0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde (1,338 puan) tarafından
Kizlar bugün annem ve 2 teyzem bana gelicekti bebeğimi görmeye tam kapıdan girdiler kiz kardeşim sabah erken gelmişti zaten yanima ve annemi abim aramiş eve gel hemen die ve abim pek laf anlatmaz ne oldugunu söylememiş annemde birine bisi mi oldu die babami aramiş meğer babam sabah ise giderken babamı araba çarpmış hastaneye kaldırılmış babam ve abim bunu kimseye söylememiş annem hemen gitti teyzemleri bırakıpda ama bizim icimiz rahat etmedi ben bebeğimi hazırladm bizde teyzemlerle annemin evine gittik babam hastaneden çıkacakmiş ewe gelecekmişte neyse gittik annemlere ama hepimiz nasil ağlıyoz babama araba çarptı die babam bisikletle gidiyordu sabahlari işe arkadan bi araba hızlica gelip çarpmış babam 2 metre havaya uçmuş sonra arabanın ön camına düşmüs cam bile kirılmış ve çarpan kişi kaçmış biz bunlari duyunca kotü olduk bir saat önce abim babami eve getirdi baya iyi şükür ama belinde bi sorun var yüzünde yaralar var ve kolu sakat şuan yemek yedirdik yatırdık konuşcak hali yoktu pek ve kız kardeşimin çocuğunun doğum gününü kutlicaktik bugün annemlerin evinde ama babam o halde die kutlamayalım dedik zaten moralimiz bozuk ve abimin karısı hic arayıp babam nasıl demedi babami araba sabah carpmiş bu ne aradi ne geldi babam ewe gelince yarim saat sonra geldi bi baktık cocuklarını süslemiş kendi süslenmiş kız kardeşimin çocuğunun doğum gününü kutlamaya gelmiş yaa bixim babamıza araba carpmış biliyo hiç nasıl iyimi sormadi kutlama yapmaya gelmiş ya cok sinir olduk kiz kardeşim ayıp ya babam ölse yine derdi doğum günü kutlama olur bunun dedi hatta

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yazık valla kendi babasının basına gelse boyle mı yapacak acaba Allah vicdan versin sinir oldum suan
(1,338 puan) tarafından
Kendi anne ve babası yok sayılır görüşmüyolar
tarafından
Tamam iste canim aıle bagı olmayandan bırsey de bekleme bısver onunda evlatları var anlar
-Reklam-
0 oy
(7,413 puan) tarafından
Ne dicen canim. Herkesde vicdan merhamet yok. Dedigin gibi herseyin hayirlisini versin Rabbim. Babanada cok gecmis olsun canim. Rabbim tez zamanda sifa versin 
(1,338 puan) tarafından
Amin canm sağol
0 oy
tarafından
Ay ayıp çok ayıp nasıl öyle bişey yaparki çok çok ayip
(1,338 puan) tarafından
Bu kendi çocuğunun doğum gününe gitmedik die bize laf söyledi eşimle bana yani bende eşimin babası öleli fazla olmadı ayıp nasıl gelelim dedim oda adam öleli 15 gün olmuştu nolcak dedi cok sinir oldu eşim bende ama acısı geçmiyo işte 15 günü bırak şuan 6 ay oldu ama kocam dün ölmüş gibi üzülüyo dedim
tarafından
Aman gereksiz onlar sadece kendi eğlencesi peşinde olanlar
0 oy
(7,097 puan) tarafından
Allahim.merhamet versin o merhamet yoksunu kadina ne diyim
(1,338 puan) tarafından
Amin canm ya
0 oy
tarafından
Ay çok ayıp etmiş gerçekten haberi olmama ihtimali var mı abin söylemiş mi
(1,338 puan) tarafından
Haberi vardı annemi aradı naptınız ewe geldiniz mi dedi annem ewet babanı araba çarpmış haberin varmi dedi oda ewet biliyom dedi başka bişi demedi
tarafından
Aaa çok çok ayıp etmiş gerçekten insan gelmese bile arar sorar bi ihtiyacınız var mı der
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Geçmis olsun canim abinin esinin yaptigi cok yanliş ayip etmis
(1,338 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,755 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun cnm verilmiş sadakası varmış babanın cnm 

Gelininizde çok cahilmiş cnm ya Allah vicdan merhamet versin 

Bn aileme yardıma memlekete gittim kaynanamın hastanelik olduğunu duydum ertesi akşam yola çıktım geldim yanına gitmedim ama bilmesi yeter
(1,338 puan) tarafından
Benim kayınbabam rahmetli oldu hamileyim die köye cenazeye götürmedi eşim ama kendi babam öldü gibi üzülüp ağladm ya bide kendi babam çok iyidir yengemler sürekli para ihtiyacı olunca babamdan isterler insan iyiliklrinin karşılığını böylemi öder bu arada gecmis olsun dediğin için çok sağol
0 oy
tarafından
Allah herkesin gönlüne göre versin canım babana da çok geçmiş olsun inşallah hemen iyileşir 
(1,338 puan) tarafından
Amin canım sağol

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 428 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde RecoCo Minikco (2,977 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 233 göst.
1 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 948 göst.
11 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (5,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 643 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

389,258 soru

11,638,154 cevap

35,430 kullanıcı

...