0 oy
1,318 göst.
Aile kategorisinde (947 puan) tarafından

Kızlar görümceniz bebeğinize ne aldı benimki uyduruk bi sortlu kısa kollu takım almış.  Ki durumu da gayet yerinde ALLAH versin gözümüz yok. Onu da kasıtlı alır gibi küçük almış bi iki giydirdim olmuyor.  Benim saf koca da onun kızı var 4 yaşında hala para yediriyor ona markete götürüp poşet poset yiyecek alıyor kıyafet almış kac defa. Ben sinir oluyorum zoruma gidiyor enayi yerine konmak. Alma diyorum eşime alıyor sinir oluyorum :ermm:

56 Cevaplar

+1 oy
(3,446 puan) tarafından

Bebeğin onun yeğeni onun sorunu

Kizisa eşinin yeğeni onun sorunu
 Benim iki görümcem de bekâr ama kimse bişey almadı iki kızıma da.
Sıkıntı değil benem durumum iyi olsin varsın herkese fazla fazla alayım
(947 puan) tarafından
Öyle canım aman kimseyi şımartmaya gerek yok
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Herşeyi aldılar tüm kıyafetlerini salıncak araba yürüteç ailem sahip çıkmadı onlar herşeyi aldılar görümcem ben doguruken sabaha kadar benimle kıvrandı yetmedi doğuma girdi bebek dogdu benimle agladi bana gecelik iç çamaşır sabahlık falan aldı ayy gözlerim doldu anne baba yokken yanımda onlar vardı üstelik çocukları hiç olmuyor ona rağmen hiç hasetlik etmedi kusura bakma canım nisbet için yazmadım aklıma geldi duygulandım 
(947 puan) tarafından
Yok canım ne mutlu sana.  Hep özenmiştim hep böyle gorumcesiyle abla kardes olanlara benimki sinsi yüze gülüp hasetlik yapıyor esimi dolduruyor hep
tarafından
Doğumda yanında ben kalırım kızım üzülme ben varım vs demişti görümcen sen o musun yanlış mı hatırlıyorum
tarafından
Ahhh dilnaz ana baba kardeş olmadiktan  sonra of of
tarafından
Öyle bisey mi yazdım hatırlamıyorum ki yok o ben değilim cnm
tarafından
Yanlış alarm o zaman :))))))
0 oy
(390 puan) tarafından
Ceyrek aldi bi de 6 7 takim kiyafet aldi. Diger gorumcemde ayni sekilde boyle
(390 puan) tarafından
Ayriyeten buyuk gorumcem yorgan ve yastikta yapmisti
(947 puan) tarafından
Ohh masaAllah rabbim muhabbetinizi bozmasın
0 oy
(3,741 puan) tarafından
gorumcem yok canim , ama diyelim ki kardeslerim cocuguma bir sey almadi ben yine de yegenlerime hediye almaya devam ederdim , onlarin yapip yapmamasi umrumda olmazdi 
(947 puan) tarafından
Enayi yerine konmak zoruna gidiyor insanın
0 oy
tarafından

Bir bogg almadi:D

Lszimda degil almasin...

(947 puan) tarafından
:D evli mi bari
tarafından
Ilkinde biri evli biri bekardi simdi ikisi evli biri 100 tl takti cunku biz ogluna 200 taktik
(947 puan) tarafından
Ona da şükür:)
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Birisi hastane cıkışı seti aldı pek maddi durumu iyi değil eşinden yeni ayrıldı. Diğeri 1500 TL gönderdi 
(947 puan) tarafından
Masaallah :)
0 oy
(913 puan) tarafından
Valla doğduğu günden ilk kurbanda gördü bebişimi. Bi kaç parça büyük beden giyecek getirmişdi. Bi de çeyrek takdı. Zaten eşim her bayram 300-400tl verir ablasına
(947 puan) tarafından
Masaallah Allah bozmasın
0 oy
(674 puan) tarafından
Çeyrek taktı bşde 5 6 takım getirmişti
(674 puan) tarafından
Küçüğü bekar 200 lira bide bi tane takım almıştı
(947 puan) tarafından
MasaAllah kız
(674 puan) tarafından
Öyle canm allah razı olsun hepsinden
0 oy
tarafından
Doğduğunda çeyrek taktı tabi bi dünya kıyafet almıştı ilk defa evine götürdüğümde yine çeyrek taktı diğer görümcem de oyle ceyrek takti baya kiyafet almisti allah razi olsun 
(947 puan) tarafından
MasaAllah cömert insanmış
tarafından
Iki kızım var her gün arar konuşur her geldiğinde eli boş asla gelmez oyuncaklar kıyafetler poşet poşet yiyecek getirir kızlara çok iyidir görümcem  ablam yerinde valla
(947 puan) tarafından
Rabbim ağzınızın tadını bozmasın inşallah
0 oy
(48,090 puan) tarafından
herkesin yigen sevgisi farklıdır halam bizi büyüttü simdi kizima alıyor teyzemlerden bisey gormedim ama babam gider teyzemlerin torunlarına harclik.verir bu insanin comertligiyle alakali.

esin yigenini cok seviyor demekki buna karisma bence 
(947 puan) tarafından
Evet ama insan diyor yegenini hic mi sevmiyor diye
(48,090 puan) tarafından
bak benim eltim be kaynım kızımı sevmez hele eltim bir kez bile yanagina dahi dokunmadi varsa yoksa kendi çocukları yinede benim esim onlarin çocuklarını cok sever özler . bende derim bende onun çocuklarını sevmicem diye ama dayanamiyorum seviyorum
(947 puan) tarafından
Bende seviyorum da ama ne bileyim insanin zoruna gidiyor
(48,090 puan) tarafından
maddi olarak düşünme canim cocuk hafizaya yaziyo bak 33 yasima geldim hala söylerim
(947 puan) tarafından
Öyle canım
0 oy
tarafından
Salanan sezlong
(947 puan) tarafından
Sallanan sezlong mu
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Kızım doğduğunda Hiç bişey çünkü yavrum daha kendi küçük 15 yaşında :) kızımın doğum gününde kıyamam harçlığını biriktirmiş kızıma oyuncak ev almış halası saolsun halamız iyi kendi küçük ama kalbinde kocaman sevgi var 
(947 puan) tarafından
Masaaallah ona bizim de teyzemiz öyle 16 yaşında staj parasıyla aliyor oda canım kardesim benim :)
(1,616 puan) tarafından
Ne güzel allahım esirgesin
(947 puan) tarafından
Amin canım:)
0 oy
(1,037 puan) tarafından
200 tl.para verdi bornozunu almıştı birde
(947 puan) tarafından
MasaAllah
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Doğumdan sonrada öncede hiç birley almadılar kaynanam milletin eşyasını getirdi eşim çalışmıyordu ben de hiç birşey alamadım ama sonrasında mamasını bezini filan getirdi kaç kere bize erzak filan bayramda da 190 TL göndermiş bayramlık almamız için 69 tlde atlık verdi hatta  tabi diğer bayram hiç bişey yapmadı sadece bu bayram
(947 puan) tarafından
Ona da şükür canim yapmış ya
0 oy
(1,504 puan) tarafından

Benimki erkek olsa altın yapacaktı kız olacak küpe yapacak eşim de onun kızına küpe yapmış şimdiden biriktiriyor parasını :D

(1,504 puan) tarafından
Ben internetten bakıp yapıyorum kız bide şu kadife iplerden bot gibi patiklerden yapıyorum hem kolay hem güzel
(299 puan) tarafından
Kız şimdi fark ettim ben senin yoruma cevap yazmışım aslında posta cevap olarak yazacaktım kusura bakma
(1,504 puan) tarafından
Sorun değil canım:)
(947 puan) tarafından
Ya sonu güldürdü kiz:D
(299 puan) tarafından
Şimdi sıcaktan bir şey yapamıyorum ama kışa doğru internetten bende çok şey beğendim onları yapacağım hep
0 oy
tarafından
Kıyafet aldı para verdi hala gelirken eli kolu dolu gelir ilk hamile olduğumu öğrendiğim zaman erkek olursa çorap alacam oğluna dedi o çorabı hala almadı dur hatırlatayım ona :)))))))))) 
(947 puan) tarafından
Corap seti isterim de :D
tarafından
O kadar şey aldım 1 TL lik çorabın peşine mi düştün derse :))))
(947 puan) tarafından
Orasını bilemem :D
tarafından
İyidiir benim görümcem kız hayatta demez hemen gider alır :)
(947 puan) tarafından
MasaAllah:)
0 oy
tarafından

Çeyrek taktı 1 tane:)

(947 puan) tarafından
MasaAllah:)
0 oy
(54 puan) tarafından
Ikiside 1 takim kiyafet aldi ve giyemiyor oglm kucuk gelyo
(947 puan) tarafından
Benimki de küçük geliyor
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Yegeni sonucta alsin cocugu sevindirmek gibi sevap bisiy var mi gorumcenin yaptigi kendi ayibi kocana boyle bi tepki vermemelisin bence kucuck cocuk annesinin yaptigini ona niye yukluysn 
(947 puan) tarafından
Enayi yerine konmak zoruna gidiyor insanın
0 oy
(132 puan) tarafından
Canım o almadı diye kıyaslama bence sonuçta yeğeni alsin esin  çok karşılık beklemek gerekmez bence kardeşler arasında 
(947 puan) tarafından
Ne bileyim insan düşünüyor sevmiyor mu diye
(132 puan) tarafından
Bazı insan daha vurdum duymaz olur pek takmaz yada cimri olur sen tabi huyunu daha iyi bilirsin onun
(947 puan) tarafından
Vurdum duymaz biraz . Az da cimrilik var o kadar mal mülk var yine de yok der yine de yok der

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 229 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 373 göst.
7 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 190 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 585 göst.