0 oy
616 göst.
Aile kategorisinde (935 puan) tarafından
KızLar eşinden şiddet gören var mı? Varsa napıyor ?

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Kimi boşanıyor 

kimi çocuğu için

kimi ailesi kabul etmediği için 

kimi gidecek yeri olmadığı için oturuyo evinde 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Polisimiz var arasın şiddet gören kardeslerimiz
(935 puan) tarafından
Polis .....  diyecek bi sey bulamıyorum kadınLar öldükten sonra gelenleri mi diyorsun mahkemeye çıkıp 8 yada 9 yıl ceza veren hakimlerimi boşver CanıM onLardan hayır yok bu zaman da
tarafından
Katılıyorum ebçve gönderirler sonra kadına daha çok saldırır rezil olduk diye öldürür. Sonrada erkekliğiöe laf etti pişmanım der kurtulur
0 oy
tarafından

Bilmem cok merak ediyorum bendeannem yillarca sidet gördü ahirda ipe asiliyken gordum onu hicbirseu yapmadi ailesi kavuo onun yanına babam denecek adamin yanina ginderiyirdu ve gene iskence başlıyordu hem bize hem ona :'(

tarafından
Sonra ne oldu peki o adamla evli kalmaya devam etti mi
(403 puan) tarafından
Ayy cok kötü oldum ya.Allah size sabır güç kuvvet versin.benim annecimde 4 cockla cok eziyet gördü.dayak dövme sövme neararsan vardı.anasi babasi da yoktu gidecek yeri olmadı hic.hep bizim icin katlandı o babama.intihara kalkıştı iki kere biz yakaldık yalvar yakar zor ikna ettik küçüktük ama hersy aklımda.bıçakla annemi kovalardi.bilerek masaya doğru ittirp belini vurdururdu.sofralari duvarlara fırlatır.tencereleri sokaklara firlatrdi.dsari cikarmz eve kitlerdi camdan baksa yoldan gecen arabalardaki adamlara bakiyosn dimi o.ros.pu derdi anneme.daha neler neler Allah hesabını elbet soracak.aklıma geldikce kinlenir ağlarım.sizin durumunuza da cok üzüldüm:(
tarafından
Yook canm 17 yilin sonunda ömrünü çürüttü zaten annemin üstüne kuma getirdi annem kabul etmedi diye dövdü dovemkte dövmek ama komalik oldu 18 gün kovancilardahastanesinde koma da kaldi  sonra apar topar götürdüler mersine bizden uzağa geldiginde boşandı artik benm hayat hikayem cok zor ne sen sor nefe ben diyim katdes yasamamiz bile mucize suan aklima geme geldi ve gözyasimi tutamadim asla kolay kolay aglayan biri degilim ama mevzu bu olunca dayanamiyorum
(403 puan) tarafından
Allah babani da islah etsin.bide kuma icin dövüyor.evdeki kariya kocalik yapamazlar.uckurlarinin zevki icin karı bakarlar etraftan.insallah annen kurtlmstr o adamdan.baba demeye bin sahit lazm.pislikler.bugn ölse gram gözyaşı dökmem babam icin diyorm
tarafından
Ben bahsederken babam bile demiyorum hak etmiyir...
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Eşine şiddet gösteren adam olacak herifler dışarda sünepe önüne gelene efendi gibi davranır biri höyt dese eli ayağı titrer eve gelince gücü karısına yettigi için acısını onlardan çıkaranlardir ayrıca sevmeyen insan şiddet gösterir sevmiyorsan da evlenme kardeşim kimsenin başımı yakma 
0 oy
(83 puan) tarafından
Şiddet gösteren erkek aciz karaktersiz bizim bi eski komşumuz vardı kadın romanyaliydi eşiyle istanbulda tanışmış neyse evlenmsler kadın hamile bi geliyo adamın ailesinin yanına ki ne aile doğru düzgün ne eş adam her gün içer çalışmak yok kadın 25 senedir burda kimliği yok vatandaşlığı olmadığı için 6 tane çocuk hastaneye gidemez kimlik yok tüm doğumlar hemde eş çalışmaz kendi evlere temizliğe gider el isi yapar ve her gün dayak allah o adamın belasını versin disardada herkese çok iyi gören demiyor ki bu adam böyle bisey yapar lanet olsn böyle adamlara o adami her gordugumde yüzüne tukurmemek iicn kendimi zor tutuyorm
0 oy
tarafından

Fiziksel şiddet

Pskolojik şiddet 

Cinsel şiddet 

Dini şiddet 

Bilgi şiddeti vs. Vs 

Hangisini sordun . 

Çogu kadin yaşiyordur bunlardan herhangi birini. :wassat:

(935 puan) tarafından
Haklısın ...
0 oy
tarafından
Bazen sessiz kalmak zorunda olduğu için sessiz kalıyor dışarıya mutlu gösteriyor öyle olması gerektiği için
0 oy
tarafından
Bir ay öncesine kadar görüyordum şiddetini hemen fuiziksel hemde sözlü en son yediğim dayaktan sonra dayanamadim babasına söyledim babası kendini güzelce bı eline aldı ondan sonra melek oldu adam ama asla affetmicem affetmemde sadece evde arakadas gibiyiz ihtiyacalrimizi alır kızımla o kadar bende kendinin yemegiydi falan başka alakamız yok
0 oy
(449 puan) tarafından
Kollarımdan tuttu bir kere hemen annemleri çağırdım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 893 göst.
7 Ekim 2020 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 356 göst.
19 Eylül 2020 Aile kategorisinde Aydanm (6,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,117 göst.