0 oy
1,728 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından
Ya herşeyin e sınır oluyorum maddi manevi becerksiz gibi gormeye basladim hiçbirşeye yetişemiyormus gibi benim isteklerimi yerine getirmiyor ne desem yok diyor sürekli bir münakaşa ufak ufak tartışmalar ilgisizlik ya ne oluyor bilmiyorum ama soğumaya başladım daha 3 yillil evliyim oysa .

Cinsel ilişki desem oda 10 15 güne bir ne diyeceğim ne yapa gim bilmiyorum 

11 Cevaplar

+5 oy
(671 puan) tarafından
Geçim sıkıntısı herkeste var adam hangi birine yetişsin şeytan kaçmış senin içine canım kovala araya soğukluk sokma 
(1,037 puan) tarafından
+++++ ağzına saglik
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Şükür demek yerine rahat batmış sana cumlelerın cok kırıcı empati yap biraz onun tarafından bak 
+1 oy
(367 puan) tarafından

Eşin seni taşıyamıyor cnm. Eşine evlenmeden önce benı taşıyabılecek mısın diye sorsaydın. :)

Allahım gerçekten  nasıl bı kafada aldınız evlılık kararınızı siz. Yada sen ne kadar yetıyorsun kocana sorguşadın mı hiç

(112 puan) tarafından
Keşke kocam benim onu düşündüğüm kadar o da beni düşünse zaten bu halde olmazdık yıllardır idare ediyorum ben
+1 oy
(14,002 puan) tarafından
Yetisemyorsa destek çık sende bacım geçim zor maddi olmasa bile manevi destek önemli. Evinde bakara süresini aç sürekli yada okumayı biliyorsan oku namazını kıl Allah kalbini gönlünü rahatlatır inşallah eşine karşı 
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Şimdi hemen lincliyorsunuz diceksiniz biliyorum artik o ne demekse:)  ama empati yap biraz olur mu eşin senin hakkında aynen bu cümleleri kurduğunu düşün ne kadar onur kırıcı.
0 oy
(499 puan) tarafından
Yanlış anlamada kocası içiyo eve gelmıyo vs vs. Ne kadınlar yıne de cabalıyo ediyo. Ama sizin kocalarının evden işe işten eve ama hala yaranamıyorlar. Yanımda olsaydı da ac yatsaydım inan bana 
(112 puan) tarafından
Ahh ahh ne diyeyim bilmiyorum ki allah yardımcımız olsun
(499 puan) tarafından
Baska sebepler de var gibi kuzum
(112 puan) tarafından
Arada bi oluyor işte başka sorunlar
0 oy
tarafından
Yeni soguyorsan senin bildiğin bize söyleyemediğin sebepler vardır içinde hallet ve önüne bak. Eş aynı eş sende bir değişiklik vardır belkide. 
(112 puan) tarafından
Cinsel içerikli video izler bu yetiyor zaten soğumama
(112 puan) tarafından
Evet yeni yeni böyle düşünmeye başladım
0 oy
(306 puan) tarafından
Evlendik 4 ay sonra hamile Kaldim hic iliskiye girmedik gebeligim boyunca . Dogumdan sonrada 2 ay dikislerden dolayi beraberligimiz olmadi oglum 6 aylik oldugundaysa kizima hamile kaldigimi ogrendim gebeligim hrp riskli gecti esim pek ev islerinde yardim edemiyodu sabah erken cikiyodu aksam 9 da eve yorgun bitkin geliyodu. Tek basina evi gecindiriyo ev aldik onun parasini oduyoz bi yandan 20 gun once dogum yaptim iliskimiz halen yok zorlanyorum iki cocukla cok yorulyorum maddide skisdigimiz cok oluyo ama hic bi zmn esime skısdik evde eksik cok diye belli etmem her sey gulluk gulustanlik gibi maaşa kadar bi guzel idare ederim. Iliskimiz olmamasina ragmen halen bir birimizi ilk gunku gibi severiz . Sen simdi boyle konusyosun ya sogudum bana yetmiyo bilmem ne diye saygin kalmamis esine demekki 

Saygi olmayan yerde sevgi olmaz

Sevgi olmayan yerdede huzur olmaz

Allah sonunuzu hayir etsin insalllah
(8,082 puan) tarafından
Maşallah canım rabbim huzurunuzu bozmasın. Eş olmak bu degilmidir zaten.Belki biraz feyz alir post sahibi...
(112 puan) tarafından
Ilk başta bende böyleydim 1 aylık bile evli deildim 200 gramdan fazla taki vardı yarısindan çoğunu verdim araba alalim diye arabasi dusukbmodel diyordu dukkan a ortak olacak oldu kolyem vardı kendi istemeden versi m kredi çekme dedim kafamız rahat olsun dedim. Ve bana inanın o kadar çok idar e eden biriyim ki en son ne zaman bi tunik almıştım biliyor musunuz geçen sene ramazan bayramında 2 yıl boyunca 30 liralık babeti giydim hiç sesimi çıkarmadım ama kendi benin kadar idareci deil sigara içer en iyisini üstün e başına bisey alacak olur mavi den uspolo dan bende pazardan bile alırım aman yazık gülüm derim arada bir arkadaşlarıyla programı olur içer sarhoş olmayacak kadar Bend e evden disari çıkmam. Maddi olarak çok destekvoldum elimde avucunda yuzugumden başka bisey kalmadı çocuk görmeye gelen altın para hepsini aldım götürdük kredi kartlarını kapattık bunu ben dedim ufak tefek şeyler yaptım sattım sürekli. Beni bu hale getiren esimin benim idaremi görmemesi canım şunu istedi desem golüyle içinden gelerek almaması sürekli borçlarının anlayiyor ben bisey al desem ve biliyorum ödemesi olduğunu halbu ko istediğin 10 liralık bisey  kimse kimsenin içini bilmiyor işte evlendiğinden beri idare ediyorum ama bir yere gelemedik bana gelince israf kendine gelince mubah olunca deli oluyorum
(111 puan) tarafından
Ha böyle şöyle o zaman sen de ona üzülme alışmış öyle o idare eder diye bakıyor sana sende al canım kendine gelince varsa size de vardır o zaman anlıyorum şimdi seni öyle adamlar var kendine harcıyor eve gelince yok diyor Allah yardımcın olsun inşallah genede gönlünü ferah tut sen çocuğun varmı sende iste hep üzülme ona o zaman fuzuli yapmasın elinden geldiğince değiştirmeye çalış yeni 3 yıldır evlisiniz inan ki değişen var erkekler biraz geç büyüyorlar sabret gülüm hergün dua et aranı bozma ama huzurun kaçmasın
0 oy
(111 puan) tarafından
Milletin kocası dövüyor sokağa atıyor içki içen kumar oynayan karı kız peşinde olan var da var say say bitmez ama senin kocan maddiyat yüzünden sana yetersiz geliyor ben yeni evliydim bi sürü borcumuz vardı düğünden kalan kimse yardım etmedi eşim çalışmaktan rengi gitmişti resmen bende hamileydim inanır mısın hamileliğimin çoğunu makarna yiyerek geçirdim 25 kilo aldım o yüzden eşime demedim hiç annem bana 200tl gönderdi bebeğime elbise alayım diye hazırda birşeyim yoktu onuda eşim e verdim kira için ağlıyordum gizli gizli yansıtmadım da ona sabrettim hep şimdi çok şükür 6 senedir evliyim herkesin illaki kavgası olur ilk çocuğuma bezi zor alırdım şimdi çok şükür ne istesem alır allah önce zoru veriyor sınıyor kulunu sonra kolaylık veriyor eşinin bi suçu yok kendinde ara sorunu bence 
(112 puan) tarafından
Inan o kadar idare ediyorum ki bayramdan önce pazara gitmiştim hala o aldikarimi kullanıyorum atmıyorum çürüyen yerini kesip atıyorum ama esim benim bu halimi görmüyor kendi beni sıkıyor kırpıyor ama benim kadar kendi idare etmiyor gitti araba aldı önce ki arabayı dukka da verdi . Tamam al arabavdedkm ama uygun bisey al dedim gitti 70 bin kredi çekti hayalinde ki arabayı aldı herkesin alma demesine rağmen ve o araba bizi yedi bitirdi 10 bin lira masraf çıkardı sat dedikce bana kizdi baktı nas gelmiyor sattı mantıklı düşünmüyor konu kendi gönlü olunca bana gelince idare etme deyip duruyor
0 oy
(165 puan) tarafından
Sana rahat batmış net . Senin kocana üzüldüm  asıl kocanın senden soğuması gerek zihniyete bak ya 
(112 puan) tarafından
Kimse kimsenin içini bilmiyor işte sen idare et yeme içme gezme tozma evden dışarı çıkma giyinme ama gitsin kocan 6 bin liralık telefon alsın Kendin e allah aşkına ne dersin
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Araniz iyi olur insallah her evde skntı muhakkak var

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 1,375 göst.
2 Eylül 2018 Aile kategorisinde Hazen neşe (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 274 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 452 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde 3370 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 416 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu

376,752 soru

11,275,165 cevap

34,662 kullanıcı

...