0 oy
294 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

image

yaghu burdan görüyorum yest yapmıyorlar agırlaşmayı bekliyorlar 92 bin kişi maden agırlaştı 1400 kişide nasıl çıkıyor 90 bin kişi nasıl agır hasta artık hiç inanmıyorum bu verilere 

5 Cevaplar

0 oy
(3,833 puan) tarafından
90 binkisi agir hasta degil canim diyelim biri corona oldu 14 gun sonra bidaha test yapiliyor gecti mi diye 
-Reklam-
0 oy
(100 puan) tarafından
Kardeşim de yaptırdı ağır filanda değildi 3 belirti varsa yapılıyor. Ve test sayısının çokluğu artık her evden bir kişiye yapılmaya başlandı ondan sayı artıyor 
tarafından
Burda bir kaç kişiye rastladım yapmayıp yollamışlar canım hastaneden farkediyor demekki
(100 puan) tarafından
Kardeşimin herhangi bir şikayeti yoktu normalde işyerinde birden çoğalınca babama ablama bulaştırmaktan korktu bir iki belirti var deyip yaptırdı test. Arkadaşımda aynı şekilde virüslü kişiyle temas etti diye karantinaya alındı psikolojisi bozulunca söyledi gitti yaptırdı test
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Aslinda 2 kati ama soylemiyolar
0 oy
tarafından
Suana kadr ki agir hasta o sayi 90 bin olan 

Digeri gunluk canim
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Ya ben anlamadım kimlere test yapılıyor acaba. Geçen bir arkadaşımın kardeşi oldu. O da sadece pozitif olan arkadaşıyla temas ile şüphelenip gitmiş hasteneye. Ve en önemlisi kız 2 gün sonra yenidoğan yoğun bakımda hemşire olarak ise başlayacakti. 3 hastene gezmisler test yaptırmak için. Hemşirelik olayını da söylemiş belirti olmadan yapmayız bilmem ne demişler hep. 1 hastane de vermişler eline kiti git yan odada yap demiş kavga gürültü başka 4. Hastaneye gitmiş orda yalandan belirti söylemiş işte sadece bununla olmaz aslında psikolojik de olabilir virt zırt demişler ama yapmışlar testi ve pozitif çıkmış. Ya düşünsenize kız pozitif olarak kaç tane bebeğin hemşireliğini yapabilirdi. Kime neye göre test yapıyorlar bilen beri gelsin. Biz istediğimiz kadar dikkat edelim insanlar kendinde olduğunu bilmeden normal yaşantısına devam etmek zorunda kalabiliyor. Allah'a emanet yaşıyoruz valla sonumuz hayrolsun. 
(1,618 puan) tarafından
Benimde testim bugun pozitif çıktı eşimde yaptırmak istedi yapmadılar hani adam dedi sonuçta eşim pozitif bari bende bilim noldu mu ona göre kendimi izole edim dedi ateşin ve öksürüğün yoksa maalesef yapamayız dediler çoksaçma bunlar insanların ölmesini bekliyorlar sanırım
(1,790 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım.

Onu diyorum ya esinde de vardır mutlaka en yakın sensin. E o adam da ise gidecek başkaları ile temasta bulunacak yani.ne olur yapsa. Hiçbirsey yapmasa yemek yer dışarda açacak mecbur maskeyi en basiti yani.  Öyle öyle çoğalıyor işte.
(1,618 puan) tarafından
Düşüncesizler işte canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 317 göst.
23 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 331 göst.
13 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 404 göst.
19 Mart 2020 Diğer kategorisinde Minnoşbiranne (1,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 644 göst.

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...