0 oy
1,630 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

image

merhaba teyzeler sizi çok özledim ❤️  15 aylık olduk artık ve kocaman kız oluyorum ben ama malesef hala yürüme ve emekleme yok. rehabilitasyon merkezine başladık, okulda zor geçiyor orayı hastane zannettiği için sürekli ağlıyor Bi sakinleşse herşey çok güzel gidicek ama alışana kadar böyle olcak malesef :(

image

bizi merak ediyorsunuz, bizde sizi merak ediyoruz ama sizi bilgilendiricem arada ❤️ İnşallah zamanla herşry daha güzel olcak inanıyorum ben çünkü zaman herşeyin ilacı ve biz çok zor zamanlardan geldik buraya ve sizler biliyorsunuz tekrardan görüşmek üzere teyzeler ❤️❤️

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hoşgeldin güçlü anne.. herşeye rağmen dim dik duran anne. Her duamda mizginim prensesim var o kadar güzel bir ömür bekliyor ki onu.. güzel gözlerinin içindeki ışık bile insanın içini ısıtıyor çok ağır bir imtihandasiniz ama mükâfatını inanıyorum ki çok çok alacaksınız♥️♥️ her duamda gonlumdesin küçük tatlı meleğim benim♥️
(751 puan) tarafından
allahım okurken mutluluk göz yaşlarım akıp gidiyor kendiliğinden ne güzel dostlar biriktirmişim burda ben arkamdan kızıma dua eden insanlar iyi ki varsınız ayağınız taşa değmez inşallah çok teşekkür ediyorum canım benim Allah razı olsun ❤️❤️
tarafından
Ah benim canım.. inan mizginim yürüyor. Mizginim ilk adımını attı postunu öyle bir hevesle bekliyorum ki.. ve buna canı gönülden inanıyorum.. aminnn canım benim aminn bitanem Allah senden razı olsun böyle güzel bir anne olduğun için isyan etmeyip savaştığın için..♥️ öpüyorum masum gözlerinizden rabbim hep yanınızda olsun..♥️
-Reklam-
0 oy
(119,065 puan) tarafından
Mizginimm aşkiimm seni çok özlemistim yaa yerim senin o pozlarinii annesi ıssır o ayaklari cok tatliiii ⚘⚘⚘⚘
(751 puan) tarafından
canımmm çok teşekkür ediyorum ayaklarına cihaz takılıyor dışa doğru ya inşallah zamanla düzelir ama senin için ısırırım tabikide ❤️❤️
(119,065 puan) tarafından
Ayyyy asil ben sana tesekkur ederim ⚘❣⚘❣⚘❣
0 oy
tarafından
Masallah kuzuma zamanla hersey daha iyi olur insallah
(751 puan) tarafından
inşallah canım Allah razı olsun ❤️❤️
0 oy
tarafından
Maşallah kuzuma ya gerim seni yüzünde li gulumseme hic eksilmedin rabbim her zaman o güzel küçük yüzünü Güldürsün 
(751 puan) tarafından
inşallah canım Allah razı olsun çok teşekkür ediyorum ❤️❤️
0 oy
(580 puan) tarafından
allaha emanet olsun
(751 puan) tarafından
Ne güzel bi dua❤️❤️ Allah razı olsun canım benim ❤️❤️
0 oy
tarafından

Maşallah prensese inşallah çabucak alışır canım<3<3<3

(751 puan) tarafından
inşallah canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından
Her şeyi Boş ver sen çok tatlı nol bol op yerime sen mükemmel bir annesin ❣❣❣
(751 puan) tarafından
çok teşekkür ediyorum canım benim Allah razı olsun ❤️
tarafından
❣❣❣❣❣❣❣❣
0 oy
(342 puan) tarafından
Çok tatli maşallah kuzum
(751 puan) tarafından
çok sağol canım teşekkür ederim ❤️
(342 puan) tarafından
:))  allah bagislasin annesi
0 oy
(8,082 puan) tarafından

Ben çok duygulandım yazdıklarınızı okuyunca. Umarım renkli huzurlu ve sağlıklı ömrünüz olur<3

(751 puan) tarafından
Anne olduğun için o duyguyu hissetmişsindir canım benim çok teşekkür ediyorum ❤️
(8,082 puan) tarafından
Anne değilim canım bebeğimi kaybettim. Olsun her kadın biraz annedir zaten❤
(751 puan) tarafından
çok çok özür dilerim hatırlattığım için cennete Bi melek yollamış sın ama en zor annelik seninki canım Allah sabır versin sana.
0 oy
(132 puan) tarafından
Maşallah çok tatlı ya Rabbim hep güldürsün yüzünü yürüdüğü gunleride göstersin size inşallah
(751 puan) tarafından
inşallah canım Allah razı olsun burda müjdeyi vermeyi de nasip etsin allahım, ❤️
(132 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Oy mizginim masaAllah sana nasil da buyumus kiz olmus kizzzz :P:angel:

(751 puan) tarafından
bide yanımda görsen bişeylere uzamaya çalışıyor alamıyor ağlıyor, sinirleniyor allahım hem üzülüyorum hemde şaşırıyorum ❤️ çok teşekkür ediyorum canım benim ❤️
0 oy
tarafından
Ooo maşallah ❤️ ❤️ merak etme zamanla onlarıda yapar emeklemeden yürür bol bol öp yerime ❤️ ❤️ 
(751 puan) tarafından
ayy inşallah canım Allah razı olsun burda müjdeyi vermek de nasip olur bana ❤️❤️
tarafından
İnşallah inşallah kısa sürede bu haberle geleceğine inanıyorum ❣️❣️
0 oy
(588 puan) tarafından

Maşallah benim kuzuma teyzesi kurban olsun o günler de geçer yürür inşallah balım bizde seni çok özledikk:D<3:angel:

(751 puan) tarafından
Allah etmesin canım benim çok teşekkür ediyorum inşallah burda müjdeyi vermek nasip olur bize ❤️❤️
(588 puan) tarafından
Amin insallah kuzum özletmeyin bu kadar kendinizi sizi cok seviyoruz
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Maşallah mizgine benim yerime öp meleğimi☺

Çok şükür canım inşallah tez zamanda herşey yoluna girer⚘ALLAH sana bağışlasın ❤❤
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Maşaallahhh kocaman olmuş :) düzelme var gibi gördüm kuzum belli ediyor kendini. Rabbim en kısa zamanda şifasını nasip eylesin sana güzel anne güzel bebek❤️

0 oy
tarafından
Maşallah sana aşkım çok özledikkk seni prenses poz da veriyor gülüşünü sevdiğim :) ❤❤❤
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Özlemişim kuzumuya Rabbim her daim destekciniz olsun canım
0 oy
tarafından
Maşallah prensese
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Maşallah ne kadar büyümüş. Rabbim gönlüne göre versin ınsalh mizgini öp yerime 
0 oy
(265 puan) tarafından

Mizginim masallah sana kuzumm<3 Leylam Allah kolaylik versin bitanem