0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Şimdi kızlar kardeşimin bebeği var 2 aylık bugün onu paylaştım yüzünü kapatıp kardeşimin kucağındaydı 2 ay sonra yanındayım halasının kuzusu yazdim 

Arkadaşım yazmış gitme virüs var neye gidiyorsun tamam düşünmüş de beni ama kendisi de bursada yaşıyor bayramda 15 günlüğüne Erzuruma geldi ailesigile 

Bende kasim ayına inşallah kalmaz ama çok özledim bi aksilik olmazsa gidicem dedim

Ay yok gitme gene virüs olur o zaman dedi ee sen neden geldin peki dedim cevap yazmadı 

Neden böyle bisey dediki eşimin arkadaşının eşi öyle normal muhabbetimiz olur 2 sene önce daha iyiydik ama su son 2 yıldır pek fazla samimi değilim hem 2 çocukla ilgilenmekten vaktim yok bide hep o karşı taraf arasın yazsın konussun ister bende de bir yere kadar yani sürekli ben ben ben olmaz 

Ama yani kendisi keyf gelip gezmiş ben 2 ay sonra gidicem diyorum virüs var diye tövbe yaa:D

6 Cevaplar

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Belki bebek diye demiş olabilir
tarafından
Yok kuzum onun bebesi daha küçük benim kızlar o zamana küçük 1 yaşında büyük 2 yaş 7 aylık olmuş oluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Seni düşünmüş  belki kız:D

tarafından
Ahahaha kız can tatlıdır kendisini düşünmedi beni düşündü hee
tarafından
Kıskandımı  ki kız☺
tarafından
Kiz zaten bisey atsam paylaşsam henen tepki de veriri kendi daha beterini yapar ☺️☺️
0 oy
tarafından
Ben burda gördüğüm kadarıyla çevrendeki insanlardan duyduklarıma göre insanlar kendileri gezerken tatil yaparken akrabalarına arkadaşlarına giderken virüs yok ama karşısındaki kişiler ben şuraya gittim veya gidicem deyince virüs var nasıl gidersin oluyo 
tarafından
Evet kuzum yaa zaten hiç bir yere gitmediim bu pandemi dönemi sabah küçük kızımın 9 ay aşısı var eşime büyük kızı almayalım diyorum hastane işi olmadığı sürece evden çıkmadım zaten köydeyim mis gibi hava benim de dusuncem  hani kasım ayına kadar  belki biter 2019 mart 23 de en son ordaydım özledim 4 tane kardeşim annem babam:( e bide yeğenim oldu
tarafından
E özler insan tabi normal canım. Ben anneme kaynanama gittim geldim hep bi de arada bir yürüyüşe o kadar
tarafından
Aynn öyle kuzum aile sonuçta:(
0 oy
tarafından
Bazenleri insanlar sadece konuşmak için konuşuyor karşı tarafı ayıplayıp konuşurken kendi ayıplarını hiçe sayıyor 
tarafından
Aynn öyle kuzum hani kendisi hiç çıkmasa tamam ama hergun bir güne düğüne pikniğe komşuya gidiyor kalktı ordan buraya geldi bayramda her yeri gezdi ben 2 ay sonrasını demişim hemen tepki
0 oy
(13,659 puan) tarafından

:D

Dengesiz mıdır nedir ona göre ne oluyo
tarafından
Bende anlamadım yavrum ya kendisi düğün kına gün çarşı pazar bırakmadı ben 2 ay sonrası için demisim hemen tepki:/
(13,659 puan) tarafından
Fazla umursuyolar bizi :D
tarafından
Çok seviyorlar:))):D
0 oy
tarafından
Deseydin sen geziyorsun keyfine ben yeğenimi görmeye gidince mi virüs oluyor Allah'a Allah acayip diye gersekalııı
tarafından
He kiz bende ona şaşırdım

Kendin de gezdin tozdun yani hen ben şimdi bile demedim aha sende gördün da durum yazısını 2 ay sonrası için dedim zaten virüs çok olsa ben kendim de gitmem ki korkarım ama daha 2 ay şimdiden bana akıl veriyor kendi de uygulasa dert değil
tarafından
Boşver kıskanıyor dur ***** kadın

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 360 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ata Ada (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 653 göst.
17 Mart 2020 Diğer kategorisinde Yasemin ÇELIK52 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 851 göst.
14 Mart 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,890 puan) tarafından soruldu