0 oy
710 göst.
Aile kategorisinde (6,681 puan) tarafından

Şoyle anlatayim kayinvalidem 3,erkek kardesin ablasi ve kayin babamlar 8cocuklar hic birisinin erkek cocugu evli deyil yani her iki tarafin tek ve biricik geliniyim beni el uste tutarlar..ayri sehirlerdee yaşasak da dogum gunu olsun bayram olsun cocuklarimla beni unutmazlar:)

Az once kaynanamla konusuyorduk dayinin oglu evleniyor dedi bana bi kiskanclik geldi bi morardim anlatamam:ermm:insallah yeni gelin gelince de bir sey deyişmez valla cok kirilirim:'(

23 Cevaplar

+2 oy
(13,628 puan) tarafından

8 kardeş eşim 

6si erkek :D

(6,681 puan) tarafından
Biliyorum :)) alisirim qaliba :(
(13,628 puan) tarafından
Komik geliuo şuan yazdıkların :D
(6,681 puan) tarafından
Ama dogruyu soyluyorum kiskaniyorum ne diyeyim :)
(13,628 puan) tarafından
Kız git işin gücünü yap boş iş bunlar :D
(961 puan) tarafından
Ohaa gerçek mi bu :o   5 tane elti
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Beeeennnnnnm:woot:

tarafından
Eşimin abisi var sarhoşun teki evlenmez o bide esimin teyzesinin oglu var benden 1 yaş  kucuk 18 yaşında  annesi ölünce kaynanam büyütmüş anne diyor baba diyor esim8n anne babasına o kaynimada daha çok var :((
(6,681 puan) tarafından
Bizde erkek cok..hepside evlilik caginda..gelin ortada yok ben simdiden kiskanmaya basladim :(
tarafından
K8z beni çok severler kaynım bi ara sevgili yaptı kızdan resmen nefret ettiler bizim gelinimiz bir tane dediler kızda yani kadında manyak ti zaten bana iftira atti kayinbabam gil de gelinimizi tanımasak inanacaz dedi bizim kız yapmazdedi
(6,681 puan) tarafından
Ne guzel ya ..burda okuyoruz gelinine iftiran atan kaynanalar kayinbabalar..rabbim hepimizin karşisina iyi insanlar cikarsin insallah
tarafından
Amin cnm amin
+1 oy
tarafından
3.cu gelinim cnm
(6,681 puan) tarafından
Gelinler arasinda fark koyarlarmi?
tarafından
Ben teyze ogluyla evlendigim icin fark var cnm aramizda
+1 oy
(1,993 puan) tarafından
Kaynanam ağzıma s... ama ötekiler el üstün tutar bende tek gelinim :)
(6,681 puan) tarafından
Ay acaba otekileri gorunce benimdemi agzima s.....?? :D
(1,993 puan) tarafından
Anam benimki oğlunu benden kıskanıyor derdi o :D
(6,681 puan) tarafından
Yok bizimki kiskanmaz cok sukur :)
(1,993 puan) tarafından
Aman bol bol şükret ben uğraşıyorum manyakla
+1 oy
tarafından
Beennn ama kaynım nişanlı
tarafından
Hayır tabiki de hala aynıyım
(6,681 puan) tarafından
Ama bizde deyisir cunki her kese kendi gelini tatli olur..mesela dayisi artik gelinini daha cok sever beni ikinci siraya atar :(
tarafından
Tabi o öyle ama bizde şuan bişey değişmedi
(6,681 puan) tarafından
İnsallah hep oyle kalir canim )
tarafından
İnşallah canm☺️
+1 oy
(359 puan) tarafından
Eşim tek erkek tek gelinim yani bi eltiyi kaldıramazdım sanırım çünkü kaynanam görümcelerle bile kıyas yapıyor başkalarının gelinlerini övüyor eltim olsa naoar  hiç bilmiyorum 
(6,681 puan) tarafından
Benim de esim tek gelin canim..kuzenleri diyorum ben esimin sulalesin tek geliniydim :)
+1 oy
(11,505 puan) tarafından

Bende tek gelinim:D

(6,681 puan) tarafından
En guzeli ya :)
(11,505 puan) tarafından
Aynen canım
+1 oy
(614 puan) tarafından
2. Gelinim. Büyük gelini severler de beni sevmezler. Her şey karşılıklı yani bende sevmiyom :D
(6,681 puan) tarafından
Tabi ki karşilikli ama ben uzulurum :(
+1 oy
(5,272 puan) tarafından
Degisiyo canm biz uc eltiyiz ilk eltim ilklerde tekti kaynanam felan hepsi ustune titrerdi simdi uc elti olduk tınlamiyor bile :))
(6,681 puan) tarafından
Valla bana oyle yapsalar cok kirilirim ya :(
+1 oy
tarafından
7 kardeş eşim gil 4 ü erkek iki gelin var şimdilik. halanın dayının oğlunun eşini kıskanasıya kadar kendi eltimi ve müstakbel eltilerimi kıskanmam gerekir :D zaten eşimin anne babaları çok kardeş çoğunun oğlu evli bi sürü yani çoğunu tanımam bile :D eltim onlara daha yakın eşim Doğulu eltim de öyle ben egeliyim ama eşit gibiyiz yani onların evler yakın olduğu için sürekli beraberler ben dışardaydım böyle çok mutluyum 
(6,681 puan) tarafından
Bizde dayilar halalar falan cok yakiniz ya hepsi beni kizlari gibi gorur ..ben bu ilgiyi kaybetmek istemem
0 oy
(2,654 puan) tarafından

Eşimin bir ablası tek var..

Ben tek gelinim ve herşey çok güzel Allaha şükür olsun <3

(6,681 puan) tarafından
Benimde zaten bir gorumcem var esimin baska kardesi yok ama dayi cocuklari kuzenler falan hepsi kardes gibi hepimiz bir aile gibiyiz ve ben o kocaman ailenin tek geliniydim :)
0 oy
tarafından
Ne tek gelini kız 30 gelin var bizde 30 elti dayı oğlu falan saymıyorum bile :))
(6,681 puan) tarafından
Ne diyon kiz esin gil 30kardesmi??????? :)))
tarafından
45 canım 30 erkek 15 kız
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Beeeeeeen çok şükür :D

(6,681 puan) tarafından
En guzeli valla :)
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Akrabalarda değilde ailenin tek oğluyla evlendim tek gelinim zerre kadar kıymetim yok.
(6,681 puan) tarafından
Gelinleri sevmeyen ogullarinida sevmiyordur bana gore..
Bos ver canim eşin sevsin onemli olan bu)
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ben de tek gelinim canım itinayla ağzıma ediyorlar :)
(6,681 puan) tarafından
El uste tutmalari gerekirken yaptiklarina bakyaa :(
0 oy
(270 puan) tarafından
Annem eltisinden okadar çok çekmiş ki.Ah etmiş bi kızım olursa asla eltili yere vermem diye.Ama nasip eşim 2 erkek kardeş.Ben evlendim 40 gün sonra eltim evlendi.Yani benim yeni gelinliğim sadece 40 gün sürdü sonra büyük gelin,eski gelin oldum.Şimdi bende diyorum ki inşallah kızlarımın eltileri olmaz.Allah düşmanıma vermesin.Hani bi laf vardır kuma gemisi yürümüşte elti gemisi yürümemiş derler.Eltisi çok iyi olanlar çok iyi anlaşanlara imreniyorum.Gerçi çevremde hiç görmedim ama.Emin ol çok şey değişecek ama inşallah senin adına olumlu değişir.
(6,681 puan) tarafından
Ben zaten onlardan cok uzaktayim yilda bir kez giderim o zamanda kotu davranirlarsa bi daha hic gitmem..ama cok kirilirim yinede ya
0 oy
(879 puan) tarafından
Eltilik mi yapıyorsun acaba şuan sen
(6,681 puan) tarafından
Qaliba evett :D
Şimdiden duşunuyorum ne giysemde gelinden on plana ciksam duyunde diyee :D
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Tek gekinim.2 gorumcem var:D

(6,681 puan) tarafından
Esiminde bir ablasi var ben dayi hala amca tarafdanda tek gelindim ;)
0 oy
tarafından
Eşimin abisi ve erkek kardeşi var ama bekar ikiside. Evin tek geliniyim. Valla abisinden ümidi kestim artık küçük kaynım 3 5 seneye belki evlenir. Bende elti görürüm inşallah 
(6,681 puan) tarafından
Cok hevesliyiz qaliba elti gormeye :D
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Kaynanamla kayınbabamın tek geliniyim öyle de kalacak eşmn erkek kardeşi yok :D 
(6,681 puan) tarafından
Bende kaynanamla kayinbabamin tek geliniyim esiminde bir ablasi var :) ama buyuk bir ailenin tek gelini olmak baska bir seydiya
(6,360 puan) tarafından
Yani annesi tarafından tek gelinimama babası tarafından degil kız Allah baska dert vermesin :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 265 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 327 göst.
25 Haziran 2020 Aile kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 916 göst.
22 Nisan 2020 Aile kategorisinde Melike - Aras (7,935 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 261 göst.