal dedi
(1,506 puan) tarafından
Ay inşallah öyledir ilk defa bu kadar acıdı kaç gündür ağrı vardı ama böyle değildi  :(
tarafından
Geçiyor cnm geçiyor senin ilk mi
(1,506 puan) tarafından
Evet canım ilk
tarafından
Normal cnm benim ben üç tane sezeryanla doğum yaptım normal o ağrılar
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Başka fikri olan var mi kızlar 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 743 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde sevda dedim (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 365 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Fatmanur789 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meymn0765 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,600 göst.
2 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fts33 (1 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...