0 oy
593 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından
Mrb arkadaşlar Benim Erken doğum riskim var kayınvalidem geldi yanıma bakmaya ama  bir görseniz istemez istemez surat asa asa ya sanki zorla çağırdım  mutfağıma giriyor yok pilav tenceren yok diğerleri Çelik benim onlarla yapamıyormuş bilmem ne yok küçük tahta kaşığın yokmu yok yemekleri dolaba koyarken bu  küçük tavalardan yok sende diyor yAni herseye birsey çıldırdım ya dün konuştuk karışık kızartma yaparız dedik bugün iki biber kızartmış  evde ekmek yok diyor surat asa asa beb gidiyim alayim bari diyor bende dünden evde mayalanmış hamur vardı anne gitme onu yapalım dedim fırına attı isteyerek hiçbirlseyi yapmıyor yA içi hamurr asla ekmek gibi olmamış öğlen biraz uyudum ilaç kullanıyorum sersem gibi oluyorum uyandım sıkıldım burda komşu yok bisey yok diyor insanın evi gibi olmuyor diyor yA bende dedim ki artık anne iyi olursam tehlikeyi atlatırsam gidersin dedim yeter bu ne yA hem bakmaya geliyorsun güya hem bu sözler kızlar ben napıcam nasıl bir tavır koyucam ya sesimi çıkarmıyorum diye böyle oluyor öyle degilmi 

10 Cevaplar

0 oy
(8,322 puan) tarafından
Yoksa alıver madem oğlun almamış açığını kapat sende oğlunun derim 
(131 puan) tarafından
Ya insan degil ya yazıklar olsun yA
-Reklam-
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Böyle yapacağına hiç gelmeseymiş bende böylelerini anlamıyorum 
(131 puan) tarafından
Aynen yA gelme o zaman gelmeeeee
0 oy
(12,646 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Sağlıcakla kavuşun inşallah ♥️
(131 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Gönder gitsin 
(131 puan) tarafından
Bende asla yanımda kalsın istemiyorum şuan
0 oy
(519 puan) tarafından
Net şekilde tavrinizi koyun benim stresim bana yeter daha fazla germe beni diye . Böyle davranışlarıyla sizi daha çok yorar.  Zaten bu lohusalık döneminde de aileler yardımdan çok zarar veriyorlar .Allah sabır versin
(131 puan) tarafından
Hiç sorma hiç sorma çıldırttı beni
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Bu kadar söylenerek yapacaksan yapma de. Hayatta ise gelme imkanı varsa en iyisi böyle dönemlerde kızın annesinin gelmesidir. Benim kayınvalidem ben hamile iken bizim evimizde eşimin peşinden dolaniyordu canının istediği bir şey var mı diye 
(131 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ailem yok yA uzak ta çalışıyorlar
0 oy
(372 puan) tarafından
İdare et canim huxurunu bozma olgunluk goster 
(131 puan) tarafından
Ya sesimi çıkarmıyorum ama çok zoruma gidiyor nasıl patlamicam
0 oy
(2,706 puan) tarafından
Bende hamile iken benzer durum yaşadım. Hastanede yatıyordum oğlum için imza atıp çıktım nasıl olsa kayınvalidem bakar dedim doktorlar çıkma diye yalvardı çıktım. Kadın bi bardak suyu bile benden umdu üstüne beddualar küfürler vs bir sürü şeyler. Allah a havale ettim ben. Erken doğumda yaptım kızımı zaten ama Allah'a şükür topladı iyileşti kızım 5 buçuk aylık oldu 
(131 puan) tarafından
Ya şimdi bu hakmı yaptıkları yazıklar olsun Allah sorsun
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Kaynanan sana bakmaya değil de tatile geldi sanıyor herhalde 
(131 puan) tarafından
Aynen sorma duyanda görende benle full ilgilenir sanır
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Sakın eşine deme o haklı llır sen suçlu bana da aynısını görümce bozuntısu yaptı eşime dedim inkar etti ben kabahatli oldum bırak ne derse desin duymqmaya çalış yada ver cevabını bjnlar ondan anlıyolar
(3,013 puan) tarafından
Anlıyorum canım hem de çok iyi anlıyorum eski kafa birde kaynanam çok çektirdi derler kendileri yapmadığını bırakmazlar cahillik mi fesatlık mı anlamadım
(131 puan) tarafından
Kavga ettim şimdi defolup gidecek erken doğumu bu yaptıracak bana gitmezse eğer
(3,013 puan) tarafından
Başka çocuğun var mı yoksa gekmesine bile gerek yok ki baksana hayrı bike yokmuş
(131 puan) tarafından
Var canım bir kızım var 3 yaşına girecek herseyi surat asa asa herseye bir laf diye diye önümüze koyuyor insan ister istemez stres oluyor dün bağırdım dedim stres oluyorum yA böyle konuştukça bana diyor ben kötü niyetlemi dedim yazıklar olsun diyor dedim iyi niyet kötü niyet ben yanlış anlıyorum erken doğum riskim var zaten endişeliyim birde bunlar olunca beni iyice strese sokıyorsun dedim iyi ben giderim sen kızınla otur diyor bana ya bir kızım sen yanlış anladın deme yok birsey yok okadar bakmak istemiyorlar işte defolup gitmeyi kolayına geldi
(3,013 puan) tarafından
Aman gitsin sonra torun torun derler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 256 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 313 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 462 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Yusraaa (32 puan) tarafından soruldu