0 oy
630 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar annemlere getirmio demstim kaynanam sıkıştırdi götür diye getrdi suann annmlerdeyim ve görümcem hala kayannamda pazartesiden beri kaynanama misafirliğe geldik esim tatile grdi hala gorumcem kaynanamda anlayis yok iki cocukla geldi ya 5acaba ne olacak bundan sonra merak ediyormm

Bir sonraki postta acikladim herseyi 

8 Cevaplar

+2 oy
(7,972 puan) tarafından
Bacim yazdigini bidaha oku gözünü seveyim
tarafından
Ahahhaa kahkaha attım valla :))
(7,972 puan) tarafından
O kadar güldün bari artila:))))
tarafından
Artıladım :)))
(7,972 puan) tarafından
Sagalosinnn artilayan ellerin dert görmesin
tarafından
Nssjajwjndjdj
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yani bişey anlamadm
+1 oy
(120 puan) tarafından
 Annesinin evine gelmiş bundan neden rahtsız oluyorsun isterse 10 çocukla gelir annesinin babasının evi değil mi
tarafından
Kuzucum ben farkli sehirdeyim o annesiyle ayni sehirde hasta geldim zaten kaynanamada kafam kaldirmiodu sesleri bebegimi bile emziriodum ilgilenemiodum yani iki çocugu var zaten onlarda kavga edio 5 gun boyunca hem hastalik hem sesleri çektim beynim patladi yani ben oraya tatile geldim zaten hastaliktan kalkamadim iki gun kal geri git benm bu durumu gorunce sonra bn gidince gel zaten aralarında 10 dk mesafe var yok
+1 oy
tarafından
Görümcen annesine geldiği için rahatsız oluyorsun pardon da sen niye annenin evine gittin?? Herkesin anası babası gelir kalır canı ciğeri 10 çocuğu da olsa orası onunda evi o çocuklarda annesinin torunları... 
0 oy
(119,481 puan) tarafından

Okudum anlamadim dur bi eski postuna bakim :blink:

0 oy
(48,735 puan) tarafından
bir mi oturuyosunuz sen annendeyken oda annesine mi gelmis yatıya
tarafından
HAHAHA malesef günümüz insanı gerçekten böyle... Ellerine sağlık ikbalim ☺️
(48,735 puan) tarafından
yazmdim valla kopyala yapıştır yaptım kuzum kac gundur sormuyorum bebisin iyi demi
tarafından
İyi hamdolsun canım ilaç kullanıyoruz Rabbime çok şükür derdin dermanını da veriyor Elhamdülillah ❤️ Allah razı olsun siz nasılsınız
(48,735 puan) tarafından
iyiyiz canım bizde cok şükür hadi iyi geceler öptüm ❤️♥️
tarafından
Allah iyilik versin canım hayırlı geceler ❤️
0 oy
(8 puan) tarafından
Kendi annemin evine  götürmüyor demişsin burda herkes sana destek çıkmış adam götürmüş annenin evine sen annenin evine giderken sıkıntı yokta görümcen annesinin evine gelince neden anlayışsız oluyo orasını tam anlayamadm otur mis gibi annenle vakit geçir işte
0 oy
tarafından
Şimdi sizin gelin dese gorumcem geldi kaynanama anlayissiz falan hoşuna gider mi sadece empati kur 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 385 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde DemetEce (2,286 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 187 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 487 göst.
4 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 428 göst.