0 oy
527 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bir kavga tartışma edemez olduk bir bakarım ki ya anası yada bacısı gelmiş nolur diye ben yayladayim bir konu oldu iki yıl önce ait tartıştık tutmuş anasına demiş bacısı arıyor bir sorun mu var dedim hayır kaynana olacak kadınin sesini duydum teli bana ver bune diye neyse aldı bana sayıyor dedim yetr artık evimde kocamla kavgam sizi ne ilgilendirir niye evimde olan evinde kalmıyor bana o zaman annenin evinde kal dedi sinir krizi geçirdim eşim olacak insan tabi karışırlar onlar benim ailem diyor hayatımi mahvettim bugün gelecek konusucam ya ayrılık yada o evden taşınacak böyle nereye kadar çocuğumun kıyafetleri ne yemesine içmesine benim evime herşeye karışıyorlar ytr artık bıktım

6 Cevaplar

+3 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
imzayı attıktan sonra onun ailesi sensin niye evlenmiş o zaman diye sorarlar adama. ailesini işin içine sokuyorsun daha çok birbirinize girersiniz acilen eşinle otur konuş böyle evlilik olmaz aklını başına alsın. 
-Reklam-
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Ne diyim imkanin varsa ayril omur gecmez

Tabi sonuna kadarda diren belki duzelir ama duzelmezse omur gecmez bu insanlarlA
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Hata esinde her seyi ailesine anlatirsa boyle olur tabi konusmalisin bencede 
0 oy
(528 puan) tarafından
Sende aileni kat madem onlar benim ailem de. 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Sen de söyle ben de ailemi arayayım her defasında onlar da mı karıştın olayı büyüsün mü Biz karı kocayız yatağa girdik mi barışırız ama ailelerin yeni karıştırıyorsun sen barışırsın Ben barışırım onlar nefret eder söyle bunları ya çocuk mu bu
0 oy
(302 puan) tarafından
Sabır kuzum sabır benmkide öle gecen öle bi tartıştık ki anlatamm beni cimcikleri iki kolumda mor bende ben naptımda canımı yaktın faln sonra tartıştık abladıyla anneside vardı baya tartıştık onların yanında vurmaya kalktı ailene gitmiceksin benmkilere gitmiceksin dedi bende onların yanında canıma minnet dedim sonra benmkilerden 1 igne getrmicen dedi bende sende onlara 5 kurusluk bile olsa bişi götrmücen o zamn haram ederim dedim baya sinir oldu sonra ablası actı agzını yumdu gözünü ogulları kalp krizinden ölürse ben sucluymusum ben yaşlandırmışım faln bende dedim ben gelmeden de aynıydı komsularımız akrbalarımız hep soruyordu abisiyle ikisi hangisi büyük diye bende benmki kücük dedimmi o daha büyük görünüyor diyorlardı böle dedim ablası bana madem yaşlı neden evlendin dedi bende ne yani dedim düşünseydin bi dedi keşke o zmn bi düşünseydim dedim annesi diyoki başka kaynana olsa evine bile gelmezdi vs vs bende başka gelinler gibi de degilim k.b anne dedim oglumuz h3p düşünceli o icine atıyor sen sölüyon anlatıyon rahatlıyon o icine atıyor diyor ablası bende icime atıyom kime anlatıyom eger ben ondan önce ölürsem o zmn kim suclu ya dedim daha neler neler canım bu en son aileleyle tartışma
tarafından
Boşanıcam kuzum seçimini yaptı ailem dedi gelince konuşulup bitirme kararı alcaz ytr
(302 puan) tarafından
allah yardımcın olsun canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 338 göst.
0 oy
5 cevap 388 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde Masum anne (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 876 göst.
2 Ocak 2022 Aile kategorisinde Buket Baykal (87 puan) tarafından soruldu
0 oy