0 oy
723 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Kizlar esimin whatsapta kimlerle konstugunu merak ediyorum whatsap web yukeldim ama ona bildirim gitti bunu nasil gizliycem?kiminle konustuguna bakabiliyorum fatura dokumanindan ama whatsaba da bakmak istiyorum 

12 Cevaplar

+1 oy
(78 puan) tarafından

Canım sana söyleyeceğim tek bi gerçek var bütün kadınlar aldatılır kısa ve net:angry:

(42 puan) tarafından
Hahahahahaha
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bi bilgim yok canm 
(14 puan) tarafından
Teskurler yinede :)
0 oy
(33 puan) tarafından
Fatura dokümanından nasıl bakıyorsun canım 
(14 puan) tarafından
Turk telekom uygulamasini indirdim canim (her operotorun kendine ozel uygulamasi var buarada) esimin telefiju yanimdayken tel no ve siifre ala tiklayim esimin teelfonuna gelej sifreyi aldim (1 dklik bisey) sonra hesaba giris yapip bu ayki guncel tutara tikliyorsun orada mesajlastigi kisiler kojustugu numaralar cikiyoe
(33 puan) tarafından
Anladım canım
(800 puan) tarafından
Canım bende türktelekom indirdin eşime gelen kodla giriş yaptım güncel faturaya tıkladım en cok konuştuğu 3 numara çıkıyor ama numaranın son iki rakamı tek çıkıyor
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Bence hiç kurcalama:ninja:

(14 puan) tarafından
Diyoesunn
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Esine güvenmiyormusun

(14 puan) tarafından
Hayir guvenmiyorum.Daha once evliligimiz yikik dökükken yakaladim cunki bir kizla konusmalarini.Ondan sonra yeminler etti oyle.affetmistim oda bebegimm icin suan tstile.goturmek istiyor bizi karadenize icime suphe dustu
0 oy
(119,342 puan) tarafından
Hic girme o islere 
(14 puan) tarafından
İcim icimi yiyor
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bırak canım merak ettikçe güven gider sevgi saygı biter sürekli bu şüpheyle yaşayamaz insan o 
(14 puan) tarafından
Cok haklisin ama bizde guven bitti sanirim toparlanmasi yillar alacak yada geride hebaa olmus bir yuva bakmam.lazim.***** yerine koyuyorsa bu kez yikacam dunyaisni
(8,081 puan) tarafından
Inşallah umduğun gibi çıkmaz eşin yanıltır seni canim
(14 puan) tarafından
İnşAllah Rabbim kimseye yaşstmasin..
0 oy
tarafından
Niye cnm eline alıp bakamıyor musun? 
(14 puan) tarafından
Bakiyoeum sifresi herseyi acik ve elimde ama ya sonradan whatsaptan msjlari siliyorsa
tarafından
E daha ne istiyorsun cnm böyle kuruntu ile evlilik yürümez yapacak olan her türlü yapar sen fazla takma Rabbım kötülerin cezasını er ya da geç veriyor çok şükür.
0 oy
(671 puan) tarafından
Eşimin watsapi watsap wepden bnde 7 24 açık bildrmde gidiyo biliyorda bişe demiyo çünkü gizlisi saklisimi var yani bildrm gitsin girmemi diyo girme diyosa var bişe 
0 oy
(65 puan) tarafından
Bende wathsap webden takip ediyorum onun telinden kapatiyosun bildirimi onun teli sendeyken senin telinden webi aç ekranda onun teline giden bildirim çubuğunun altında ayarlar var oraya gir bildirimleri gizle yazıyı onu kapattigin zaman dahada gitmiyo 
(14 puan) tarafından
Ayy cok sagollll ya
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Bunlar için bir kaç program var 
0 oy
(759 puan) tarafından

AirMiror proqramını yükle Vatsap fecebok bütün hesablarını izle

image

(800 puan) tarafından
Bu uygulama arama ses kaıtlarınıda alıyor mu eşimin tlf dinlemek istiyorum
(759 puan) tarafından
Arama konusma telefon dinleme her şey var kuzum
(800 puan) tarafından
Ücretli mi peki
(759 puan) tarafından
Ücretsiz canım
(3,551 puan) tarafından
Vıyy kız bu uygulama cok yuva yıkar dediğin gibiyse. Töh ahir zaman

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 192 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 294 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Manas (900 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 2,232 göst.
9 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❣AYSUDEMIRCIOGLU❣ (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,497 göst.
13 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu

380,090 soru

11,378,670 cevap

34,864 kullanıcı

...