0 oy
556 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben mi çok kafaya takıyorum anlamadım. Her gün kaynanam gile gidiyoruz. Yardıma çağırır iş yaparsan senden iyisi yok. Bana iyi davranıyorlar kızım kızım diyorlar ama. Aşırı işkolikler ben ayak uydurmakta zorlamıyorum. Eşimde aşırı aileci sözünden çıkmaz. Babası gel der gider otur der oturur. Ev kiramızı falan ödüyorlar beraber tarla aldılar acaba ondan mı diyorum. Baba eline bakıyor. Diyorum memur ol istemiyor. Ailesine bişey desem suçluyum. Sıkıldım sürekli onlarla olmaktan bide çok otoriterler onlara göre her şey yanlış. İş köy olsun yeter onlara. Yanlarında çok sıkılıyorum. Dua ediyorum Allahım taşınalım ama zor. Yaşlandıklarındada biz bakacağız. Diğer oğulları kalkıp bi su vermez ona gelen gelinde çok şanslı olacak valla. Böyle durum yaşayan varmı lütfen bana akıl verin 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Para veriyoruz kölemiz olun gibi davranıyorlar. Bu postu okumuştum önceden de. Kesinlikle ben de gitmek istemezdim her gün her gün. Is eşinde bitiyor ama ondan da bir şey çıkacağını zannetmiyorum evini idare edemiyorsa evlenmeseydi kaç yaşına gelmiş annesinden babasından medet ummaktan utanmıyor sanırım 
tarafından
Bu sorun hiç çözülmüyor
tarafından
Eşin de iş bitiyor o noktayı koymazsa kullanmaya devam ederler
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Evde isim var de gitme, eci temizleyecem de bigun, ertesi gun temizlik yaptimya yorgunum de yat, boyle boyle mesafe koy
tarafından
Zorluyorlar ki illa gel eşimde gitmemi istiyor
(6,978 puan) tarafından
Hastayim de olmadi napalim, basik agriyor de yat.zorla goturemez o zaman, ya da oraya gidince basim cok fena agriyor ben biraz yatacam de git evine
tarafından
Bizden ayrılamıyorlar ya diğer çocuklarıda var oysa ya
(6,978 puan) tarafından
As suratini, bosver esin kizarsa kizsin. Bu ne hergun hergun rahatsiz oldugunu belli et
0 oy
(97 puan) tarafından
sanki bizi anlattın kiz bizede ev verdi esimde her hafta sonu oradayız esimle tüm işleri esim hallediyor minnet duygusu var o yüzden kuzum 
tarafından
Biz evlendiğimizden beri bu kavgamız. Sürekli gitmek istemiyorum ama eşim anlamıyor gidiyoruz ne var diyor ah ah nasıl alışacağım bu duruma
(97 puan) tarafından
Zamanla alisiyosun be kuzum ben alistiysam sen haydi haydi alışırsın
tarafından
Kaç senede alıştın
(97 puan) tarafından
2 senede alıştım zTen cocukta var hersey durgunlasiyor
tarafından
Benim daha zamanım var o zaman

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 322 göst.
21 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslihan hepileri (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 540 göst.
9 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 189 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 26032020 (826 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...