0 oy
1,558 göst.
Diğer kategorisinde (499 puan) tarafından
Eşimden ayrıyım cocugum hastalandı ve hastaneye eşimde geldi.. Her neyse cocuguma zar zor serum takmaya calısıyorlar alakasız bi kız geldi hemşire.... Eşim sonradan gelmişti eşim gelene kadar hiç odaya bile girmeyen hatun eşim girince odaya zıpladı. Eşim de oyle Brad pıtt falan degıl he boylu poslu dikkat ceken biseyde degil ama vucudu hep dovmeli. Dövmeleride yani oglumun adı benim adım anne baba cocuk resimleri falan. Kız tavlama dovmesi degıl yani. Hemşire hanım. Eşime oyle bi bakıyor ki. Dusun orda ben oglum aglarken dikkatimi cekecek kadar bakıyo.. Boyle geldi oglumun basına sanki tutar gibi oglumu eğildi, dısarı bakar gibi  de kafasını kaldıryo bahane ile bildiğin benim yanımda benim kocama böm böm bakıyo. Gayrı ihtiyarı eşime baktım o da bakıyo mu diye.. Eşim ogluma bakıyordu... Baya bi kestim yani bunları... Sorcaktım hayırdır tanıyor musun??

Ya size soruyorum bu nasıl bi iğrenc lık hadi erkekler pislik olmuş ama bu kadınlar kızlar benim aklım almıyo arkadaşlar ya. Bu ilk kez basıma gelmedi o kadar cok geldi ki. Nasıl boyle arsız oluyo bu kadınlar... Bunu buraya niye yazdım bilmiyprum ama cidden sinirim bozuldu 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bekar koca bulamıyorlar evlilere saldırıyorlar gidin utanmazlar.. Saçlarından tutacaksın çevire çevire dur 
(499 puan) tarafından
Yuva yıkmak cazip geliyor demekki boylelerine
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayrisiniz ve eşini kıskanmışsn inşallah barışırsınız
(499 puan) tarafından
Hayırlısı olsun diyim canım
0 oy
(549 puan) tarafından
Bıde sızın ayrı oldugunuxu bilmiyor yanı düşün evli bir adama sarkıyor resmen. Ztn kadın kadına yapmıyor mu ihaneti 
(549 puan) tarafından
Sanrm bıde kıskanmssn barsma İhtimalinz yok mu cnm.
(499 puan) tarafından
Tam ayrı degılız canım bosanmadık yani. Allah akıl versın. Eşim barısmak istıyor ama ben Bilmiyorum canım
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Bak sen bile saygını aşmamışsin hemşire hanim diye hitap etmişsin  helal olsun yazdigin yazi dikkatimi cekti 

Keske oda hanım hanımcık davransada gözune düşüncesine sahip çıksa 

Allah böyle kadınları ıslah etsin

(499 puan) tarafından
Amin ya aminn aminn
0 oy
(759 puan) tarafından
bekar kızlar evli erkeklere sürekli kafayı kakıyor benim çokk basıma geldide
(499 puan) tarafından
Aynen oyle canım
0 oy
(1,981 puan) tarafından
Evli erkeklere dadanıyor orsplr adiler 
(499 puan) tarafından
Allahından bulsunlar
0 oy
(249 puan) tarafından
Kadının en büyük düşmanı yine kadın malesef 
(499 puan) tarafından
Katılıyorum sana
0 oy
(119,153 puan) tarafından
Keşke sorsaydin tanişiyonuzmu diye utanma kalmamis
(499 puan) tarafından
Oglum cok kotuydu yoksa soracaktım. Bozuldu gun nokta da o oldu zaten. Biz orda oglumun canıyla ugrasırken kadının derdine bak yazıklar olsun ya
0 oy
(9 puan) tarafından
Hadi erkekler pislik olmuş nedir ya bunu kabul etmen de tuhaf.

Cevaplara bak kadın hareketlerine dikkat etse erkek aldatarak kadın bulamaz falan

Bunları yazan da kadın komiksiniz ve de tuhaf 
(499 puan) tarafından
Bi kişi oyle yazmış. Evet kadınlar erkekleri aştı. Göz zinası her yerde gayet de kabul edilebilir bi durum. Edepli olanlar bi elin parmağını gecmıyo kadınlar da da durum aynı erkeklerde de
0 oy
tarafından

Bazı kadınlar erkekleri geçti canım malesef.

Evli erkekleri avlıyorlar genci de yaşlısı da, erkekler şimdi ciddi manada edepli ' dediğim o bazı kadınlara göre '
Gerek giyim konusunda gerek hareket uslüp konusunda gerek konuşma konusunda ve karşı cinsle olan iletişimde erkekler kadınlara göre artık daha masum. 
(499 puan) tarafından
Berbat bi devırde yasıyoruz:(
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Simdiki nesil boyle kuzum pis nefisliler allahin cezalari iyi dayanmissin ben yolmustum onu oracikta valla 
0 oy
(673 puan) tarafından
Belki de bu sana bi işarettir yuvanı kurtarmak için demekki hala bişeyler bitmemiş içinde hala seviyosun eşini tabi neler yaşadığını bilemem en iyi sen bilirsin en doğru kararı genr sen verirsin ama ortada şiddet aldatma vs yoksa kurtar yuvanı derim kaptırma kocanı öyle ahlaksızlara. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 416 göst.
0 oy
11 cevap 668 göst.
13 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.
2 saat önce Diğer kategorisinde ipek4161 (1,530 puan) tarafından soruldu
0 oy
70 cevap 1,122 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gecesiyah (915 puan) tarafından soruldu

378,389 soru

11,326,043 cevap

34,778 kullanıcı

...