0 oy
912 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Dedim ya 6 kattan düştü belediye almadı belediye başkanına gmail attım tedavi edilmedi eve getirdiler ne yapacam bilmiyorum  bana gelen mesaja bakın kafayı yiyecem

image

16 Cevaplar

+1 oy
(10,066 puan) tarafından
6.katta oturuyorsunuz neden cam kapı aciyorsunuzki anlamiyorum
(4,961 puan) tarafından
Olan olmuş sahibi çok memnun sanki bu durumdan .. çocuğu olan insanlar bile neler yaşıyor yaşanacağı varmış nasıl bir teselli bu..sizin başınıza gelmeyecegnn bı anlık dalgınlık olmayacaginin garantisi nerde
tarafından
Malesef keşke bütün insanlar bu düşüncede olsa
(10,066 puan) tarafından
Ben hayvanlara karşı aşırı hassasim valla. Sicaktan patliyoruz cam kapı acmiyoruz bakiyosak sahip cikiyoruz. Ki sineklik var her yerde sirf kedi icin. Cunku kuşa hatta sineğe bile atlıyorlar. Butun gun sinek kelebek kovaliyo buldugunda ve farkinda degil pat aliyor. Çocugu olanda mesela çocuk cikabilir sarkabilir diye cami kapiyi acik birakmiyor degilmi Allah korusun cikar duser diye
(4,961 puan) tarafından
Ben yaz sıcağı klima açmıyorum kuşu mu etkiler diye fakat Dünya hali olmaz diye bişey yok... Sence sahibi bnu göze mi ihmal etti bilerek.. şuan onu çok iyi anlıyorum o yüzden böyle cevaplar çok yıpratıcı .. insanız sonuçta
(10,066 puan) tarafından
Doğrudur canım ben aşırı hassasım demekki
-Reklam-
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
O zaman kedi nin iyiliği için ver sonra sokağa salmaz lar alırsın Bi şekilde ama bekleme olur ****** yazık ver tedavi olsun  gerekirse başkasına versinler 
tarafından
Işte tavanı olsun yada olmasın sokağa bırakacağız dediler yani ileş messe sokağa bırakacak lar
+1 oy
(38 puan) tarafından
çocuk yaptığınızda hasta olunca nasıl masraflarını bir şekilde karşılıyosanız hay.van sahiplendiğinizde de masraflarını karşılayabilmelisiniz. Borç harç bi şekilde bi yerden bulun bi an önce veterinere götürün zavallı hayvanı. Siz o kadar zaman hiçbir ilaç almadan kalçanız bacağınız kırık bekleyebilir misiniz???? tamam vicdanlısınız belli ki ama biraz da düşünceli olmalısınız. Ayrıca şimdi ameliyat ettirmezseniz kırık yanlış kaynar. Ameliyatı daha da zorlaşır. Ya da hiç ameliyat edilemezse bazı kalça kırıklarında hayvanlar tuvaletlerini yapamayabiliyor. Ölümüne neden olursunuz Allah korusun. Kredi kartınız da mı yok? başka bi veterinere daha götürün sokak kedisi deyin daha uygun fiyata yardımcı olurlar. Ama Acilen veterinere götürün lütfen.
0 oy
(119,441 puan) tarafından
Anaaam niue boyle yaptilar yaa
tarafından
Bilmiyorum ya ne yapacam bilmiyorum
0 oy
tarafından
Yazik ya canim kac para istiyorlar ki normal veterniere goster 
(4,961 puan) tarafından
Ben boynundan yaralı kedi için belediyeyi aradım onlar özel veterinere yönlendirdi hangi sehirdesinz
tarafından
Istanbul Eyüp te
(4,961 puan) tarafından
Canimm hemen çapa veterineri araaaaa ben oraya bırakmıştım ücretsiz ara önce belirt ama fatih ikamet ettiğini soyle taksiyle hemen getir .. olmadı önce Yedikule ****** barınağı ara orda ki kadinin adını unuttum o direk capaya getirin kabul etcekler demisti
(4,961 puan) tarafından
Pazartekkede çapa veteriner klinigi
(1,008 puan) tarafından
Instagram illaki vardır eşinin.cocuklarin bir suru sayfa var yardım.eden destek.alin lutfen
0 oy
tarafından
Ne yapacam allahım ya kafayı yiyecem 
0 oy
tarafından
Kızlar kedimi asla ihmal etmiyor dün cami açmaz dim o gün eve misafir geldi gitti ev ayak kokusu almış ti bende 5 dakka hava alsın oradaydım oturuyor dum ne olduysa allah belamııı  versin ki uyuya kalmışım bir baktım kapı çaldı kadın dedi kedin düştü nasıl koştum hatırlamıyorum 
0 oy
tarafından
Düşünün ki insanlar o kadar zalim olmuş ki kedi yerdeydi kimse el atmadı baktım altına kaçırmış kedi aldım kadın beni itti pistir diye alma kucağına ben kadına dedim seni burada boğarım jicdansiz kediyi kucağıma almama izin verdi haram dedi ve orada o kadar insan vardı biri bile dokunma dı  yardım etmedi  kadını ittim defol git burdan dedim seni öldürürüm o an ne yapacam bilmedim kedim beni gördüğü zaman yumuze bakıp gülümsedi ve miyavladı eve getir dim sildim o kadar ağladım ki sesim dışardan bile duyruldu biri geldi şiddet gördüğümü zannet miş  o an öldüm  bebeğimi kaybettim o kadar üzülmedim 
0 oy
tarafından
Vermek istemediğiniz için müdahale edilmemiştir diyor sen mi vermek istemedin
tarafından
Canım ileş messe sokağa bırakmak zorundayız dediler bana
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Niye vermek istemedinki kedinin hayatı söz konusu.
tarafından
Canım ileş messede sokağa bırakacaklarını söyle diler
0 oy
tarafından
Nerede yaşıyorsunuz acaba
tarafından
Istanbul Eyüp te
tarafından
Sarıyer tarafına getirebilmek imkanınız olursa belediye ile ortak çalışan bir ablamız var burda sokak hayvanlarını alıp götürür tedavi ettirip geri getiriyor ev kedisi olanlara bakmıyor belediyeler evet ama sokak kedisi olduğunu söyleriz
tarafından
Canım belediye alırız dediler ama ileş messe size veremeyiz sokağa bırakırız dediler bende sakat kalsa bile bakmak istiyorm
(38 puan) tarafından
yahu tamam işte Gülşah hanım da diyor ki belediyele ortaklaşa çalışan bi abla var o sokak kedisi deyip tedavisini yaptırır. Belediyenin barınak çalışanları o kadını tanıyodur. iyileşmezse bile sokağa bırakmazlar o kadına söylerler o da size haber verir.
0 oy
tarafından

image

image

gmail bile attım ben 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Müge anlının pati buldular whatsap ihbar hattına msj at yada ara yardım ederler.. 
0 oy
tarafından
Vermek istemediğiniz için müdahale edilememiştir!!!!!! 
tarafından
Bana verdikleri cevap ileş messe sokağa bırakmak zorundayız dediler o yüzden vemedim
0 oy
(418 puan) tarafından
Ya sen şaka mısın yaaa? Iyice sinir oldum sana. Kedinin bacakları kirik hala mi vermedin tedavi edilmesi icin. Kaç gün oldu. İnsanlik mi bu? Özel veterinere götür o zaman hepsi senet yapiyor!! O can kurtulsun sonra parayı toplarsın. Parayı hemen istemiyorlar zaten
(38 puan) tarafından
bakamayacakları çocuğu yapmamaları gerektiği gibi bakamayacakları hayvanları da sahiplenmemeliler değil mi ben de çok sinir oldum valla
(418 puan) tarafından
Aynenn. Bir de biri yazmış ver tedavi etsinler, tedavi olsun yeter sokağa salsınlar hala diyor ki yok ben sakat kalsa da kendim bakmak istiyorum. Bana hiç normal gelmedi bu durum.
(38 puan) tarafından
belediye barınakları öyle yapmıyor ki zaten. Barınak hayvanları alır tedavi eder aldığı yere tekrar bırakır. Ki kendisi ben bu hayvana sokakta bakıyorum dediğinde kendisinin telefonunu alırlar bırakacakları zaman ararlar. Ya da kendisi barınağı arayıp sık sık durumu hakkında bilgi alabilir.Farklı bi durum var bence. Yazık inşallah hayvancağız daha fazla acı çekmez. Onlar evlat gibi oluyolar benim de kedilerim var. Sokakta baktıklarımı da alıp özel veterinere götürür gerekirse borçlanır tedavi ettiririm. Değil ki evdekinin ayağı kırılacak 5 dk beklemem valla iyiyken benim evcil hayvanım hastalandığında belediye baksın. oh valla ne güzel çok sinir oldum şu an
0 oy
(12,859 puan) tarafından
Yakın bir arkadaşım var İstanbul'da yaşıyor kedileri var böyle kediler ile de ilgileniyor ona soylicem canım inşallah yardımı dokunur
tarafından
Inşallah bir  yardım yapan biri çıkar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 775 göst.
9 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Ayşe Ahmeddd (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 320 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Seherl (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 732 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
13 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

380,714 soru

11,398,834 cevap

34,923 kullanıcı

...