0 oy
722 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar boyle bisey duydum dogrumu.sizce

Oğlum cok hareketiydi doğunca da cok uslu bi bebek sayilmazdi:)simdiki oglum da cok sakin karnimda acaba akilli bi,bebek mi olucak sizinkiler nasıldı nasil oldu

24 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Oğlum anne karnında ağzıma sçıyordu doğdu yinede sçıyor o derece:D

tarafından
Hajsjs ya geberdm yemnle gulmekten, anne yapiyim mi ha yapam miii diyo demi ☺️☺️☺️
tarafından
Sormaz direk girişir karnımdayken ayağını mi artık kolunu mu çıkardı derimden o gün dedim de yakacak bu velet bni haklı çıktım
(30 puan) tarafından
Ay ne gldüm ya maşallah srn çok yaşa emi gece gece güldürdün beni
tarafından
Hahahah saol cnm Allah daim güldürsün ❣️
tarafından
Ahhaha ben şahidim kizim büyüsün bizde senin oglunu vurucaz öcümüzü alicaz :D ahlooo benim kizim çok yazıktı onun yaninda :D ahaha
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilk defa duydum
tarafından
Yaşaya yaşaya neler duyucaz daha:)
0 oy
tarafından
Benim kızım karnımda da çok sakindi, şimdi de çok sakin :) MaşaAllah diyelim :)
tarafından
Masalalh cnm insallah benimkide oyle olur olmaz da cani saolsun:)
0 oy
(2,047 puan) tarafından
İlk kızım karnımda cok hareketliydi şimdi 17 aylık canımıza okuyor evde 1 dk durmuyor yerınde, 2.kızım daha 3 aylık masallah subhanallah barekallah emzirip koyuyorum duruyo karnımdada usluydu, 1.kızım surekli ağlardı ilk aylar 
tarafından
Demekki dogruluk payi var  akilli bebek hep akilli uslu:)
Ikisinede masallah Allah acilarini gostermesin yavrularimizin
(2,047 puan) tarafından
Allah razı olsun canım seninkileride sana bağışlasın insallah
tarafından
Aminnn cnm insallah hepimizinkini:))
0 oy
(27,177 puan) tarafından

Kizim karnimda tekme cok atar ve cok hıçkırırdı masAllahi vardı halen cok haraketli.eli kolu ayagi fln

(27,177 puan) tarafından
Bebegin erkekmi
tarafından
Evet cnm
(27,177 puan) tarafından
Bizim gelinlinde öyle idi cok hareketsiz suan bebegi cok uslu
tarafından
Ay insallah cnm darisi basimiza insalalh buyuk oglum yeterince yoruyo beni bu uslu bi bebek olur inşallah:)
(27,177 puan) tarafından
InsAllah
0 oy
(48,087 puan) tarafından
kizim pek hareket etmezdi simdi.uslu.uysal ama kurt kayniyo durdugu yerdd.durmuyo ☺️
tarafından
Ay olsun aglamasinda sürekli :))
Canlari sag olsun basa gelen cekilir
(48,087 puan) tarafından
uyumuyo ama ☺️ illa azar yiyecek ondan sonra uyuyo ☺️
tarafından
Yavrumm yaa azarlama annesi  yaa kiyamam minige
Bakalim ben neler yapicam:D simdi sana yapma diyorum ama. Iki cocuklu hayat gozumu korkutmuyo degil:/
(48,087 puan) tarafından
kizayim mi sana diyorum kafa salliyo ☺️ bunaltiyo canim ya tam dalacakken kalkiyo gidiyo kendini geri itiyo uyuyan bebegin olsun insallah☺️
tarafından
Amin cnm napalim cennet bosuna annelerin ayaklari altinda degil zor anne olmak Allah yavrularimizin acisini göstermesin insallah
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Valla benim oğlum gece hiç kipirdamaz uyurdu. Şu an 3 buçuk yaşında doğduğundan beri gecesi hep düzenlidir. Ama ikinci veledim tam tersi;(
tarafından
Iste benimde ilki oyle ikinciden yana yüzüm guler belki:))
0 oy
(7,127 puan) tarafından
Kızım günde 2-3 kere oynardı 5-6 kere oynasa öpüp basima koycaktim.  Ama bir doğdu eve bomba düştü sanırsın dördüncü aya kadar ağladı çocuk asla susmazdi sadece emerken ve uyurken ... Velhasıl yalan yalan yalan 
tarafından
Bi sen çürüttün kiz bunu herkesinki tutmuştu:)
(7,127 puan) tarafından
Valla canım karnimda çocuğu iteklerdim hareket etse de bir rahatlasam diye çok endişeli geçti bu sebepten hareketli karın videosu görünce çok ozenirdim benim kız anca hickirirdi 5 dk.ortalama sürerdi öyle keyif alırdım ki karnım pıt pıt inip kalkardı hickirdikca ama doğdu ya herkes bu nasıl çocuk dedi valla o kadar çocuk büyüttüm böylesini görmedim demsiti annem 8 kardeşiz biz . Öyle amaan canı sağolsun prensesimin anası kurban olsun onu verene :)
tarafından
Oyle tabiki cnm kendilerine zarar vericek bisey yapmasinlarda büyürler akillanirlar elbet:)
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Benim oğlum karnımdayken de çok yaramazdı şimdi de öyle ☺️☺️
tarafından
Bakalim insalalh bizimkide tutar:)
(3,458 puan) tarafından
İnşaallah ☺️☺️
0 oy
(501 puan) tarafından

• Ben hamileyken çok sakindi ve çok düzenli hareket ediyordu biliyordum saatlerini doğdu yine aynı 4.5 aydır da hiç değişmedi allaha bin şükür ama bu aralar biraz sıkıntılı :D
tarafından
Masalalh pasaya dis cikaricaktir belki annesi:)
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Ilk oğlum çok sakindi ama doğduğundan beri aşırı huysuz çok yaramaz

Şuan hamileyim ikinci oğluma bu çok hareketli yani Bnce hareketle alakası yok 
tarafından
Bakalim bunlar nasil olucak benimde ikinci oglum geliyor:)
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Oğlum karnimda cok akilliydi dogru duzgun hareket bile etmezdi her kontrole gidisimde 2 kere nstye girerdim hareket etmiyo diye ama sonuç hiç durmuyo bi markete gittik burnumdan getirdi h8ç susmadi hep agladi ama daha 10 günlük biraz buyüyunce uslu olur belki
tarafından
Yaa kucukcuk daha ya yavrum Allah bagislasin cnm akillanir uslanir insallah:))
(7,972 puan) tarafından
Amin cnm tesekkur ederim
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Karnımda fır dönerdi gece gündüz

Simdi cok sakin bir bebek cok şükür 
tarafından
Ne guzel cnm Masalalh darisi benimde basima
0 oy
(191 puan) tarafından
Bnm oglum sakindi. Masaallah simdi cok dha sakin 1.5 yqsinda etliye sutluye karismqz otur derim oturur kalk derim kalakr . Masaallah :)
(191 puan) tarafından
Evet bnm ust katimda oturuyr bn surekli cagiriyrm. Oglumu dovmese sorun yok geldgnde onune herseyi koyuyrm yeterki anneso rhat olsn. Ama yok cocuk ta kurt var maalesef.
tarafından
Benim eltim olana kadar benimkiler büyür Allahin izniyle öyle sıkıntımız olmaz inşallah:) napicaksiniz cnm bazi çocuklarda oyle ne dur dan aliyo ne sus tan
(191 puan) tarafından
Tabikide cocuk dha . Ama allahu teala bni ve esimi biliyr ondan bole sakin cocuk olarak dunyayabgeldi :))esimde bnde hemn.herseye sinirleniyrz. Aksine eltimle.kocasi cok sakinler cocuklar ole . Ins duzelir . Annesi bir kemik kalmis
tarafından
Evet cnm Allah dağına göre kar veriyor:)
(191 puan) tarafından
Aynen. Bnde kemim gbiyim ama bnmki kocadan :))
0 oy
(725 puan) tarafından
Bizimki sakin bir bebekti çok hareketli değildi ama şimdi hiç durmuyor susmuyor çok gazlı ağlıyor öyle olmadı yani bizim tam tersi :) 
tarafından
Evet cnm var 1 2 kisi tersi olan ama genelde tutuyo:)
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Olabilir canım büyük kızım  içerde çok sakin usluydu 9 ay boyunca sadece 1 tekme atmıştı hatta ve şimdi de öyle sakin yapılı akıllı uslu söz dinleyen bir çocuk küçük kızımsa çok hareketliydi uyutmuyordu hala da öyle 
tarafından
Evet cnm muhtemelen benim oglumda oyle olucak:)
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Genelde öyle oluyor belki istisnalar vardır 
tarafından
Evet varmis cnm gordum burda 1 2tane
0 oy
(191 puan) tarafından
Duymadım oğlum karnımdayken de kıpır kıpırdı hala da öyle durmaz 5 dakika 
tarafından
Ben duydum burda da baya kisininkide boylemis cnm
0 oy
tarafından

İlk hamilelikte kızım günün belli saatlerinde oynardı hep aynı saatler öyle çok rahatsız etmezdi meleğim doğduğunda ilk 4 5 ay ağlama sesini bilmezdim öyle diyim :) tabi şuan 2 yaşında az biraz yaramaz ama öyle bıktırmıyor kurban olayım kızımı yaradana :)) amaaa şuanki hamilelik yani tekme atmadığı anları saysam daha kolay olur o kadar çok oynuyor ki korkuyorum bundan çekeceğim var :ermm:

tarafından
Evett kesin bu yaramaz olucak annesi:))
0 oy
tarafından
Oğlum içerde çok hareketli değildi şimdi duramıyor yerinde gebelik tarafında okumuştum orda anne karnında hangi saatlerde hareket ederse doğunca o saatlerde uyanır yazıyordu dikkat etmiştim gerçektende doğduğu zaman aynı saatlerde uyanıyordu 
tarafından
Aa bak bende bunu duymamistim benim oglum genelde sakin doguncada sakin olur belki:)

İlgili sorular

+2 oy
32 cevap 472 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prens-prenses annesi (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 155 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (765 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 168 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Lunaa (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 3,142 göst.

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...