0 oy
1,415 göst.
Aile kategorisinde (341 puan) tarafından

Bu erkekler neden aldatır zamaninda vendebende aldatildim bizden fazla yanları ne oda ben bakimliyim fln yani amaclari ne anlamda veremiyorum çocuk desen verdik onlara herşeyi yapiyoz eksiğimiz yok amac ne ya cidden anlamiyorum benle evlenebilmek icin ne yollari denedi kendisi buldu aradi beni neden bole oluyo anlamadim af edersin aldattiklarinda farkli biseymi var ne bu çektiğimiz hep aldatma postları vallah bakin size sohbetimi atim esimle yurt disina gitcem calismaya dedi bakin

image

image

37 Cevaplar

+5 oy
(25,224 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
6 ayda 5 kişiyle aldatana bu muamele yapılırsa gelecek 6 ayda aldatma sayısı 10 a çıkar hayırlı işler... 
(341 puan) tarafından
Unutmuş gibiyim bidahakine saklıyorum
(341 puan) tarafından
Evet cnm ayni anda instagramdan facebokktan fln
(813 puan) tarafından
Hmm tabiki oda aldatma ama umarım yüzyüze görüşmesi flan olmamıştır
(341 puan) tarafından
Olmadı cnm
(53 puan) tarafından
Aynnnj
-Reklam-
+12 oy
(1,698 puan) tarafından
İçinizi bilemem ama senin mezhep maşallah Konya ovası
(341 puan) tarafından
Hepsini aynı anda yakalsadim
tarafından
İşte bi kerede 5 kadınla konuşuyor senle 6 sence bu adama güvenilir mi bunun ne gözü doyar ne nefsi malesef bence bunun tlfonundaki e postayla kendi tlfonundaki e postayı birleştir hangi uygulamaya kaç kez giriyor nelere bakıyor hepsini Google geçmisinden takip et bu adama güven olmaz
(341 puan) tarafından
Bi daha anlat nasil yapiliyo o
tarafından
Bak tlfon ayarlarından e postaya gir kayıtlı e postaları sil kendi e postanı gir 2 tlfonda da hesap aktivasyonu açık olsun sonra youtube ve googleden o hesabı aç neye bakarsa ne izlerse tlfonda günde kaç kez whatsapa fln girerse hangi uygulamayı açarsa görürsün Google etkinliğimden ve Chrome geçmişinden hergün bak
tarafından
Bak vallahi Allaha şükür eşimde asla birşey görmedim inşallah görmemde ama yinede hesaplarımız bir mesela günde kaç kez buraya girdiğimi görüyor ben onun ne izlediğini googleden neye baktığını hepsini görüyorum tlfondan hangi uygulamaları kullanıyoruz ikimizde görüyoruz bu devirde asla güvenmem kimseye enselerinde olmak lazım :D
0 oy
tarafından
Tepkini koymamışsın ki hala gülücükler atıp suçunu söylüyorsun 
(341 puan) tarafından
Yok cnm o benim sinir gulucugum
tarafından
Erkek öyle anamaz ama nede olsa fazla takmıyor deyip aldatır bu kadar direttigine  göre belki sevgilisinin yanına gidecek sende bu rahatlık varken kusura bakma cnm tepkini sert bir şekilde koymazsan sonuç bu
(341 puan) tarafından
Yok gideceği kisiyi taniyorum cnm
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Onca şeye rağmen evli mi kaldın hala
(341 puan) tarafından
Evet evli kaldim bu saaten sonra sansi yok dünyasını yıların o biliyo
(4,290 puan) tarafından
Seni gazlamak için demiyorum ama allah yasatmasin o şansı asla vermem ona. Sen büyük bi hediye vermişsin değerlendirsin esin bi daha olursa asla affetme
(341 puan) tarafından
Bende oyle diyodum .yasayinca farkli.
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Sende cok sakinsin masAllah 

0 oy
tarafından
Nasil affettin 
(341 puan) tarafından
Affetmedi m ki hala aklimda sadece unutmaya calisiyorum kendimi motive etmeye calisiyorum emin ol cocugum icin
0 oy
tarafından
Ben bu soulediklerine hore bu sekilde asla konusmazdim sende gülmüşsün yuz vermişsin bacim kusura bakma haddini bildirmemissin 
(341 puan) tarafından
Bildirim sen rahat ol o gulucugu bilir o ben ağlarken bile atarim oba
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH karısını aldatan erkekleri affetmesin sen affettin ama....
(341 puan) tarafından
Bende affetmedim allah da etmez zaten sadece cocugum için
(14,079 puan) tarafından
Anlıyorum canım bazen bazı şeyleri söylemek zor gelir ama yasamak zorundayız onun için bunun için diye diye....
0 oy
(83 puan) tarafından
Alalh yardmcın olsn cnm ne desem bilemedim
(341 puan) tarafından
Öyle inşallah hepimizin vallah
0 oy
(738 puan) tarafından
Şaka mı 5 kez aldatmak ne 6. Da olacak o kadar eminim ki artık normallesmis bile sizde bu durum. Haa bu arada neden aldatır diyorsan karaktersiz olduğu icin tabiki.
(341 puan) tarafından
Normallesmedi aslinda hala ona karsi soğuğum
(738 puan) tarafından
İstediğin kadar soğuk ol burda tutamıyoruz orda hiç tutamam ne demek bu kadar mı kendine saygın yok adam bunu hobi haline getirmiş tavrini koysana
0 oy
tarafından

6 ayda 5 kişiyle :ermm: gülmüşsün fln çok yüz bulmuştur 

(341 puan) tarafından
O gulusu o anliyo canım emin ol benim kdr kimse tepki koyamaz neler yaptim neeler
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Çok ilginç........
(341 puan) tarafından
Baskalarinda okuyunca banada ole geliyodu yasayinca anliyo insan hersey farkli oluyo emin ol oda asiri kiskancim
0 oy
(107 puan) tarafından
Sert dille konuşsan belki cesaret edemez . Allah yardımcın olsun 
(341 puan) tarafından
Evde yapmadigim kalmadi cnm yaninda uzanmak istemiyorum bunlar aklima geliyo uzanırken diyorum ki kendi kendime ya bu eli baskasi tuttuysa soguyorum
(107 puan) tarafından
Kendi kendine psikolojik savaş veriyosun . Geçen gün gördüm profilinde maşallah ne güzel kadın bakımlı dedim .  Böyle post açınca  insanlar içinde nasıl savaş veriyormuş deidm . Kimse kimsenin içini bilemiyor canım.  Senin içinde çok zor olmalı . Esin bırakır inşallah bu kötü huyunu . Senin değerini bilsin inş.
0 oy
(15,709 puan) tarafından
Yani gulmussun 6 tane aldatma sonucu bilemedim psikolojiye bağlıyorum 
(341 puan) tarafından
Emoji deil ki herşey o anlar onu hepnsinirlenince onu atarim
0 oy
(48,690 puan) tarafından
sen kabullenmissin bayagi sakaya vuruyosun lafi sakasi bile agir
(341 puan) tarafından
CNN kabullenmedim basina gelince insanin bide bebegi olunca napsin
0 oy
tarafından
Kız eşin seni aldatmış mı ve ikinci bebeyi mi istiyor 
(341 puan) tarafından
Öyle istiyo canim vallah amac neyse.
tarafından
Sakın kesinllikle düşünme bile. Diğer postuna dediğim gibi bunada diyorum kaç kaçabildiğin kadar. Bak yarın birgün ciddi sorunlar olur 2 çocuk ile senin için çok zor olur
0 oy
(759 puan) tarafından
sən o gülücüyü neden atdın öfke smaylinki atsaydın keske
(341 puan) tarafından
Ben sinirlenince gulerim cnm evde ki ifade farklı tabi
0 oy
tarafından
Sen dam diyon adam kapı diyor sabır versin bacım ne deyim 
(341 puan) tarafından
Öyle zaten anlamadım beni hiçbir zaman
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Kınamak veya aşağılamak istemiyorum ama sen normal birşeymiş gibi beni 5 kişiyle aldattım diyorsun o kocan da bidaha olmaz deyip geçiştiriyor hic böyle şey görmemiştim.  Nekadar rahatsınız o daha seni çok aldatır 
(341 puan) tarafından
Cnm sinirlenmek icin kufur mu edim hakaret mi edim ben rahatımp cunku bırakırım onu biliyorum o dusunsun
tarafından
Valla 5 kerede bırakmadıysan yine bırakmazsın ve 5 kez yapmış adam yine yapar sende hep böyle sinirden gülüyorum diye kendini avutursun..
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Yuh yani seninki baya rahat 1degil2degil 
(341 puan) tarafından
Görür o rahatlığı artik rhaat değilken yapti bunu
(2,874 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ya valla çok Zor
(341 puan) tarafından
Aynen oyle

İlgili bir soru bulunamadı

380,043 soru

11,376,392 cevap