0 oy
639 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün postlarimi gördünüz belki görenler olmuştur Doğum günü için eşimle tartışma oldu ve kalktım gittim samimi olduğum bebeği olan komşum var ona gittim gel konuşalım açılırsin dedi kalktı bana yok kocasını met ediyo evlilik yıl donumleri mi kutlar eder birde resimleri gosteriyo ediyo moralimi duzeltecegine beni kiskirtiyo bende üzgünüm kırgınım eşime ağladım durdum evde gel dedi yanıma konuşuruz rabbim kimsenin yuvasını dagitmasin kızlar ne geliyorsa arkadasdan filan geliyo aklım yerinde değil zaten başımı alıp gidesim var dedim oda boş valizini al bana gel aklı başına gelsin dedi .aldım çocuğu da gittim hatta burdaki arkadaşlar sırf bunun icinmi terk ettin evi dedi şeytanın işi işte aramıza giriyorlar kızlar rabbim kötü insanlardan uzak tutsun iki gün namazımızi kilmadim eşimle kavga  kıyamet koptu evde bende eve geldim I sinirden bı iki birşeyler kırdım eşimde kapiyi tekmeledi kiriyordu nerdeyse sonra da ilk defa öyle gördüm eşimi hıçkıra hıçkıra ağladı kendi telefonunu kırdı. Çok abarttım kızlar arkadaş kurbanı oluyordum bugün de kaynanam birşey duymuş komşum hakkında galiba o kadına gitme benden söylemesi yuvani dağıtır . Biri söylemiş gelinin gitmesin demiş huyu iyi değilmiş yuva dağıtır diyo . Kızlar demem o ki arkadaş seçerken dikkat edin yada hiç arkadaş edinmesin bundan sonra kocamdan başka kimse olmicam tek arkadaşım sırdaşım o benim işte hiç arkadaşım yok diyodum kafa dengi olduğunu sanıyordum ama yanılmışım kızlar birazda safim iyi niyetliyim galiba ondan sırtımızdan vurmaya çalışıyorlar yuvamiza el atıyorlar Allah korusun yarabbim huzurumuzu yuvamizi kimsenin bozmasına izin vermesin aminnnn çok uzun yazdım kızlar ama çok üzgünüm sizde dikkat edin arkadaş kurbanı oluyordum 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum öz kardeşine bile güvenme yuva kolay kurulmaz ama çok kolay yıkılır görüşme o kadınla
tarafından
Aynen canım artık gorusmicem esimin gözü tutmamisrı aslinda.zaten keşke başta kesseydim arkadasligimi eşim haklıymış his etmiş demekki .

Bugün yazdım mesaj anlattım durumu arkadasligimi kestim
tarafından
Gece olunca yanımızda kalan lardan başka kimdeniz yok kuzum
tarafından
Aynen canım çok üzüldüm eşim ilk defa öyle ağladı onu öyle hiç görmemiştim :((
-Reklam-
0 oy
(119,058 puan) tarafından
Yinede verilmis sadakan varmis hatanin neresinden donersen kar mis 
tarafından
Aynen. Sevda valla eşim demişti de inanmamıştım eşimi de gozu pek tutmamisti zaten keşke başta kesseydim dün tatsız olay yaşanmazdi
0 oy
(359 puan) tarafından
Konuyu  bilmiyorum ama başkasının lafiyla ev mi terkedilir canım ya ki bunun şakası olur  mu hiç kendim için de söylerim aynı şeyi saf olmayalım yuvamıza kimseyi sokmayalım millet ac kurt gibi 
tarafından
Yok cnm sadece göz dağı vermek istedim eşime aldım çocuğu parka inmistim bı iki kere tartışma olduğunda da hava almaya parka inerdim hep ama bu sefer peşimden gelmedi eşim gelmesini bekledm sonra çıktım eve sinirlendm odaya kapattım kendimi birşeyler kırdım bana noldu anlamadım inan . Sonra farkına vardım hatamin
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Senin yuvanı dağıtınca onun eline ne geçecek acaba ........
tarafından
Kıskançlık olabilir galiba kendini huzuru yok diye olabilir
(14,013 puan) tarafından
Aslında Allahtan korkumuz var bizim yoksa sende derdin hani boşaniyordun noldu falan
tarafından
Aynen canım bana diyordu valizini alıp gidecem. Bosanmayi dusunuyom filan Ama  ben tam tersi  öyle ufak tefek seyleri buyutme yuvana sahip çık kolay kurulmuyo diyodum bak namazını kıl kocanda sende kıl dua edin hep diyodum  . Ama o benim dusmanimmis meğer haberim yok alttan alttan sokuyormus sessiz sessiz eşimle aramızı bozdu durduk yere tövbe daha arkadaş edinmem ne geliyorsa dosttan arkadasdan geliyo
(14,013 puan) tarafından
Rahmetli dedemin bir lafı vardı Haşa arkadaş iyiyse Allahin neden yok diye büyüdükçe bu lafını daha iyi anlıyorum valla
tarafından
Cnm kusura bakma anlamaya calisiyom ama anlamadım dedenin lafını??
0 oy
(13,777 puan) tarafından
Benimde eşimle çok sıkıntılarım oldu , ben şimdiye kadar anneme bile anlatmadım. Eşimin ağzı durmaz aramızı düzeltsin diye gidip eltime anlatıyordu. Eltimle kaynım boşanmamız için ikimizi de ayrı ayrı dolduruyorlardı. Yani bırak komşuyu aileler bile nifak sokar karı koca ilişkisine. Sen sen ol bundan sonra kimseye derdini dökme.
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Ben kac kere sirtimdan vuruldum akillanmiyorum hala cok uzuldum cnm ama esinle aran duzelmistir insallah
tarafından
Evet canım düzeldi  şükür hıçkıra hıçkıra ağladı öyle ilk defa öyle gördüm ya gittim sarıldım çok abarttım ben farkına sonra vardım bidaha arkadaş tövbe . Bı arkadaşım olsun diyodum derlesiriz falan. Filan  ama yok anam kocam yeter bana dert ortağım sırdaşım o benim
(5,436 puan) tarafından
Sevndm esinle aranin duzelmesine canm hata yapa yapa ogreniyoruz hayatı..
0 oy
tarafından
Milletin dolduruşuna gelirsen ömür boyu mutsuz olursun babaannem arkadaşlarının gazına gelerek dedemi boşandı 40 yıl sonra sonra kafasını taşlara vurdu ömür boyu pişman oldu boşadığına kendiside o yüzden evinin içini fazla herkese anlatma bende yeni evlendiğimde aynı hatayı yaptım en yakın arkadaşıma anlatırdım yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi bir gün ablasına yanımda ortada öyle bir şey yokken boşanıcak dedi bayramdı eşime kızmıştım onlara gitmiştim baktım ablasıyla ikisi boşa ne çekiyorsun bak eskiden nasıldın boşver falan demeye başladı o oldu bir daha bir şey anlatmadım 
tarafından
Rabbim korusun yanlış insanlardan uzak tutsun iyi .sevda da dedi ya hatanın neresinden dönersen kardır seninki de öyle olmuş verilmiş sadakan varmış cnm ilk defa başıma geldi normalde benim hiç arkadaşım yok kafa dengi arkadaş yoktu çünkü bu komsunun da bebeği var can sıkıntısı bı kaç kez git gel yaptık biraz samimi olduk kimseyle muhattap olmuyom ya hani dogur insan olduğunu düşündüm yada safligima geldi iyi niyetimden hep artık arkadaş filan edinme yok öyle bir kere  o hataya düştüm daha yapmam
tarafından
Selam ver ama evinin içini söyleme şuan benimde çok arkadaşım yok olanlarıda ben bıraktım 1 tane var 2 tanede telefonda konuştuğum arkadaşım kaldı oturduğum yerde kimseyle komşuluk yapmıyorum yapmam da çok tuhaftır binamdakiler kimseyi kabul etmiyorum gelcez derler tabi ne zaman isterseniz buyrun gelin derim okadar sevmem fazla o tarz şeyler
tarafından
Evet cnm çok hata yaptım içli dışlı oldum çok samimi olmuşum başka arkadaşı olmayınca insanın o komşuda cana yakın olunca kafa dengi olduğunu düşünmüştüm ama değilmiş alttan alttan yılan gibi sokuyormus sessizce haberim yokmuş benim eşimde his etmişdi zaten gözü tutmamisti haklıymış arkadasligimi kestim onla yuvam daha önemli selam dahi vermem onan
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Iyide arkadaşına gittikten sonra mi oldu ki eşinle doğum günü kavgan 
tarafından
Yok cnm gitmeden önce zaten az tartistik kırmıştı eşim beni ama ben oturup ağladım öyle  komşuda mesajlastk gel konuşuruz sakinles demişti gittim. Bnde oraya daha beter ortalığı kizistirdi
(8,082 puan) tarafından
Kimsenin aklına uyma canım kimsenin gazına gelme rabbim hepimize ayrı ayrı akıl fikir vermiş eşini en iyi sen tanırsın başkasının fikrini ciddiye alma. Dost görünümlü düşman o kadar çok ki yuvan yıkılsa göbek atarlar o derece
tarafından
Evet canım çok haklısın yuva kolay kurulmuyo . İlk defa başıma geldi kaynanam da sezmis  galiba o kadına gitme soruyom ne oldu diye sen gitme boşver kayni filan var kaliyo filan dedi biri söyledi gelinin gidiyo demiş gitmesin demis yuva dağıtır huyunu beğenmemiş anlattı. Bana bugün rabbim yanlisdan döndürdü beni şükür bacım normalde hiç kimseyle arkadaş edinmem kafa dengi insan yok çünkü ama insanin iyi niyetini kullanıyorlar işte yada kıskançlık yapıyorlar herşey oluo

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 293 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 449 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,039 göst.
+2 oy
10 cevap 311 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (581 puan) tarafından soruldu