0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Kızım 18 aylık ishal ve çok pişik ne kullandiysam geçmedi cok agliyo önerilerinize açığım :(

25 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sudocrem çok iyi diyorlar kullanmadım kırmızı kantaron yağı iyi geldi birde Arko krem ama eğer mantar kremin varsa pişik kremi ile birlikte sür Arko’ylada olabilir kısa zamanda geçirir hiç kalmaz 
-Reklam-
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Sudocrem geçirir 
(40 puan) tarafından
Yok o geçirmedi denedim
+1 oy
tarafından
Hametol iyi geliyor o da işe yaramazsa trost var
(40 puan) tarafından
Bakicam canım teşekkür ederim
+1 oy
(28 puan) tarafından
Hametan kullan surekli her alt degistirmede sur havalar çok sicak sürekli yika ıslak mendil kullanma bunları söyleyebilirim geçmiş olsun 
+1 oy
(193 puan) tarafından
Hiç bir şey geçirmez bizde de öyle oldu her yarım saate bir dalanin beyaz sabunu var bimde onu al ve soğuk suyla yıka poposunu iyice sabunla. Yarım saate bir yıka ben her şeyi kullandım geçmedi o 2 günde geçirdi bizimki kanama derecesine gelmişti canım denemekten zarar gelmez zaten yaz ayı poposunu yıka bir şey olmaz 
(40 puan) tarafından
Sağol canım denicem bunu
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bende aynisini yasadim nisasta surdum 2 3 gunde tamamen gecti
0 oy
(62 puan) tarafından
Bnmde oğlum öyle oldu cnm hep poposunu yika kurut sudokrem kullan gecer cnm  
0 oy
(28 puan) tarafından
Gecmiyorsa mantar olabilir kardesim foto atsana troystroysd diye bir krem onerdi doktorum onunla iyi oldu sukur 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Hamazing hemen geçirir 
0 oy
(913 puan) tarafından
Öncelikle bezi değişmekle başla. Demek ki kullandığın marka da iyi gelmiyodur. Ve her çişinde çabucak değiş bezin dolmasını bekleme ve her çişde yıka. Önce bunlar sonra pişik kremi
0 oy
(278 puan) tarafından
Arko krem kullan bana dön hemen faydasını göreceksin ben ilk kizimada kullandım bebeğim yine pisik pudra felan ise yaramiyo arko krem beyazlatiyo ama günlük sureceksin geçiyo 
(40 puan) tarafından
Arko vardı canım evde yarın surucem
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Benim oğlanında yeni iyileşti çok kötüydü hametan ve tyrosol kullandık arada sudocream sürdüm oburleri bitince. Islak mendilleri yıkayıp kullandım birde altını silince kuruladım kuru bırakmak lazım. Arada havalandırdım bezi hemen bağlamadım. 4-5 gün baya çekti benimkide
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Hamazinc canim ben kullaniyorum iyi geliyor imkanin varsa her alt acmada yika ve havalandir 
(40 puan) tarafından
Bizimde kremimiz o canım ama geçirmedi
0 oy
tarafından
Bende hematen kullanıyorum hemn geçiyo
0 oy
(10,333 puan) tarafından
Canım kantaron yağı ya da zeytinyağı sür açık bırak biraz 
0 oy
(591 puan) tarafından
Ben ıslak mendili yıkayıyorum bı kavonazo su doldurup ıçine koyuyorum pişik için travazol kullanıyorum canım bıde sık sık altını degıstırmeye özen göster 
0 oy
(530 puan) tarafından
Önce ılık su ile yıka iyice Şampuan felan sürme sadece ılık su ile yıka sonra kurula sudocrem veya bephantol pişik kremi sür ıslak mendil kullanma asla pişiği artırıyor hep peçete ile sil ardından ılk su ile yıka 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Margarin sür canım 
0 oy
(119,279 puan) tarafından
Sudocremden sasma
0 oy
(164 puan) tarafından
Sarı kantaron ve sudokrem

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 229 göst.