0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (968 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ablamda bende annemle yakiniz ablam evlendiginden beri bende asciyim hamileyim diye yakina tasindik calismaya devam edecem diye benim kendi esim istedi bu arada.. ablam kaynanasina da yakin yurume mesafesinde bende kaynanama yakinim kendi erkek tarafimin soktugu laflar yetmedi ablamin tarafi bile oyle bugun ablamin kaynasinin bi akrabasiyla karsilastim otobuste kadin iste annene yakin gelmissin dedi bende evet hamileyim diye caliscam falan dedim bsey demedi. Sonra nerden biliuosun muhabbet nasil bana geldide ogrendin merak ettim dedim kadinin kizi yanindaydi yuzu degisti annesine kizar gibi bakti kesin ablamin kaynanasi dedi beni bile elaleme soyluyorsa annem icin kesin demistir kizlarini yanina aldi diye muhabbet arasinda lafimi sokacam kadina bide gorseniz cok sessiz sakin bi kadindir yani biz oyle biliyoruz annemde bosver diyor.. ablam 1hafta gitmesin ablama trip atarlar kocasina der torunu ozledim daha ablamin evine 1 kere gitmisstr ozledin madem arada git torunu gor gel degil mi hep mi kadin gitmek zorunda ama ablam hergun annemde dimi cnku ogretmen online derse girdigi icin annem.bakiyor o sure zarfinda kaynana baksin madem cocuk kucaginda bile durmuyor yabanciliyor sadece seviyolar annesi olmadan hayatta durmaz tek bzle oyle degil ama bunu dusunmuyolar annemde icten ice uzuldu kizdi bide annem kanser hastasi benim ben mi o yuzden hasssasim bilmiyorum cok sinirlendim

2 Cevaplar

+1 oy
(152 puan) tarafından
Belki kötü amaçla dememistir öyle sohbet esnasında laf açmıştir o da demiştir böyle böyle diye yani sadece konusu geçmiş olabilir laf lafı açar çünkü

Sorsan bile kırmadan sor bence
(968 puan) tarafından
Ablam gitmeyince trip yedigi icin direk oyle anladim daha 2 gun once benzer bi muhabbet anlatti ablam butun gelinler hergun orda ablamin bebegi kucuk 6 cocuk icinde ablam kollayamiyor diye surekli gitmek istemiyor
(152 puan) tarafından
Ablanda haklı bir yandan sonuçta bebeği küçük sürekli gitmek illaki olmaz isterse bı alt sokakta olsun
Benim kendi abimler de iki üst sokakta ama öyle sürekli gitmezler haftada 1 yada 2 kez hergun hergun gelmezler
Onlarda kayinvalidesine yakınlar aynı site icindeler yeğen ananesinde kalıyor çalıştıkları için
Ama bizimki kalkıp bı kere karışmıştır ne de annene yakinsin demiştir
O zaman öyle anlamakta sende haklisin
(968 puan) tarafından
Iste ablam bsey diyemez olay olunca eve gelir aglar sinirden onyuzden ailenin fenasi benim eltilerinin cocugu oyuncakla vurmus yegenimin kafasina gecen eltiler saliyor cocuklari bakmiyor kiz 6 cocugun icinde hem murfaga giriyor hem cocuk kollamaya ugrasiyor kaynanasina bile ben dedm cocuga zarar veriyolar cocuk anlamaz ama anasi napiyor dedm kaynana haklisin falan dedinbaska bsey yok
(152 puan) tarafından
Sende benim gibisin o zaman bende susmam böyle şeylerde hatta bazı akrabalrimda sınır olur yılan derler bana (işlerine gelmez çünkü haklı olmak)
İlk normal sohpet arasında geçmiştir sandım ama haklısın valla ver sende cevabıni ablan içine atıp sessiz kalıyorsa sen koru onu
(968 puan) tarafından
Iste onun sessizligide beni sinir ediyor gelip bana anlatinca beni dolduruyor sonra deme yapma.. simdi diyor otobuste kadina neden kaynanamda ogrendigini belli ettin gidip soyleyecek dedim soylesin onlar utansin ben niye utanayim keske gidip soylesede anladigimi anlasa utanirlar belki agzi kapanir
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
Post geride kaldi bayanlar haksizmiyim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 452 göst.
21 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 809 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy