0 oy
1,323 göst.
Aile kategorisinde (947 puan) tarafından

Kızlar görümceniz bebeğinize ne aldı benimki uyduruk bi sortlu kısa kollu takım almış.  Ki durumu da gayet yerinde ALLAH versin gözümüz yok. Onu da kasıtlı alır gibi küçük almış bi iki giydirdim olmuyor.  Benim saf koca da onun kızı var 4 yaşında hala para yediriyor ona markete götürüp poşet poset yiyecek alıyor kıyafet almış kac defa. Ben sinir oluyorum zoruma gidiyor enayi yerine konmak. Alma diyorum eşime alıyor sinir oluyorum :ermm:

56 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 si çeyrek ve kıyafet diğeri ise kızımın ismi yazılı bir künye aldılar çok seviyorum onları onlarda beni çok sever çok şükür❤️
(947 puan) tarafından
Masaallah rabbim bozmasın:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tişört şort. 

Teyzesi de hem kıyafet aldı. Hem örgü el işi battaniye dikti. Hemde küpe aldı üstüne para verdi
(947 puan) tarafından
Bizim teyze de neler etti neler .battaniye ordu emzik zinciri yapti kıyafetler aldi kac takım
tarafından
Teyzeler can ya :)
0 oy
(468 puan) tarafından

Garibim pek durumu olmamasına rağmen çeyrek takti:ermm: oda kayinvalidemde

(947 puan) tarafından
MasaAllah ona ")
0 oy
(2,840 puan) tarafından

üçün birini aldi bizim 3 gorumce:woot:

(947 puan) tarafından
Hahsh :D hic birri almadı mi kız
(2,840 puan) tarafından
hic biri almadi lanet olasicalar
0 oy
tarafından
Hakkını asla yemem .anası almadı yani kaynanam hep görümcem aldı .bekar 24yasinda LCW de çalışıyor sepet beşik odasına halı .kıyafetler her ay bı takiım alır içinden gelir . Allah razı olsin.mevludunde gram taktı .. kotuleyemem almasa almazdı .normalde bile karışmaz hiç ağız dalasikligimzda olmadı. Sevmese bile etmez bı tıp o yüzden kaynanayi hep çekiştirip dururum :) 
(947 puan) tarafından
Ne güzel hep özenirdim böyle görümceye rabbim bozmasın:)
tarafından
Amin canım .. diğer cadoloz eltime bile bulaşmaz kendi halinde.onun oglunada alır ama sevdirtmez. Ben hep sevdirttirim hakkıdır . Rabbim herkesi iyilerle karşılaştısrsn.insanlarla uğraşmak büyü k imtihan
(947 puan) tarafından
Bende kiskanmam çocuğumu sevdiririm
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Benimki de benim oğluma 10 TL'lik altlı üstlü takım getirdi aynı şeyi bende ona yaptım normalde para verecektim sonra bu bana pislik çıkardı anasıyla bir olup bende avucunu yalasin para yerine dedim vermedim kavga çıkardı haksız yere eşimede söyledim zaten o da kardeşini bildiği için benden taraf oldu
(947 puan) tarafından
Ne fena insanlar var ya
(2,054 puan) tarafından
Öyle canım benden uzak cehenneme yakın şükür uzaktayım tam bir kıskanç böyle akraba hala babanne olmaz olsun eşimin sülalesi bu dünyaya sadece bizi kötülüyüp her ay paramızı yemeye gelmişler
(947 puan) tarafından
Beterin beteri varmis demek ki
0 oy
(7,927 puan) tarafından
Benimde 2 görümcem var biri 15 yaşında biri 19 yaşında üniversite okuyo benle doğuma geldi okulunu 2 hafta bıraktı doğumum sevkti riskliydi doğumdan sonra kıyafetlerimi giydirdi oğlum küveze girdi yanında teseli etmeye çalıştı 2 Side küçük 2 Side öğrenci bişey takmadialr yaptığı fedakarlık yeterdi ama büyük kaynım bekar o bana 100 verdi kaynana kayinpeder bişey takmadilar vermediler
(947 puan) tarafından
Ne mutlu kardes gibisiniz yani :)
(7,927 puan) tarafından
He cnm ne demezsin gorumceliginide çok güzel yerine  getiriyo :) böyle şeylerdede çok vicdanlı oluyo hastaliksa meleğe dönüşüyor buda büyük bir şey bence:)
(947 puan) tarafından
Bence de canım:)
0 oy
(1,718 puan) tarafından
2 gün sonra yaşına girecek ilk.doğduğunda 50 100 tl gibi birşey vermiş eşime başka da hiç birşey almadı :)) ondan gelecek birseye de ihtiyacım yok şükür 
(947 puan) tarafından
Cok şükür canım
0 oy
(38 puan) tarafından
Hamileyim hala doğmadı bebiş abim alt üst takım aldı babam  bı takım aldı kendim sectimm ablam  yatak yorgan dikti  beşik icin  daha almaya devam ederler Allah razı olsun ..
(947 puan) tarafından
MasaAllah canım
0 oy
(53 puan) tarafından
Anneleri alsa klzlarıda alar 

Zaten bizden para istyorlsr 

Utanmyolar 

Demiyolar bez nasl alıyonmu

Mama alıyonmu çok kötuler
(947 puan) tarafından
Kaynana şöyle böyle yapar yine.  Bi bayramlık aldi bi de doğmadan bi ıki takim zıbın aldi. Besigi ortak aldilar
(53 puan) tarafından
Besiyide esim aldı hastane doğum parasınıı da edim verdi şuan bez mama gerektiğinde eşim alıyo onlarin bu!eyini îstemiyorum çocuğum sağlıkla büyüsün hele yeter.
(947 puan) tarafından
Benim de bebek arabasını,  bezini emiyor şükür benimki de esim aldı hep bende özel de yaptım dogum parasınin yarısını verdi babası borc dedi bide bi ay sonra geri verdik denklestirip
0 oy
(85 puan) tarafından
Esinin akraba iliskisine neden karisiyorsunuz anlamiyorum gorumcen almamis o onun eksikligi yada onun alacagi seye muhtac misin neden erkekler sizin aile iliskilerinize karissa bana baski uyguluyo yaziyorsunuz da kendiniz zoruna giince soledim  yapmiyo oluyo kim kime istedigini yaptirabilmis sasiyorum simdi esin sana kardesinin cocuguna birsey alma dese iyi mi
(947 puan) tarafından
Oda benimkine karışıyor haksızlık oldu mu
0 oy
tarafından

Hiç birşey almadı ben onun bebeğine seneler önce çeyrek ve hediyelik giysi aldım kızım doğdu bir meyve suyu bile getirmedi kendisine çeyrek bileklik yaptı bak nasıl dedi :ermm: bide doğumdan aylar sonra bide inada yapiyor sanki 

(947 puan) tarafından
Tövbeyarabbim ya
0 oy
(671 puan) tarafından
Herşey aldı almayada devam ediyor sağolsun 
(947 puan) tarafından
MasaAlalh
(671 puan) tarafından
Ben giydirmiyorum ama aldıklarını canım görümcemle sorunluyum sevmeyiz birbirimizi onun verdiklerini bende sağa sola dağıtıyorum
(947 puan) tarafından
Ben giydirdim kıyamadım yine
0 oy
(21 puan) tarafından
1 tane tulum başka yok hiç biri bişey getirmedi Karakter meselesi iste
(947 puan) tarafından
Niye ki
(21 puan) tarafından
Blmiorm ki kiskanclar işte :d
(21 puan) tarafından
Gkrumcenin birisi de doğurdu benden 1 ay sonra ona ceyrekke gittiler
(947 puan) tarafından
Ne insanlar var ya
(21 puan) tarafından
Valla gormedigimi görüyorum bunlarda
0 oy
tarafından
Ayına göre almış o ayda giydirmek için kasıtlı neye alsın çok yanlış düşünüyorsun 
(947 puan) tarafından
Kısın getirdi küçük 3 aya kadar giydirebilecek bi sey belli yani yazıyor da benim kızım su an 6 aylık mayis da 3 ü doldurdu nasil giysin hesap da mi bilmez

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 233 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 376 göst.
7 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 443 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 192 göst.