0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (131 puan) tarafından
İkinci canımı sıkan olay ise bize zor zamanlarımızda yardımcı olurlar fakat kayınvalidem suratını asar ve zaten ölene kadar borç ödeyim ben der geçen arabamız bozuldu ve kayınvalidemlerdeydik ben işte dedim bu sıralar hersey üst üste geliyor hep bizi buluyor gibisinden detlesmek konuşmak istiyorum ordan kayınbabam saolsun dediki kızım baban burda annen burda biz ne güne duruyoruz düzeltilir el birliği ile biz senin gerçek annen baban değiliz ama manevi olarak öyle hisset takma kafana hiçbirseyi deyip beni motive etti baya Allah bin kere razı olsun sonra kahvaltı hazırlıyoruz bi yandan kızımla falan ilgileniyorum bi baktım bu konuşmadan sonra kayınbabam kaynım kayınvalide mutfakta hiddetli hiddetli konuşuyorlar kapıyı kapattılar kayınvalidem öyle konuştu diye söyleniyor. Adama ya okadar zoruma gitti ki arkadaşlar daha iki dk önce annen babanız diyorlar 2 dk sonra arkadan yok ödeyemeyiz vs bilmem ne diye kayınvalide darlıyor inanın onun yüzünü görmek istemiyorum ki yüzüne bakmicam bu yaptıkları yeter artık kocana bunu söyleyeceksen bile kocanla başbaşa konuş gelinimiz yanlış anlarmı zoruna gidermi yok sanki piçin çocuğuna harcanacak harcansa Bile bu ne fitursuzluk ya bıktım vallahi ne yapayim akıl versin bu durum gibi yaşamış olanlar 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Üslup üslup.

Sen el açıp para değil biraz manevi destek beklemişsin anladığım kadarıyla. Keşke açıp kapıyı deseydin orda ben para beklemedim siz neden böyle konusun beni kırıyorsunuz ayıp değil mi daha ben burdayken diye. Ben şahsen derdim.
(131 puan) tarafından
İnsanları kırarım diye saygısızlık olmasın diye konuşmadım ama bunu yapmalıydım evet
tarafından
İçinde tutma. Dağ olup patlıyor.
-Reklam-
+1 oy
(808 puan) tarafından
İyide ödemek zorunda mı yazık insanlara bu yaştan sonra hem kendilerini hem sizi mi baksınlar madem paranız yok arabanizida satın bı zahmet kimse kimseye bakmak zorunda değil ben bu olayı anlamıyorum niye birilerinden bişey bekler insan pes
(131 puan) tarafından
Biz ödeyin edin demedikki sadece ben dertleşmek istiyorum ve kapı kapanıp arkadan konuşmak hoşmu size bunu soruyorum soruyu iyi okuyun
(808 puan) tarafından
Tamam da dertleşmek gibi değil senin söylenen inlara anlatmam yar
Din edin demek bu konuyu eşinle konuşursun ancak başkasına anlatsan bı beklenti içinde olduğun düşünülür
0 oy
tarafından
Yani bide şöyle Bi durum var.  Kadın bu yaştan sonra rahat etmek istiyor olabilir. Sizin biseyinizi ödemek zorunda değil ki kimse . Kendimi onun yerine koyuyorum . E halli kadın ama üslubu ve tavrı yanlış o da muhtemelen kocasına laf anlatamadığı icin
(131 puan) tarafından
Evet zaten biz ödesin ödeyin demedikki ben burda gurbetteyim ve onlarla muhabbet sohbet etmek istiyorum kalkıp böyle yapmaları haksızlık degilmi Allah aşkına
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Herkesin artık bir yuvası var tamam onlarda ailen ama kadın üstüne düşeni yapmıştır 

Artık rahat etmek istiyordur sizin biraz sorumluluk almanızı isteye bilir 

Gayet normal davranmış bence 
(131 puan) tarafından
Ya zaten biz herseyi yapıyoruz onlardan birşey istemiyoruzki sadece dertleşiyordum yeni derleşmek istedim
(1,160 puan) tarafından
Onlar onlardan bir beklentin olduğunu düşündü sanırım boşver dertleşme kendi istiyorsa oğlunu arar sorar
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Zorundalar mı bacım senden bide bizim ailede gelin var sürekli birşeyler aldırma ödetme... hayır soruyorum zorundalar mı ?
(131 puan) tarafından
Zaten ben zorundalar demedim sadece dertleşiyorum hani iki tatlı dil yeter ama kapıyı kapatıp konuşmaları hoşmu
0 oy
tarafından

Şimdi gelir zorundami diyen drama Queenler :D ben seni çok iyi anlıyorum bacım benim kayınvalidemde öyleydi elbette zorunda değil ama sonuç itibariyle senin kocanda onların evladı zor zamanında sıkışık zamanında yardım etmeyecekse ne zaman ysrdim edecek . Onun elinde varsa ve sen skisik durumdaysan tabi ki yardım etmek zorunda bu admada ağaç kavugundan çıkmamış yeri gelince biz aileyiz demeyi çok iyi bilirler ama 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 593 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 310 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 461 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Yusraaa (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 761 göst.