0 oy
478 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (614 puan) tarafından
Kızlar malum otel odasında canım sıkılıyor. Kitap önerir misiniz? Bebek bakımı ile ilgili de olabilir her türden yani 

12 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır. 

Herkesin mutlaka okuması gereken bir kişisel gelişim kitabı ☺
(13,627 puan) tarafından
Şu yağmurlu havada dışarı çıkamayan yalnzca fil mervedir :d
(8,081 puan) tarafından
George orwell 1984. Bunu da çok sevdim ama  karışık yabancı kelimeler var bir yeri anlamak için 2 3 kez okumak gerekebiliyor
(8,081 puan) tarafından
Askiimmm naber ☺
(614 puan) tarafından
Anam sende mi anlamadın onu. Bende kendimi ***** gibi hissetmiştim. Hatta anlamadığımı kimseye söylemeyim dedimdi bi ara herkes onu okudu ya :D bende anlamadım yarıda bıraktıydım
(13,627 puan) tarafından
İyiyim kuxuuummm senden nabeeeer
-Reklam-
+1 oy
(625 puan) tarafından
İncir kuşları romanını şiddetle tavsiye ediyorum
(614 puan) tarafından
Vallaaa :) konusu ne kısacık yazabilir misin zahmet olmazsa canım
(625 puan) tarafından
Merhabalar bu eserde Mavi Kelebekler'in hikayesini anlatılmaktadır.İnsanlık tarihinin kara bir lekesi yine.Unutturulmaya çalışılan fakat kelebeklerin unutulmasına izin vermediği bir katliam bu.Sinan Akyüz ile tanışmama vesile olan eser İncir Kuşları gerçek hayattan alınmıştır.Dili sade ve akıcı.Konu olarak 1990 yıllarındaki Bosna Hersek’te yaşayan Suada’nın başından geçenler anlatılmaktadır.Suada yetenekli bir genç bir bayandır.Konservatuvar kazanmasıyla hayatı değişir üniversite okumak için Saraybosna’ya teyzesinin yanına gider.Okulda Tarık ve Vukadin isminde gençlerle tanışır ve Suada’ya aşık olurlar.Suada Tarık’ı sever ancak Vukadin bu durumdan hoşnut olmaz ve o günden sonra Suada’nın hayatını cehenneme çevirir.1992 yılında savaşın çıkmasıyla Sırplar Boşnakları katleder.Boşnakların hayatı cehenneme döner ve Suada’da esir düşer.Gerçek hayattan kalbe dokunan en iyi eserlerden biri kesinlikle okunması gereken bir eser. Cidden okudum ağladım etkisinden çıkamadım harika bir eser
(614 puan) tarafından
Ayyy çok teşekkür ederim :)
(625 puan) tarafından
Cidden okuması gerekn bir kitap okuma alışkanlığı kazandım kitap sayesinde
(625 puan) tarafından
Rica ederim.aşko❤️:)
0 oy
(13,627 puan) tarafından

On küçük zenci :D

(614 puan) tarafından
Okudum onu :D şiiri hala ezberimde
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Muhammet bozdağ kitaplarını öneririm hatice küvra toygarın kitaplarını öneririm 
(614 puan) tarafından
Roman mı yazıyorlar yoksa kişisel gelişim fln mı?
(5,311 puan) tarafından
Gelişim kitapları kuzum
(614 puan) tarafından
Tamamdır çoook teşekkür ederim :)
(5,311 puan) tarafından
Rica ederim kuzum
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Ben de burda bekleyeyşm üste çıksın soeun hemde
(614 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Mustafa Çay'ın söyle sebastian ve dinle sebastian diye 2 kitabı var sonuna kadar kefilim efsane bir kitap hala durup durup okurum :D
0 oy
(84 puan) tarafından

JoJo moyes -senden önce ben -<3

(614 puan) tarafından
Duymuştum onu bi okumak nasip olmadı ekran görüntüsü aldım yarın bi gideyim kitapçıya :) teşekkür ederim :*
(84 puan) tarafından
Rica ederim ne demek :))
0 oy
tarafından

Alnımdaki ışık Mehmet alagaş :) kesinlikle okunması gereken bir kitap 

tarafından
Allah şifa versin yavruna. Sana da sabır versin. Zor bir durum Rabbim hiçbir anneye yaşatmasın.
Kitabı kesinlikle öneriyorum hele ki böyle zor bir döneminde sana ruhen yardımı olacağını düşünüyorum ⚘
(614 puan) tarafından
Ekran görüntüsü aldım bunu da :) yalnız olunca vakit geçmiyor :/
tarafından
Konuşacak birini ararsan istersen yazabilir misin. Çok mutlu olurum ⚘
(614 puan) tarafından
Yaaaa ne kadar iyisin :) Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim :)
tarafından
Amin. Rica ederim⚘
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Kral kaybederse- gülseren budayicioglu:)
(614 puan) tarafından
Bunu duydumdu. Hatta Ankaradaki Madalyon'un kapısında yazıyor :) teşekkür ederim :)
0 oy
(93 puan) tarafından
Patasana. 

Bin muhteşem Güneş 

Olasılıksız 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Otel odasında napıyon
(614 puan) tarafından
Bebeğim küvezde şehirdışında doğurdum. Eşim de iş dolayısıyla yaşadığımız şehre dönmek zorunda
(25,224 puan) tarafından
Anladm geçmiş olsun canım
(614 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
0 oy
tarafından

Şimdi hemen yazıyorum :)

Sarah jio aşk romanları genelde. Yağmur sonrası Mart menekşeleri bogutlen kişi güzel. Ama sen böğürtlen kişini okuma o uygun değil sana 

İncir kuşları Sinan Akyüz süper bir kitap iki üç günde bitti:(

Gülseren budayicioglunun kitaplarını çok duyuyorum kral kaybederseyi okudum çok güzeldi. 

Serenad ta güzel Zülfü Livaneli

LKhaled Hosseini kitaplarını mutlaka oku üçünü de tavsiye ediyorum . Uçurtma acvisi bin muhteşem Güneş ve dağlar ya kilandi

(614 puan) tarafından
Böğürtlen kişiyi merak ettim niye ki :D
tarafından
Hayır o kadar kitap yazdım böğürtlen kışı ni mi merak ettin sadece :) orda konu olarak bir anne anlatılıyor çocuğu kayıp o yüzden senin şu anki durumundan dolayı okumaman iyi olur :)
(614 puan) tarafından
Haa evet okumayım :D yarın sorcam diğer kitapları. Çoook teşekkür ederim koosskocaman :D
tarafından
Rica ederim . :)
0 oy
(4,668 puan) tarafından
O tabak bitecek, tuvalet iletişimi,Bebek liderliğinde beslenme. Bir de tracy hogg un Bebek bakımına mucize çözümler hatta ilk bunu oku.
(614 puan) tarafından
Ya benim ilk bebeğim ya bir de prematüre. Her şeyi detaylıca anlatıyor dimi bu kitaplar?
(4,668 puan) tarafından
Anlatıyor canım. Tracy abla bayağı iyiymiş bu işte. Diğerleri ek gida için çook yardimci oluyor.
(614 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim :)
(4,668 puan) tarafından
Netflix de bebekler diye bi belgesel var onu da izle. Bebek bakımı değil ama bebekli aileleri felan anlatıyor. Eğlenceli onu da izleyebilirsin. Ayy bi de working moms var onu da izleyebilirsin:)

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 415 göst.
26 Eylül 2023 Kültür-Sanat kategorisinde anakiz (2,138 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
6 Ekim 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.