0 oy
1,327 göst.
Aile kategorisinde (947 puan) tarafından

Kızlar görümceniz bebeğinize ne aldı benimki uyduruk bi sortlu kısa kollu takım almış.  Ki durumu da gayet yerinde ALLAH versin gözümüz yok. Onu da kasıtlı alır gibi küçük almış bi iki giydirdim olmuyor.  Benim saf koca da onun kızı var 4 yaşında hala para yediriyor ona markete götürüp poşet poset yiyecek alıyor kıyafet almış kac defa. Ben sinir oluyorum zoruma gidiyor enayi yerine konmak. Alma diyorum eşime alıyor sinir oluyorum :ermm:

56 Cevaplar

0 oy
(6,816 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşında görmeye gelmedi canım şuan oda hamile bende onun bebeğini görmeye gitmicem  eşimede dedim gidersen saflıktan değil salakliktan  gitmiş olursun senin çocuğunun onun gözünde kıymeti yoksa onun cocugununda benim gözümde kıymeti yok bu arada amcası da görmeye gelmedi ama biz onun bebeğine gitmiştik eşim ilk cocuklarina bisikletini falan da almış ama bizim çocuğu görmeye gelen hiç olmadi 

Bi anne tarafım geldi teyzelerim falan başkada yok
(947 puan) tarafından
Bizim geliyor yakın ama insan diyor gönlünden bi sey geçmiyor mu diye
-Reklam-
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Esin yegenlerinin yediginin lafini yapmak cok yanlis gercekten herkws gonlunden geldigi gibi davranir.. 
(947 puan) tarafından
Öyle de halamız bizi düşünmüyor hic
0 oy
(62 puan) tarafından
Görümcem oğluma 3 takim elbise almisti . Iç çamasiri zibin corap almişti 200 tl de para verdi. Ayrica bana bi tane eşarp ve corap birakmisti annemede bi tane eşarp ve çorap kayinvalideme de bi tane eşarp ve çorap birakmisti . Esime ve kayinpederimede birar tane çorap birakmisti . Sagolsun iyi bi bohca yapip getirmisti . 
(947 puan) tarafından
MasaAllah canım
(62 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(1,143 puan) tarafından

Çeyrek pantolon sweet çorap :D

(947 puan) tarafından
MasaAllah:)
0 oy
(193 puan) tarafından
2 görümcem var. İkiside öğretmen. Birisi hastaneye akvaryum hoş geldin bebek getirdi büyük boy baya büyük. Yine aynı görümcem eve geçtiğim zaman çocuk görmeye geldiğinde 2 kilo baklava 1 takım 1 çeyrek bir tane cingirak oyuncak getirdi. Her bayramda 50 - 100 TL de kızıma verir. Diğer görümcem bir çeyrek getirdi bir ayakabi birde takım aldı 
(947 puan) tarafından
Masaallah canım
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Hicbir şey 1 lirasi bile yok bizde
(947 puan) tarafından
Bizde bi takim bide 40 lira nasip. Onu da bayramda verdi
(1,006 puan) tarafından
Yine iyiymis bizimkinin kendine hayri yok ki bize olsun aman Allah muhtac etmesin kimseye
(947 puan) tarafından
Aminn canım
0 oy
(299 puan) tarafından

Ha ha 4 tane görümcem var en büyüğü 1 elbise 1 tane yelek takımı 1 tane kazak almıştı eşide 100 TL vermişti

2 numara görümcem daha görmedi bebeği yeni görecek ne verecek bilmiyorum 

3 numaralı görümcem 1 tane elbise 1 tane 5 li takım almıştı 2 tane yelek ördü ve 400 tl taktı 

4 numaralı görümcem 1 tane elbise 1 tane zıbın 1 tane tulum takımı verdi onun eşide 100 TL verdi

Bir tanede kaynım var oda 2 tane takım kıyafet ve 50 tl verdi 
Hepsinden Allah razı olsun herkes durumuna göre hareket etti vermeseler olurdu 
(947 puan) tarafından
MasaAllah
0 oy
(9,977 puan) tarafından

Gorumcem yok halam var olurmu :D çeyrek almis

(947 puan) tarafından
Olur :D MasaAllah
(9,977 puan) tarafından
Halam amcam kuzenlerim hep gram ceyrek almislar canim daha dogumum olmadi ama :)
(947 puan) tarafından
MasaAlllah canım:)
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İki görümcem var ikiside çeyrek taktı ayrıca bir sürü takım almışlar gönderdiler sonra iki bayramda yine hediye almışlar ahep alırlar sagolsunlar ama bende onların çocuklarına alırdım hep zamanında tabiki karşılık bekleyerek değil çocukları sevdiğim için 
(947 puan) tarafından
MasaAllah canım
0 oy
(360 puan) tarafından
3 tane görümcem var biri 200 TL verdi biri takım aldı diğeri 100 TL verdi bir tanede takım aldı cnm 
(947 puan) tarafından
MasaAllah canım
0 oy
tarafından
Aklınıza nasıl geliyo böyle şeyler bilmiyorum ben hiç düşünmem valla
tarafından
Ne kadar mesafe o kadar iyi boşver
(947 puan) tarafından
Öyle zaten bayramdan beri görüşmüyoruz gitmiyorum pek
(947 puan) tarafından
Bilerek uzağa taşındım
tarafından
En iyisini yapmışsın ben de en başta evi uzak tuttum
(947 puan) tarafından
Ben yakın tuttum biktirdilar kactim bende iki ay oldu tasinali lafını yapiyolar e uzak.oldu gelemiyoruz edemiyoruz diye
0 oy
(360 puan) tarafından
3 tane görümcem var biri 200 TL verdi biri takım aldı diğeri 100 TL verdi bir tanede takım aldı cnm sağolsunlar 
(947 puan) tarafından
MasaAlalh
0 oy
tarafından
Corabi bile yok canm kaynanam iki battaniye getirmis 20 tl lik birini sec digirini goturecem dedi sen dusun.Allah asulir maddi durumum iyi de ihtiyacim yok.Allah kimseyi aratmasin.Getirmedikleri de iyi oldu konusacak yuzleri yok.gorumceme ben altin takmistim üzerine yatti birde
(947 puan) tarafından
Yok artık
0 oy
(350 puan) tarafından
Benim gorumcem saolsun künye yapti dogmadan alisverisini yapti bornozuna kadar aldi besigini aldi mevlidini yaparken yardim etti hala daha sorar bi eksigi varsa soyle cekinme der mont falan almis simdi kış icin 
(947 puan) tarafından
MasaAllah ona
0 oy
(739 puan) tarafından
Kız benim görümcem küçük bir şey almadı :)))) 
(947 puan) tarafından
Aa neden :)
(739 puan) tarafından
Yaşı küçük kız o yüzden beklemedim bir şey
0 oy
(139 puan) tarafından
Büyük qörümcem çeyrek aldı küçüğü 250 tl verdi durumu yok yoksa çeyrek alacakmş oda anlarda edetmiş ilk çocuğa çeyrek takılırmış :) 
(947 puan) tarafından
Olsun düşünmesi yeter :)
(139 puan) tarafından
Aynen :)
0 oy
(1,595 puan) tarafından
İlk iki çocuğuma takım aldı 

Üçüncüye çeyrek taktı 
(947 puan) tarafından
MasaAllah
0 oy
(13,659 puan) tarafından

Büyüğü doğumdan 2 ay önce geldi bebek 2 aylık olana kadar yanmda kaldı.

Doğumdan sonraki 2ay 1 bardak yıkama din bi çorba pişirmenin hep o yaptı bana en büyük hediye oydu..19 yaşındaydı 

Küçüğü 17ydi.

Lisede staj görüyor

Staj parasıyla bu suru kıyafetler almış :)

Havlu,bornoz,biberon seti,

Kaynanam yorgan yadtik çarşaf falan yaptı oğluma.

Ne vrsimlerini de gorumcem almış :)

(947 puan) tarafından
Masaallah düşünceli insanlarmış:)
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Valla inan ki ne aldığını aklımda tutamıyorum. Bi canı var onu da verebilse verir yeğeni için. Canım görümcem ♡
(947 puan) tarafından
MasaAlllah :)
0 oy
(345 puan) tarafından

Gorumcem yok amaa yorumlari okudukca kiskanioom :D

(947 puan) tarafından
Bizim yaknda noluyor yüzüme gülüp arkamdan is çeviriyor
(345 puan) tarafından
Oyle canim eltinin uzagi makbul derdi anneannem :-D bi eltim daha olacak yakinda nisan dusunuyorlar kaynanam gil ailecek kizi benden sakliyolar bakalm zorlu gunler beni bekliyo :-D
(947 puan) tarafından
Benim elti istanbulda ben manisa da gorumce de dibimdeydi taşındım baska mahalleye:D
(345 puan) tarafından
2 tane yengm var kardes gibiyizdr aman hic görümcelik yapmayi beceremiom :D
(947 puan) tarafından
Bende beceremem herhalde benimde bekar erkek kardesim var bi tane:D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 233 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 377 göst.
7 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy