0 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde (3,754 puan) tarafından
Kilolar ne durum da kızlar diyete devam mı canlarım bn bildiğiniz, kendimi saldım kızlar bol bol hareket de ediyorm annemin evi taşıdık 10 gündür koşturmaca dikkat de ediyorm ama çok şişim ya :(:( sizler de, durum nedir 

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Cok iyi durumda canim selami var sana:D

(3,754 puan) tarafından
Hahahah aleyküm selam :) :)
-Reklam-
+2 oy
(7,011 puan) tarafından
Valla bugün başladım bu saat oldu iyi gidiyor evde tekim eşimin olmayışını fırsat bilip yapcam inşallah devamı gelir
(7,011 puan) tarafından
Kaç kilo verdin
Etrafında cok insan olunca asla olmuyor onlar yeyip sen bakınca insanın sınırı zibliyor
(3,754 puan) tarafından
Veremiyorum kuzum ya etrafımda kimseninde pek iştahı yok aslında ama gitmiyor kilom
(7,011 puan) tarafından
Kaç kilosun canım
Geçenlerde baya bi oluyo kadının biri bana ne desin biri kucağında biri karnında heralde dedi o kadar bozuldum ki karnım 9 aylık gbi
(3,754 puan) tarafından
Bnmde öyle cnm 75 sim en son geri aldım vermiştim geri aldım maalesef ya ama gitmiyor ne yazıkki göbeğim hasta olmuyorm oluyorm 2 gün sürüyor
(7,011 puan) tarafından
Kız 75 te ne var takma fazla kafana ben 90 kıloyum  tek sıkntim  artık hiç kıyafetim kalmadı yoksa ben kilomu sevmeye alışmıştım
+2 oy
(528 puan) tarafından
Hic benlik degil ya istiyorum aslinda ama sarmiyo beni hic. Nasil yapim nasil baslim dusunuyom kzim 10 gun sonra 6 aylik oluyo emziriyorum sadcee ona gore bsiiler yapmam lazim. Sen nasil yapion
(3,754 puan) tarafından
Bn emzirmiyorm ama Bi göbeğim var gören 9 aylık sanıyo
(528 puan) tarafından
85le doguma girdim 68im suan. Gobek hep vardi daimi:)) ailecekk
(3,754 puan) tarafından
Boyun varsa kilon iyi cnm
(528 puan) tarafından
Boy da 1 68 ki:)
+2 oy
(22,070 puan) tarafından
54um halen canikom
(3,754 puan) tarafından
Ohh maşallah öyle, kal cnm
+1 oy
tarafından
Süper gidiyor benm valla son hız devam ediyorum :))
(7,011 puan) tarafından
Canım ne yapiyosun emziriyomusun kilon kaç boyun kac
(3,754 puan) tarafından
Sn nasış Bi diyet uyguluyorsun cnm
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Baktım 1 kilo almışım dün diyete basladım, bakalım
(3,754 puan) tarafından
İyiymiş cnm devamı gelir inşallah
0 oy
(385 puan) tarafından
Canim 1 .68-1.69 bolarindayim 1 hafta once 68 idim. Simdi66.5 olmusum 1 haftadir evde yarim saat spor yapiyorum ekmek yemiyorum ne kahvaltida ne de yemekte. ara ogun yogurt yiyorum yogurt cidden beni ac hissettiriyo cok ise yaradigini dusunuyorum
(3,754 puan) tarafından
İyi gitmiş cnm
0 oy
(14 puan) tarafından
Tövbe yarabbim bende diyetisyene gidiyorum biraz vermistim adam evde onla bir yiyom durduramiyom bakam yarın randevu var ne cevap vercem:) 163 boy 61 kilo canım emziren anne diyeti yapıyorum yani su an yapamiyorum 1 yasinda bebegim du bakalim gider insallah bu kilolar emzirince zor oluyoda 
(3,754 puan) tarafından
İnşallah gider cnm ya emziren anne dyetinde neler var cnm belki emziren annelere fikir olur
(14 puan) tarafından
Canım sabah yumurta peynir zeytin sögüş yeşillik ve rezene  2 dilim ekmek
Arada hurma ve ceviz
Öglen tercihe göre corba salata
Yulaf süt kuru meyve
Peynir ekmek 1 dilim
Veya 3 top dondurma hepsinin yanina 1 büyük kase yesillik bunlardan birini tercih ediyorum.
 Aksam  3 köfte kadar et tavuk veya balik veya 2 dilim peynir
Salata veya 8 yemk kasigi sebze yemegi
5 kasik makarna pilav bulgur veya 2 dilim ekmek
 Ara 1 porsiyon meyve
Ara 1 bardak süt ve 1 avuc leblebi
(14 puan) tarafından
Saatleride 9 , 12 , 15.30 , 19.00 , 21.30, 22,30 ben devlet hastanesi diyetisyenine gidiyorum amacim deli gibi kilo vermek degilde emzirme döneminde ne yiyecegimi bilmek ve  yavas yavas kilo vermek
0 oy
tarafından
58 kilo oldum ama.gene yiyecem sanki hahaha:D sut veriyirumun arkasina sığınıyorum:D
(3,754 puan) tarafından
Ye ye cnm yarasın bol bol süt olsun
0 oy
(644 puan) tarafından
Bıraktım cnm diyeti  işte çalışmaya başlıyacağım o zmn sıkı bi diyete girecegim
(644 puan) tarafından
Seneye yaza kadar 50 55.arası olamam lazım 65 kiloyum
(3,754 puan) tarafından
Bnmde Bi 50 olmam lazım ama olamıyorum
(644 puan) tarafından
Bu sene verebilirim diye düşünüyorum cnm ben geçen sene 3 ayda 12 kilo kadar vermiştim tam uymayarak  ve sürekli evde durarak bu sene işte var kolay vereceğim diye umut ediyorum
(3,754 puan) tarafından
3 ayda nasıl verdn Kız naptn
(644 puan) tarafından
Boş kaldıkça hareket ettim cnm sabah uyanınca mutlaka ılık limonlu şu içmiştim kahvaltımı ekmeksiz yapıyordum akşam yemekleride aynı şekil öyle böyle verdim
0 oy
(881 puan) tarafından
Offffff sorma yaaaaa. Hamilelikte bile parmağına olan yüzük.su an parmağıma olmuyoooorrrrr :((((
(3,754 puan) tarafından
Bn takmıyorum uzun zamandır olmuyo
0 oy
(739 puan) tarafından
Çok iyi maşallah hiç gidesi yok benden çok sevdi beni
(3,754 puan) tarafından
Hahaha aynı bn
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Yeni dogum yaptim en son tartildigimda 10 kilo gitmisti arkasida gelir insallah
(3,754 puan) tarafından
Maşallah cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 146 göst.
8 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
0 oy
4 cevap 121 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedadz (819 puan) tarafından soruldu

397,157 soru

11,878,584 cevap

35,995 kullanıcı

...