0 oy
821 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından

Sinir oldum yaa.. kizimla markete çıktık önceki postta atmstm resmini kalcasi icin cihaz kullanyor. Neyse bebek arabasina koydm hava guzel hem hava alsn hemde 1 2 ivir zivir alym dedm cktik pastane var btane sahibi  arkadasmz annesi gordu selam verdim konstm falan yannda 2 tane kadn var bacaklari cok ayrk degl mi zararli oyle dedi doktor boyle uygun gördü yapisina gore boyle olmasi sart dedm hii ama yürürken sikinti olur dyor yok olmaz dedm snra dedgm teyzeyle sohbet ettm o sordu ne kadrlk oldu dye 9 olcak dedm kadn döndü hii 9 aylk ama dogum kiloların yapismis üstüne dedi. Ne yapablrm adet duzenszlgm yeme duzenszlgm ve uysuzlugum var kilo almam normal degl mi dedm ayy uyumuyor mu 2 cocuk buyuttm her yatslarnda 3 saat yatarlardi bende onlarla uyurdum dyor oh ne güzel bak vermssn sen kilo dedm evet basta veremyodm ama smdi 12 yasinda küçüğü dedi e yani o kadr sene gecms vermen normal dedm aynen ama sen verememssn dedi hastalgn mi var dedi evet panik atak hastasym ictgm ilaclarda kilo aldryor ama Allahtan boyum sizin gibi degil yoksa o zaman tam sisko gözükürdum boy oldugu icin boya gdyor ayrica zayf olsam da kemikli bi kizim dedim  gercektende oyle zayf olsamda iri kemikliym. Kadin bozuldu ama sinirlerim bozuldu oturup aglicaktm resmen yaa yemek yiyemiyorum midem almyor uyku duzenim yok hergun sinir stres. Nasl zayflyablrm ki ben artk havalar duzelyor kizimla yuruyus yaparm evet yeterli olursa tabii..

Normalde kilolarmla barisik bi insanm sonucta bi cocuk dogurdum ama kadinin soyleme sekli cok zoruma gitti ya :(hakkinizi helal edin kizlar canm cok sıkıldı yazmak istedm 

21 Cevaplar

0 oy
(3,798 puan) tarafından
Agzi olan konusuyor canm her laf edenin lafini dikkate alsak ooo bu hayat cekilmez bosver baskalarinin ne dusundugu önemli degil sen kendinle barisik ol bak evladin var ben öyle diyorum herkes senelerce isteyip evlat sahibi olamiyo Allah bana vermis varsin kilom olsun bosver canm
(299 puan) tarafından
Normalde hic takmazdm ama ne bilim cok zoruma gitti ya  şükür evladm saglikli ben sagliklym  ama keske yiyerek kilo alsam icim rahat olurdu
-Reklam-
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Ağzı olan konuşuyor boşver canım :) verebilsen zaten verirsin herkes zayıf olcak diye bi şart yok bazıları balık etli olur ve onlara yakışır tasası da kimseye düşmemeli aldırma boşver :) 
(299 puan) tarafından
Normalde takmam canm da ne bleym bu sefer zoruma gtti ilk defa boyle bsey dedi biri ya babm önceden herkesin icinde dalga gecerdi umursamazdm yemege gderdk tum siparisi bana verdirirdi hepsini kiz yicek ona getr kardeş dye dalga geçerdi kilo almstm bi donem kortizonlu ilac yuzunden  37 kg almstm inan bu kadr zoruma gtmemsti
(1,524 puan) tarafından
Bi yerde denkgelmezse başka bi yerde bi patavatsıza mutlaka denkgeliyosun hepsine takılacak olursan ohoo.. o patavatsızlığı yapan kimse muhatap olmayıver bidaha çünkü yine yapmycağnın garantisi yok hiç olmazsa işini sağlama al :)
(299 puan) tarafından
Aynen tatlm :)
0 oy
tarafından
Maalesf herks nerde ne konusucagni bilemiyo canim uzulme
(299 puan) tarafından
Allah razi olsun canm yok normalde uzulmem takmam da bu sefer nedense icime oturdu
tarafından
Bende gecenlerde esimin bi köylüsünü gördüm kız 4 senelik ewli henuz cocugu yk ama kilosu ck fazla beni gördü son haftalarm dedim bna dedigi çok sismşsn o an sok oldum dicektm ben dogurcm sistim sen dogurmadan sismissn:):) sonra aman dengeszle ayni konuma gelemem dedm
(78 puan) tarafından
Canım sen öyle deme yinede Bırak o patavatsızlığıyla kalsın..
tarafından
Demedim zatn canm:):)
(299 puan) tarafından
E hamileyken sisecen zaten ne istyor bunlar yaa bosver sende skma canini canm dogumdan snra eski kiloma dustum ama stresten geri aldm kilo sana tavsym skma canini hcbsey icin
0 oy
(1,722 puan) tarafından
O kadar güzel ağzının payını vermişsin ki ladına üzüldüm şuan senden o lafı yediği için :)) boşver takma kafana banada hamilelikte ay çok şişmişsin diyolardı eşime sen ne yedirdin bu kadına diyolardı sağ olsun eşim susturdu hepsini ağzı olan konulup moral bozuyo çocuk doğurduk tüm dengemiz vucudumuz değişti bnimdr boyum kısa ama kilolar gitti neyseki yoksa yürüyen duba olcaktım sen memnunsan halünden onlar haltt yesin :)
(299 puan) tarafından
Ya kimseyle dalga gecmem ben ama 1.40 var yada yok yani cok kisa ve o kadr zayfta degl normal yani. Asla kmseyi rencide etmem boyu uzun kiza kilolu zayf kel vs vs ama hak etti o ayrıca isteyerk olan bsey degl isteyerkte olsa sen beni tanmyosn etmyosn sanane kilomdan ya  cok sinir oldum bende memnun deglm canm ama napiym gtmyor kilolar surekli odem tutuyor vucut
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Canm niye cvp veeiosun aciklama yapiosun ki boyle kalbi kotu insanlara baktin muhabbet canini sıkıcak hemn uzaklas ordan valla ben canimi sıkıck bsy oldugunu hissettigimde resmen kaciorum sacma sacma insanlar icin kendimi uzemem sende uzulme sagligimz olsun kilo ne ki daha 9 ay olmus her bunye bir degil 
(299 puan) tarafından
Oyle canm da birden o lafi syleyecegi aklma gelmedi. Neye uğradığımi sasrdm ya vücut 2 yilda topluyor kendini zaten.. insallah zamanla gder kilolar
(1,422 puan) tarafından
Gider canim hic canini sıkma boyle kotu insanlarinda seni uzmesine izin verme kolay degil can tasiyoruz doguruyoruz tabiki kilo alcaz ama toparlancaz da
(299 puan) tarafından
Yani canm o kadar badire atlattiik braknda bu kadari olsun
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Öncelikle kadın kadına saygı duymalı.. Erkeklerde bu böyle degil kimse kimsenin kilosuna osuna busuna dedikodu yapmaz fıtraten kadınlar nedense birbirlilerin kilosuna giyimine emzirmesine yemegine... Kadına zarar en cok kadından geliyor ya..  Ben anlamıyorum ya.. Bosver hic takmayın benim ablamda 100 kilo oldu bir senede suan 55kilo dogumda cok almıstı.. Suan cocukları olduguna inanamıyorlar.. Simdide etrafımsaki kadınlar konusuyormus o hap kullandıda zayıfladı falan cekemiyor bu kadınlar birbirlerini.. Hic birini takamamk lazım.. Sizde takmayın ya bir ömrünüz var o sacma kadına üzülerek ömrünüzden saniye bile vermeyin insallah 
(299 puan) tarafından
Oyle canm Allah sağlık versin dedgn gbi kıskanıp  cekemyor kmse kmseyi Allah razi olsun canm
0 oy
(78 puan) tarafından
Valla kuzum 95 le tüp bebekle hamile kaldım. Ve kendimi bildim bileli hep kiloluydum. Görsen topaç gibiyim. Boyum 1. 65. Suan 97yim. Bu halde bile gayet mutluyum. Kime ne arkadasım m.. Bebeğim olcak benim insan gibide yemiyorum.. Herkesin dediğini umursarsam kendime zarar veririm.. Bırak kim ne derse ne konusursa konussun
(299 puan) tarafından
Olacak canm tabiki bi arkadas vardi hamile kaldi fizigi bozulmasn dye bsey yemedi hamileyken cocugu hastalktan kurtulmyor 1900 doğdu aylarxa kuvzde kaldi valla hamileyken yedim ama bebeğe yaradi hepsi 13 15 arasi kilo aldm ondn pisman deglm asla olmam da aslnda takmam umursamam da bugün canım skldi iste
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Ya yavrum baska kafana takacak bırsey yok mu ya deseydin ya boyle olunca kocamın bir hosuna gıttı gece gunduz yemek yediriyor seveceğim alan cogaldı dıyor teyze adam bende vermıom dıcektın 
(299 puan) tarafından
Ay sen cok yasa emii :))) hic güleceğim yoktu yaaa
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Densiz kadın ya takma sen kesin kıskanmıştır seni ondan öyle konuşmuştur sen sağlıklı ol gerisi boş elbet gider kilolar
(299 puan) tarafından
Oyle canm şükür biseym yok sagliklym sadece hormonlar yavasladi oda 1 sene normal dedi doktor
(3,458 puan) tarafından
Yani daha ne o zaman canim verirsin
0 oy
(319 puan) tarafından
Canım sen kadına iyi dayanmışsın ne kadar hadsiz boş boğazmış yaaa bence sen canını sıkma kilo dediğin nedir verilir önemli olan sağlık sıhhat boş ver 
(299 puan) tarafından
Aynen kuzum Allah razi olsun
0 oy
(8,277 puan) tarafından
Ah canım sorma bende bu dengesızlıklerden cok sıkıldım tsnsıyonum fırlıyo resmen.29 haftalık gebeyım.Kımı yüzüme laf söylüyo kimi göbeğime kimi ellerime ayaklarıma.İnan ebem harıc yakın cevremden hamılelıkte sana yakıstı dıyenını hiç duymadım.hep yaralarıma basıyolar ben farkında degıl mıyım vucudumdaki degısıklıgın sizin söylemenize ne gerek var.Oturdum agladım öz ablam moralımı bozdu gitti.Benım burnum normalde de büyük biraz burnun büyümüş dedi dakks bır gol bır ayaklarında şismiş bılmem ne.Ya nasıl üzgünüm kalbim sıkışıyor insanlar beni rahat bıraksa da bi kösede kendı basıma yaşasam diyorum bazen.Ha sana gelince iyi yapmıssın hadlerını bildiricen bu pıs lıklere
(299 puan) tarafından
Olur mu oyle sey ya tabiki kilo alacaksn gebesin gebe.. dengeszler cidden
0 oy
tarafından
Hay Allahım Yarabbim bu insanlar neden böyle anlamak gerçekten zor! Rabbim iyi ki tek ağızla yaratmış onunede dudak koymuş kapatmış ama yok işte insanoğlu böylesi tipler durmuyor. O ağzın ya güzel konuşsun yada sanane yani sus dimi ama yok, yok.. Üzmeyin kendinizi kilo nedir alınır verilir, bunun için ne can sıkılır ne kalp kırılır ama anlamıyorlar işte. Siz minnak kızınızla ilgilenin fırsat buldukça dinlenin yiyin için ki bebiş büyütüyoruz biz. Hemde keşke öyle 3 saat uyuyanlardan olsa peh 20 dakika uyumuyorlar. 
0 oy
(303 puan) tarafından
Sen gene iyisin ben sezeryanla doğum yaptım.Eve çıktıktan 2 gün sonra yengem geldi.Kız o karnın ne öyle bi tane daha çocuk olmasın o karnında doktora bi soyleseydin iyice baktı mi belki bi tane daha vardır dedi.Onların mahallesinde biri normal doğum yapmış çift rahimliymis, dogumdan 4 ay sonra bir daha dogurmus.Yenge ben sezeryanla oldum böyle bisey imkansiz diyorum olabilir seninde bi git doktora diye ısrar etti anlatamadım kadına.Çocuğu emziriyorum.Aman mama başka yemek verme çocuğa diyor.Yenge sütüm varken niye vereyim emziriyorum çocuğu diyorum belki düşünemezsin diyor.Çıldırttı beni.
0 oy
tarafından
İnsanlar hadsiz !!kilo vereceksen de kendin istediğin için ver öyle*****l insanlarin lafiyla hareket etme herkes dönsün önce bu kendine baksın.boy olayını da iyi demişsin muhtemelen kıskançlıktan öyle laf sokmaya çalışmış sana********z
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bana da gereksiz bi komşu karnın tam büyümemiş acaba bebek mi küçük dedi hayır kilosu da gününe fazla dedim hayır ultrasonda öyle olur diyor. Acayim mi bakacan mi dicem gerizekalı oda 15 gün olmuş doğum yapalı üstüne gitmeyeyim dedim mübarek gün elimde kalacak 
0 oy
(214 puan) tarafından
Az bile demissin 
0 oy
(452 puan) tarafından
Cnm üzülme bence zaten ne güzel yapıştırmışsın cevapları içinde tutmamışsın rahatla boşver çevremizde var böyle insanlar maalesef
0 oy
tarafından
Güzelim padişahın arkasindanda konuşurlar yani millet herseye bi mocik bulur sen hic takma bak lafida yapıştırmış sin ohhh ne güzel 
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Ağzına kürekle vurasim geldi teyzenin .Ne ayıp şey ya.Ona mı kalmış .Kiloluyum.veya değilim kime ne kimi ne ilgilendirir.Bende minyon tipliyim 48ile hamile kalmıştım en son tartıya çıktığımda 60falandim şimdi 63olmusurjmdue diye düşünüyorum .Minyonum ya iç karnım dar doktorlar bile dedi karnım kocaman o yüzden 39.hqftaya gireceğim geçen birisi gördü ve sence ne dedi;)duba gibi olmuşsun dedi;);)Sonra bir tane teyze karnın ne kadar büyük şişko dedi;)
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Boşver kuzum takma üzülme ya verirsin inşallah kızın büyüsün az daha onunla uğraşmaktan verirsin tatlım 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 418 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 235 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 326 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde beynus4444 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 513 göst.