0 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

eşini izlediği için karşi taraf suç duyurusunda bulunmuş ve 2 yıl hapis cezasına çarptırılmış burdada çok görüyorum watsap wep indirenleri hanımlar çok dikkatli olun sadece bilgi vermek istedim özel hayat ihlali oluyormuş...... 

5 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Mantık dışı geliyor bana her gördüğümde... bir evlilik o noktaya gelmişse bitmiştir zaten 
tarafından
Haklısın işin şeyini çikartıp başlarına böyle belalar açiyor lar işte.
-Reklam-
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Evet bunu bilmeyen de ne bileyim :D Esi bile olsa ozel hayatin gizliligi diye bir sey var
tarafından
Çok gördüm burda ya boşanma derecesinde kadın adam istese seni süründürür yada aynı şeyi kadın yapsa adam sürünür
(6,203 puan) tarafından
Aynen oyle ve guven yoksa zaten o evlikikten bir sey beklenmez
tarafından
Ama ben bilmiyordum :D
+1 oy
(180 puan) tarafından
Birde mesela yükledin eşinin seni aldattığını gördün dönüp birdaha yazıyorsun napayim diye çocuğum var bosanamam falan diye yani kendini uzmekten başka bişey değildir
tarafından
Aynen boşanmıyorlarda yine aynı tas aynı hamam işi deşmekten başka bişey degil
(6,203 puan) tarafından
Bir kadinin blogun da okumustum "Esinizin telefonunda bir s buldugunuz da ne yapacaginizi bilmiyorsaniz kurcalamayin" diye ki guveniyorsan ne diye kurcalayacaksin.Aldatan kendini aldatir ve cocuk var diye de omrunun sonuna kadar aldatsin o zaman
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Tamam özel hayatı ihlal oluyor da şimdi şöyle birşey var. Bir arkadaşım aldattığını farketti bu şekilde değil ama yazışmalari görmüş adam kadının evine girip çıkıyormuş yani olay sadece yazışma değil ondan sonra soruyor kendisine adam yemin billah ediyor yok öyle birşey iş arkadaşıymis olamazmis sakalasiyorlarmis bilmem ne. E bu kadın o yazışmalar ile hiçbirsey yapamıyor ama kesin kanıt olması lazımmış.  Neden böyle yani. Kız perişan durumda boşanmak istiyor hemde öyle böyle değil afedersiniz donuna kadar alicam diyor ama ortada delil olmadığı için birşey yapamıyor. Dedektif tutayım dedi elinde maddi imkan yok. Oturuyor hergun öyle o evde birşey yakalama umuduyla. Şimdi adamın telefonuna bakıp gördüğü SS aldığı tek deliller özel hayatı ihlal etmek mi oluyor yani. 
0 oy
tarafından
Vicdanım rahat benim ben öyle bir şey yapmıyorum eşim bana değer verir saygı duyar telefonla işi olmaz telefon ozurlusu bile diyebilirim yapıyorsa da rabbim biliyor görüyor rabbim cezasını verir içim rahat onu düşünerek acaba mı diye düşünerek hayatımı kendime zehir edemem 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 685 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 193 göst.
13 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ummu ahmet yasin (2,052 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 330 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mucizee01. (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu

380,128 soru

11,379,647 cevap

34,868 kullanıcı

...