0 oy
418 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (887 puan) tarafından
Kizlar denemek isteyenler icin gun gun ilerleyisimi paylasicam 

Dun sabah ki kilo : 87.8

Bu sabah : 86.1 

Dun kacamak olarak ogluma oizarttigim patatesten bir dilim yedim .onu .hariconde harfiyen uydum listeye .

Bugun kahvalti olarak kahvemi ictim .bol bol su iciyorum. İcim bi kıyılmadi degil .dun aksaksam bir saat kadar hafif bi bi  agrim oldu gecti sikdilik iyi gidiyor bakalim :)

6 Cevaplar

0 oy
(643 puan) tarafından
Bi dene bakalım olmadi bende deneyeyim 
(887 puan) tarafından
İnsallah canim :)) gun gun paylasicam denemek isteyenler icin
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Çok ağır bi diyet. 

Karatay diyeti daha iyi hem aç kalmıyorsn hemde sağlıklı bir şekilde veriyorsun 
(887 puan) tarafından
Onuda denedim cnm ama iki senedir hamilelikti emzirmeydi derken afedersin okuz gibi yedigim icin yirmi  bes kilo aldim ve metabolizmam nerdeyse coktu ve hicbsy ise yaramadi .son care metabolizmayi sasirtmak adina bunu deniyorum insallah iyi sonuclar alirim
0 oy
tarafından
Emziren olmaz heralde ilk defa duydum nasil bi diyet 
(887 puan) tarafından
Cnm bebegin kucukse olmaz benimkide emiyor ama on alti aylik ve bazen gun icinde hoc emmiyor bile
tarafından
9 aylik küçük daha
(887 puan) tarafından
Evet cnm biraz daha bekle
0 oy
tarafından

Emziriyorum kesinllikle yapamam :D

(887 puan) tarafından
Aynen cnm bnmki on alti aylik oldu bazen hic emmiyor o yuzden yapiyorum
tarafından
Benim kız daha çok küçük 8 aylık olacak o yüzden yapamam emiyor çünkü ama 12 aylıktan sonra yapabilirim
(887 puan) tarafından
Bilemiyorum cnm bnm oglum memeye dudkun degil bazen emiyor bazen aklina bile glmiyor artikno yuzdn deniyorum. Bagimli olsaydi emmeye yapabilirmiydim bilmiyorum
0 oy
tarafından
Ahmet apanın diyetini öneririm canım tok olarak diyet yapıyorsun ve 1 ayda baya iyi kilo verenler var arkadaşım 14 kilo vermişti bir ayda 
tarafından
Inşallah canım :)
(2,596 puan) tarafından
Nasıl bir diyetti canım öğrenip yazar mısın arkadaşından
tarafından
Instagramnin varsa ordan bak kuzum bu biraz kuralcı bir diyet yemeğinin saatine kadar belli et falan zorunluluğu yok seviye seviye 40 gün boyunca akşam yemeğinde bulgur pilav yiyeceksin netten bakabilirisn çok uzun canım yemekten önce şu içme saatin var sonra içme saatin var
(2,596 puan) tarafından
Bana link atar mısıın canım yada ismini yazsan. Bakarım instadan
tarafından
Ahmet apa canım storylerden seviye 1e bakacaksın
0 oy
(3,936 puan) tarafından
canim aman dikkat et ben yapiyodum 4. gunde sokakta bayilacaktim , havalar da sicak bol su ic
(887 puan) tarafından
Yok cnm evden cikmiyorum zaten .evdede bulasik camasir onkdr cok is yapmiyorum esimde sagolsun bana destek olsun diye yemek yaptirmiyor bn ne bulursam onu yerim kahvalti yaparim dedi rahatim o yuzdn binogluma yemek hazirliyorum o kadar :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 153 göst.
28 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Goz agrim (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 240 göst.
30 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 401 göst.
5 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sema yalcn (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,063 puan) tarafından soruldu

385,889 soru

11,536,940 cevap

35,209 kullanıcı

...