0 oy
808 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

neden gelinlerini begenmezler surekli kusur bulurlae ogullarini neden paylasamazlarherkes fikrini soylesin bakalim:) iyi olan anlayisli kayinvalidelere diyecek soz yok:) benimki 1aylik bebegimiz olmasina  ragmen esimle bosanmami isteyecek kadar kotu

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zaten ben öyle anneleri anlamıyorum boşanınca ne olacak gelen gideni aratır diye bi laf var yani. Allah'tan benimki öyle değil oğlunun ne kadar zor olduğunu biliyor ben gidersem oğlun sana kalacak dua ette gitmeyim anne diyorum bazen :)))
-Reklam-
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Vallaha korkuyorum oyle bir kaynana olurum diye. Rabbim yasatmasın. 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Benim durumum daha değişik bacım. Benim kaynana ile eşim hiç anlaşamaz. Yani çok zitlar. Oğlunu kiskaniyor desem anlaşamaz ki kıskansın umursamaz yani eşimi. Eşimde onu. Yani hâlâ niye beni beğenmez laf sokmaya çalışıyor onu anlamıyorum bende
0 oy
(37 puan) tarafından
İyisi yoktur bir kere yanlış yap bütün iyilikler unutulur 
0 oy
(3 puan) tarafından
Kızlar ben çözdüm olayı ,gelin kaynana sorununun temel nedeni sessiz sedasız durup izleyen adı iyiye çıkmış kayinpederler Emin olun o kayinpederler zamanında ezdirmeseydi bu kaynanalari gelinleri kiskanmazlardi İçlerinde kalan her şeyi oğlu ile gelini yaşayınca herseye ortak olmak istiyorlar Ve günümüz şartları daha rahat tabiki konduramiyorlar biz çok çektik bu gelinler niye rahat Ama kızlarına gelince öyle demezler  rahat olsun derler 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 252 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 610 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 265 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 317 göst.