0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar geçen postumu biliyorsunuz eşi bırakıp giden anne hakkinda hepinizden allah razı olsun tum mesajlara yorumlara donemedim kusura bakmayin dun bize cagirdim belki onun evi musait degildir cekinir bisey ikram etmek ister ama yoktur diye sizin mesajlarinizi yardim etmek istediginizi soyledim o kadar duygulandi agladi ki hepinize tek tek dua etti dun birlikte gittik muhtarliktan zor olsada fakirlik belgesi aldik nerden bilecekmis esiyle ayri yasadigini bilmem ne dedim zaten isini iyi yapsan mahallende kim ihtiyaç sahibi bilirsin ordan belediye sosyal yardimlasmaya falan gittik gida bez ve mama yardimi cikartabildim ancak 1000 tlden haberi yok edevlet sifresi aldik ona basvurduk kaymakamliga kira yardimi talebinde bulunduk donucez dediler insallah donerler ben 2 gunde bir aricam daha sonra o evine gitti ben dogru markete bez mama iste diger yiyeceklerden falan aldim kardesim isyerinde para toplayip gonderdi dedi tek seferde cikar ama benim icin hic kolay olmadi tek basima cocukla yangında ilk kurtarilacak olan biberonumuzu cuzdanimi falan unutmusum markette kasiyer cocuk allahtan yetistirdi bana sagolsun taksiciyle kasiyer yardim etti posetlere bugunde 2 aylik asimizi olduk ne uyudu ne aglamasi kesildi annemi aradim aglayarak nolur gel sabahtan beri bir parca ekmegi zor attim agzima dayanamiyorum artik dedim inanin kolumu kaldirmak bile o kadar zor geliyor ki suan cok yogundum o yuzden donemedim kusura bakmayin yanlis anlamayin sakin kadinin telefonu yok satmis paraya ihtiyaci oldugu icin pek kimseylede iletisimi yokmus hesap acalim dedim basta olur dedi sonra ya esim falan birgün gelir ogrenir bu kadar kisi kim niye gonderdi diye sorarsa dedi bende senin bakmadigin cocugu sahiplenen onlarca fedakar anne gonderdi dersin dedim :) abla gercekten kabul edemem malum herkesin durumu belli kendi evlatlarinin rizki onlar sonuçta benim elim ayagim tutuyor calisir kazanirim dedi ne diyeceğimi bilemedim zaten tutulur kalirim boyle seylerde yani biraz anladigim kadariyla kadin toplum baskisinda suan iste komsular ne der biriyle gorse adim cikar esi olacak zibidi sen ne karsiliginda bunlari aldin falan diye dusunurmus komsularin, arayip sormayan seni bu halde birakan adamin ne dusunecegini niye onemsiyorsun dedim zaten kocami bile elimde tutamadigimi soyluyorlar diyor maddi olarak diger sorunlari asiyoruz bir şekilde allahin izniyle de biraz dusundugu takildigi seylerinde ustesinden gelebilmek lazim yani son durum bu kizlar bende pek usteleyemedim adres iban konusunda boyle seyler soyleyince sonra da israr etseydim diye pisman oldum tutulup kalma huyumdan nefret ediyorum ya

7 Cevaplar

0 oy
(13,693 puan) tarafından
Ahhhhhh kadınlar..

Sersefil bırakır bir adam,

Ama hala BUNLSRİ NE KARŞILIĞINDA ALDİN DER korkusu yaşarlar.
tarafından
Adam demeye dilim varmiyor da neyse sen kucucuk bebeginle birak git baska kadinla kadin elalem ne der hakkimda diye dusunsun dursun nasil islettilerse artik kadinin bilincaltina iyiki cehennem var diyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ah canım benim ya yazık yaşı küçük herhalde korkuyo ya da çok ezmişler kıyamam gerçekten çok duygulandım. Allah yardım etsin inşallah. Bu arada senden de Allah razı olsun ne güzel iyi bi insansın yardım eden herkesten Allah razı olsun 
tarafından
23 yasinda daha cok da büyük sayilmaz bence canim hem korkuyor hemde ezilmis dusunsene ailen bile kadin olup kocani elinde tutamadin diyip kabul etmese seni bu bile yeter insana amin inşallah canim kim olsa dayanamaz biseyler yapmaya calisir keske daha fazlasini yapabilsem bu kadarina yetiyor gücüm
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Dünden beri senin posta bakıyom bisey paylaştın mı diye kadına çok üzüldüm izmirde olsa elden yardım etmek isterdim kadına ne kadar düzgün bir kadınmış ya rabbim yardımcısı olsun
tarafından
O kadar kosusturmacali gectiki canim dunden beri telefonu bile zar zor aldim elime yazamadim bir türlü allah razı olsun canim senden de dusunmen yeter gercekten çok düzgün bir kadin rabbim karsisina da oylelerini denk getirsin inşallah
0 oy
(3,527 puan) tarafından
:( Allah yardımcısı olsun yaa, senden de Allah razı olsun tertemiz bi yüreğin var keşke kabul etse 3 5 bişeyler yapabilsek bizdd
tarafından
Aminn inşallah canim kim olsa benim yerimde yapar inan ki bende anneyim ki onu cok iyi anlıyorum iste elalem ne der dusuncesinde bende israrci olamadim biseyler yapmak isteyen olursa guvenirse bana ben araci olurum artik napim daha da gelmiyor elimden bisey canim
(3,527 puan) tarafından
Ana yüreği dayanmıyor senin aracılığınla yardım etmek isterim canım yarın özelden yazarım sana
tarafından
Annelik boyle birseymis tamam canim ne zaman istersen gec donus yaparsam simdiden kusura bakma bebis asi huysuzlugunda bazen telefonun varligini bile unutuyorum
(3,527 puan) tarafından
Olur öyle canım sorun değil Allah razı olsun senden
0 oy
(100 puan) tarafından
Allah razı olsun sizden. E devletten fakirlik belgesi ile kira yardımına başvurabilirsiniz 960 lira imiş sanırım. Birde tekstil atölyeleri, elektrik malzemesi üreten atölyeler eve iş veriyorlar etrafınızda bu tip yerler varsa bakılabilir. Para kazanmaya başlarsa güvenide artar kendine. Çok bişey değil ama en azından bebeğiyle kendi mutfak masrafını çıkarır. 
tarafından
Amin cumlemizden canim aaa gercekten mi bilmiyodum bunu allah razi olsun senden yarin bi bakayim buna da var mi öyle yerler hic bilmiyorum burada onu da bi arastirayim aynen hem kafası dagilir hemde guveni yerine gelir
0 oy
tarafından
Allah razı olsun senden . O arkadasinda Rabbim yardımcısı olsun
tarafından
Amin cümlemizden canim cok da bisey yapamadim keske elimden daha fazlasi gelse aminnn inşallah
tarafından
Olur mu bir sürü şeye vesile oldun. Hemde yanında birinin olduğunu göstererek cesaret verdin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kadını sersefil bırakıp gitmiş dönüp bir de hesap mı soracakmış kocası .Bence barodan avukat takep edip boşanma davası açsın öyle kocaya .Çok da alçak gönüllüymüş, elim ayağım tutuyor demiş canım yaaa.Hesap noyu kabul etmedi madem yardım edecek olanlar bez mama kıyafet  alıp kargoyla gönderebilir.

Ben de burda memur alımına başvuru yaptım kabul edilirsem iş başı yaptığımda ben de yardım edicem .

Çok emek verip koşturmuşsun canım Allah ne muradın varsa versin.
tarafından
Hesabin h sini sormaya hakki yok da kadini sindirmis iste boyle dusuncelerle bosanmayi da soyledim bekleyelim biraz dedi yoksa coktan gitmistim adliyeye evet asiri alcakgonullu allahim kaderini guzel eylesin bu saatten sonra guvenip gondermek isteyen olursa ben seve seve araci olurum canim son care napim allah razi olsun canim sende de dusunmen yeter keske elimden daha fazlasi gelse de yapabilsem kim olsa benim yerimde duramazdi inan benlik bisey yok

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 265 göst.
0 oy
6 cevap 340 göst.
0 oy
19 cevap 953 göst.
26 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 908 göst.
17 Kasım 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Emor (222 puan) tarafından soruldu

379,430 soru

11,357,670 cevap

34,835 kullanıcı

...