+2 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde (545 puan) tarafından
Oğlumda bunun aksini yaşadım anne karnında çok hareketliydi doğunca da bı o kadar kuduruktu :) şimdi kızım çok hareketli değil doğunca da acaba sakin mi olur doktor anne karnında nasılsa öyle olur bebekler genelde dedi sizler de nasıl oldu sakin bebekler doğunca da sakin mi kaldı kızlar :) 

32 Cevaplar

+1 oy
(80 puan) tarafından
Ne alaka ay benimki çok hareketli naneyi yedim o zaman ben :D
(80 puan) tarafından
İşin zor valla bakalım biz napcaz
(410 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ay benim ilk şuan 5 aylık inatçı ve hareketli bi bebek bununla uğraşmak yetiyo bana.Allah sizlere kolaylık versin inşallah
(80 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim 3.
tarafından
Bende nanayi yedim o zaman:)
(410 puan) tarafından
kolay gelsin şimdiden:D
-Reklam-
+1 oy
(1,007 puan) tarafından

Benim kızım anne karnında çok haraketliydi hiç durmuyordu yerinde ama dogunca maşallah çok uslu bir bebek oldu 6 aylık şimdi hep kendi halindedir akıllıdır demekki alakası yok :D

(545 puan) tarafından
Ayy maşallah benimki de öyle olur inşallah oğlum zor bı bebekti buda öyle olmaz inşallah
(907 puan) tarafından
Haha kız daha altı aylık uslu durmasında ne yapsın )) bir sürünsün yürüsün siz ozaman görün, benim oğluma da ayy maşallah nasıl akıllı diyordlardi çocuk yürüyor hep hareket hep istek hep dökmek istiyor arkasını toplamakla geçiyor gunum
(545 puan) tarafından
6 aylık deyip geçme kız benimki 6 aydan önce bile kuduruktu :)
(1,007 puan) tarafından
Bakalım biraz daha büyüyünce beni neler bekliyor çevremde ki 6 ay ve daha küçük olan bebekler sürekli ağlıyor kucak istiyor benim kız öyle değiö onu demek istedim :D
(545 puan) tarafından
Ayy büyüdükçe daha zor sürünmeye başlayınca evin içinde çocuk ariyodum :)
0 oy
(387 puan) tarafından
Kizim cok haraketliydi karnimda.simdi de hic durmuyor cok yaramaz,simdi de hamileyim kizim kadar haraketli degil dogduktan sonra nasil olucak gorucem:D
(545 puan) tarafından
Benimde çok merak ettiğim bir konu :) oğlumla kiyasliyorum asla eş değer değil oynamaları oğlum bı oynardı derdim ağzımdan doğacak heralde bu :)
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ben de bunu merak ediyorum benim de kızım çok hareketli değil hatta üzülüyorum neden böyle diye 
(545 puan) tarafından
Uzulme kız niye uzuluyosun çok hareketli olması da çok iyi değil ilk hamileligimde yerimden zipladigimi falan bilirim çok sert sürekli oynardı böyle sakin sakin oynasın daha iyi :)
(2,849 puan) tarafından
Evet benim de diğer kızım daha 20 haftalarda acitiyordu diyorum acaba çocukta mi bir problem var ister istemez kıyaslama oluyor 24 haftalik oldu gün içerisinde 5 6 defa hafif vuruyor o kadar
0 oy
tarafından
Karnım çıkmasaydı hamilemiydim belli bile değildi canım oğlum maşallah ona simdi tavana çıkıp yer yüzüne iniyor 
(545 puan) tarafından
Ahahha aynı benim oğlum tek fark benimki anne karnında da ağzımdan çıkacak gibiydi :)
0 oy
tarafından

Anne karnındada epey hareketlıydı suan 10 aylık suanda masallahı var valla bı dakka durmuyo :D

(545 puan) tarafından
Maşallah maşallah nazar etmeyelim :)
tarafından
Sagol canm rabbım korusun cumlemızın evlatlarını ınsallah
(545 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Tam tersi oldu bizde kızım karnımda çık sakındı valla doğdu ateş ateş :D

(545 puan) tarafından
Ahh demiyeydin iyiydi be bacım :) korkutma kız şimdiden bir yaramazi daha bünyem nasıl kaldırır :)
(3,156 puan) tarafından
Sende öyle olmaz inşallahh ne diym :-)
0 oy
tarafından
Hahaha çok doğru:) 

Benim.kizim çok hareketli idi karnımda doğduğunda oyle idi. Ve karnımda oyle rahat yatardı ki.bobreklerimden surekli şikayet yaşardım dr derdi dağınık.yatmayi seviyor halada oyle :) koca bir yatağa zor sığıyor 
(545 puan) tarafından
Aynen aynen benim oğlum da öyleydi sağdan soldan geçirirdi valla 6 yaşında hala öyle bir yatisi var bazen ayağı ağzıma giriyor düşün ne deli yatiyosa :)
tarafından
Bilirim.canim.benim.kizimda oyle ayaklarını ısırıyorum.oyle yapinca parmaklar lezzetli ♥︎ bal evlatlar
(545 puan) tarafından
Aynen bende ayaklarına vurup isiririm bu ayaklarını ne işi var üstümde ağzımda diyorum :) evlat çok farklı bişey ya her hali güzel :)
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Anne karnında bes saniye durmazdi hep derdim bu cocuk hiç uyumuyo diye. Dogdu hala oyle. O ayaklari kopcak hareketten yattigi yerde kosuyor gibi. Bence anne karninda neyse dogunca oyl olur sonrada
(545 puan) tarafından
Aynen aynen benim oğlumda öyleydi içerde de durmazdi doğunca da ne uyku vardı ne usluluk :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Oğlum çok hareketliydi, maşallah şuan çok sakşn uyumlu bi cocuk 
(545 puan) tarafından
Maşallah paşaya dışarı çıkınca akillandi demek ki :)
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Bendede çok fazla kımıl kımıl di doğuncada bı o kadar  akıllı ve gazsız bebekti oğlum ❤️
(545 puan) tarafından
Ayy maşallah darısı benim kızımın başına :)
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Anne karnında çok hareketli değildi yada ben hissetmiyordum ama şuan tam bir canavar:))
(545 puan) tarafından
Ahh o canavarlar çok yoruyor ama bir o kadar da güzeller ❤️
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Benim oğlum hep hareketliydi gece bile hereket halindeydi. Şimdide öyle gece gündüz bir dakika durduğu yok 14 aylık doğduğundan beri de öyle 
(545 puan) tarafından
Benim de tersine bazen hamile olduğumu unutuyorum hareket olmayınca Allah'tan karnım var da tamamen unutturmuyor kendini cadı kızım :)
0 oy
(2,961 puan) tarafından

Benimki öyle aman aman tepinmezdi ara ara sağlam vururdu. Sakindi her ultrasonda uyurdu. Doktor karnimi oynatirdi gene dönmezdi. Tembel derdi doktorum ama doğduktan sonra tam aksi oldu. Kipir kipir durmuyor uyumuyor vs.vs.:D

0 oy
(522 puan) tarafından
Benim kızım karnımda çok hareketliydi ultrasonda bile görünüyordu kıpır kıpır dokrtor bile söylemişti çok hareketli diye.Çok zorlandım durmaz yerinde kıpır kıpır 27 aylık en azından uyumlu ama hala durmaz yerinde bir oraya bir buraya yürümeye başladığından beri rahatladım yattığı yerde sıkılır ağlardı
0 oy
(119,001 puan) tarafından
hic alakasi yok baci
(545 puan) tarafından
Ayy ne bilim ilkte baya uydu valla bakalım bunda da uyacak mi :)
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Alakası yok ben günde 3-5 kere hissederdim ama doğdugundan beri bir dk yerinde durmuyor kuduruk kızım :) 
(545 puan) tarafından
Ahaha kudurukluk geçmiyor ben diyim 6 yaşında hala kuduruk benimki :)
(7,165 puan) tarafından
İnanırım valla 2 yaşında anamı ağlattı canı sağ olsun :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Alakasi yok bence ama benim oglum genel olarak sakin
0 oy
(2,565 puan) tarafından
BEnım oğlum çok sakindi gece uyurdu karnımda rahatsız etmezdi benı şimdide öyle hiç rahatsız etmiyor akıllı uslu gece uyanır emer geri uyur gündüz desen benımle birlikte mutfakta yemek yapar 
(545 puan) tarafından
Ayy maşallah maşallah darısı bana inşallah
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Işte bende ondan korkuyorum :'(kızım çok uysal dı hareketleri çok hafif olurdu ama şşmdi oğlum da hiç sorma bir dakika yerinde duramıyor geçen günebe de öyle söyledi 4 defa nst ye bağlanmak zorunda kaldım. Eyvah sen yandın dedi hiç durmuyor doğunca nasıl olacak acaba dedi :). 

(545 puan) tarafından
İnşallah doğunca da tersi olur canım :) benim de genel olarak sakin kızım arada bir coşuyor o an bile diyorum çok oynadı :) oğlum halbuki gece gündüz duraksiz oynardı :)
(2,064 puan) tarafından
Amin. Allah yardımcımız olsun :) :) Allah onların canını sana bağışlasın inşallah
(545 puan) tarafından
Amin canım cumlemizinkini inşallah

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 3,151 göst.
0 oy
24 cevap 727 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 836 göst.
0 oy
13 cevap 186 göst.