0 oy
571 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Bıktım artık gerçekten bıktım .eli hep havada eşimle uğradık eşim öptü ben opmedim opsene annemin elini dedi virüs var herhlde dedim o bahane tabi gezerken virüs yok gezmekten geliyoduk nyse .istemiyorum ya delircem ama inada bindi gibi bisiy bazen öpüyorum bazen opmuyorum düğünden geliyoz dedi düğünde mesafe varmydi dedi kaynana laf soktu :D yok ya ağızlarıyla kuş tutsalar sevilmicek bu kaynanalar ....  Eşimle eve gelnce girdik birbirimize ne zorluyon dedim ne olcakmis diyo ya bide 

23 Cevaplar

+3 oy
(7,118 puan) tarafından
Öpü ver ne olacak sanki. Farklı şehirlerdeyiz ama gittikçe öpüyorum. Ben ailesine saygılı oldukça eşim daha da düşkün oluyor bana. Sen de dene:)
(916 puan) tarafından
Yakınız canim hergn gtsem eli havada girerkende cikarkende
(7,118 puan) tarafından
Olsun canim..Biz de el öpmeyle dudak aşınmaz derler :))
-Reklam-
+3 oy
(739 puan) tarafından
Ben her gelip gittiğim de öpüyorum çünkü eşimde öyle sende öpsen bir şey olmaz ki bence :))))))
+1 oy
tarafından
Her gittiğinizde mi öptürüyo Aaa ne acayip 
+1 oy
(1,865 puan) tarafından
Vanım öpmek istemiyorsan acıkca söylemeyi dene. Böyle bir bişey oldu tiksindil artık kimsenin elini öpemem de öptürmemde gibi konuş. Benil eşimde çok sever öpmeyi ama ben öpmüyorum. Akrabaları da hemen uzatır eşim öpünve beh hiç oralı olmuyorum. El,öpmek öpümeh kişiyi hâşâ yüceltmek gibi geliyor ve tiksiniyorum dudağımı bir başkasının eline değirmeye. Sadece bebişlerimin elini hatta ayaklarını bile öpüyorum hattı ısırasım geliyor hep :) 
+1 oy
tarafından
Çok güldüm iyi niyetli ol kız dogurdunu öpmeye doyamazsın kendinizde öp ne olacak 
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Öpüyorum valla ne olcak
0 oy
(111 puan) tarafından
Virüs var diye diyorsa  o ayrı ama kaynanan yani ne olacak öp büyüklerin eli her zaman öpülür biz öyle büyüdük şimdi virüs var diye opmiyoruz elinden öpüyorum diyorum büyüklerime ben küçüklüğümden beri büyüklerimin ellerinden öperim hala da aynıyım kızıma da öğrettim öyle 5 yaşında şuan virüs var diye akıllı kızım opmiyor inanır mısın kendisi diyor hastalık var ondan eller öpülmek sıkılmaz diye maşallah kızıma 
(916 puan) tarafından
Ya tamam bak saygı duyuyorum büyükler geldiği zaman evime yada başka biyerde öpüyorum ama kayınvalidem hergn gtsem eli havada optruyor çıkarken de optruyor halsizliimiyim ya brz inada bindi gbi aslnda
(111 puan) tarafından
Belki oda anlıyor hoşuna gitmiyor ondan yapıyordur :)
(111 puan) tarafından
Bazıları öyle elini uzatır hep bazıları da var hayatta elini vermez bende vermeyenlerden olacam :) eşimden başka kimse elimi opemez :)))  bide kızım özür dileyince öpüyor elimi ben sevmem şahsen elini uzatan insanları ama el öpme adetimizde var yapıyoruz da napalm alıştık sende takma çeneni deydir alnına köy bitti:D
(916 puan) tarafından
Nasipse oğlum olcak eşimde diyor ne ekersen onu biçersin sende kaynana Olcan el uzatrsn ay ozaman a el opermi kizlar ya yüzüme bakmicak :D
(111 puan) tarafından
Eşin doğru demiş valla :)
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Benimki bayramda bile opturmez :D

0 oy
(492 puan) tarafından
Ilk evlendigimiz zmaanlar bizimkiler de öyleydi ikiside elleri havada beklerdi 1 sene sonra bıraktım ben öpmeyi 1 2 laf soktular ama sonra alıştılar 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Opmekle dudak aşınmaz kiz nolcak saniyelik bisiy opuver ben takilmam boyle seylere huzursuzluk olcana 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benimki hiç el öptürmez direk sarılırız (virüsten önce:) 
0 oy
tarafından
Kaynaklarda kendimi araniyo biraz bilemedim .hep opolup durulur mu bayramdan bayrama öperim  ztn hep birlikte gibiyiz nie opup durim 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Vürüs var işte ondan öpmüyorum da sonucta gezdin geldin ya sende varda ona gecerse buda bi olasılık sonucta ama yok illa o el öpülecek galiba 

Benım kaynanam 43 yasında elini öptürtmez hiç daha gencim ben der
0 oy
(113 puan) tarafından
Tek derdin bu olsun be bro
0 oy
tarafından
Opmuorm.Keske eli opulesi bi kaynana olsa her saat operim.
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Öpmüyorum sürekli sadece bayramda seyranda
0 oy
(415 puan) tarafından
Önceden öperdim ama devamlı degl tabi oda optrmeyi pek sevmez 
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Yoo öpmüyorum aynı evdeyz çünkü 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Zaten eşin optuyse senin öpüp opmemen bişey ifade etmiyor ... Eşin keşke baştan korona diyip mesafeli olalım diyeblseyms
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Öptürmezz öptüğümü bile hatırlamıyorum yani yanak yanaga öpüşürüz o kadar kayınbabam bile öptürmezz sayılıdır elini öptüğüm

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,893 göst.
6 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 302 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Yusram.6925 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 442 göst.
0 oy
10 cevap 396 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu