0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Kızlar evde tekim bugün çocuklarla.  Uyuyodum haliyle bu saatte kapı sesi geldi uyandım ruya sandım ama gerçek bi zile basiyo bi kapıyı tikliyo korkudan öyle kaldım kalkamadim bile.  Gidip deliktwn bile bakmsya cesaret edemedim. Acaba kimdi ya bu saatte kim niye gelsin ki .

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hırsız olabilir.Dikkat edin kendinize.Işıklari yaksaydin kimsin bu saatte diye seslenseydin canm kapıya.
(398 puan) tarafından
Kadn evde tek korkutmayın hrsız zile mi basacak
(3,794 puan) tarafından
Nasıl seslenim kiz korkudan bile kalkamadimki.  Gidip deliktwn bakmsya cesaret edemedim bile
tarafından
Korkutmakla ne alakasi var.Zaten korkmus.Hirsizlar basıyor tabi zile ewde kimse varmi diye yapan çok.
-Reklam-
0 oy
(398 puan) tarafından
Kedidir o kedi:D korkacak ne var kz
(3,794 puan) tarafından
Uykudan gece vakti zil sesiyle uyanmak.  Nasıl korktum ya.  Kimki acaba.  Ses kesilince gittim baktim delikten gitmiş kimse
(398 puan) tarafından
Yanlş basmşlardr bnce ya
(3,794 puan) tarafından
Yok kız yanlış değil . Gelen de ev sahibiymis.  Asagiki zilden bida basılınca kalkıp baktım camdan dördüncü kattayim
0 oy
(839 puan) tarafından

Yaaa benim eşim vardiya da normalde ablam yukarı katta orda kalıyordum geceleri bugün son gün diye evimde kalayım dedim okumayaydım iyiydi :ermm: artık sabaha kadar benimle konuşmak zorundasın valla anlamam ben

(264 puan) tarafından
Pardon seni post sahibi sandim :D
(3,794 puan) tarafından
Kız senin bi güvencen varmis binada gene
(839 puan) tarafından
He he he aynen kız kusura bakma ben şevkat yerimdara kaptırmışım kendimi
(3,794 puan) tarafından
Insanlar ne kadar düşüncesiz ya . Gece yarısı kapıya gelip bide tek olduğumu da gördüler.  Eve daldı fırsat bu fırsat bahaneyle hemen
(3,794 puan) tarafından
Alttakini su bastiysa bizde işin ne ya . Ev sahibisin diye pat diye dalmanmi gerek yok birşey dediğim halde
0 oy
(264 puan) tarafından
Ayetel kursiyi oku Allaha emanetsiniz sen isiklari yak birde tv ac hafif sesi olsun. Esini ara bir rahatla kuzumm 
(3,794 puan) tarafından
Bu saatte de gelinmez ki kapıya artık kimse tövbe ya rabbi . Nasıl da korktum gece gece
(264 puan) tarafından
Haklisin gebeyken gece 4de uyuyordum bir zil caldi esim uyuyordu uyandirdim kapiya baktik kimse yok sonra 5 dk ya yine caldi balkondan baktim gorumcem mini etekle bardan geliyor aboo gormezden geldim acmadm kaliyi cnku alkollu esim gorse öldurur babami aradim gece annemle babam gelip aldilsr gorumcemi ah ah neler cektik halada cekiyoruzz :(
Kendi ana babasi senelerdir ortada yok keyif suruyorlar bnm annem babam bakiyor onlara gariban esim yinede oncelik onlar der ben hep koruyucum ama 2. Plandayim yarami destim nereden geldim burayaa :((
(3,794 puan) tarafından
Ev sahibiymis bizim taşınma işi var yakinda onun için gelmiş.  Gece gece ey Allah'ım ya
(264 puan) tarafından
Yuh ya ne cesaret ölum kalim acil durum olsa neyse gece gece korkuttu senide bizide :/
(3,794 puan) tarafından
Sorma az da korkmadim.  Zaten iki haftadır hamilelikten uykum bozuldu bu gece biraz iyi uyuyodum fazla rahatsız olmadim onunda içine ettiler
0 oy
tarafından
Esini arayip soyledin mi
(3,794 puan) tarafından
Haberi var.  Ev sahibiymis
(403 puan) tarafından
Yuh ev sahibi ne diye bu saatte gelmis ki ya okuyunca korktm bian ya bizimde binanın kapısı hep açık biz kapatrz kapatn lütfen deriz diger dairedekiler hep açık bırakırlar.en üst katta oturuyorm kac kere çatıya birilerinn çıktığını gördüm kapının deliğinden.bigun yine bi baktm ayak sesleri biri yukardan iniyor.genc biri kapıyı tıkladi gözüde kapının dürbünnde baktığımı anladı.kimo dedim acarmsnz universite okuyorm ürün tanitimi yapicam dedi ilgilenmiyrm dedm acmadm.kimbilir catıda naptı indi aşağıya.
(3,794 puan) tarafından
Kız sorma gece gece uykumdan ettiler bide korkuttular.  Bizim ev sahibleri biraz şeyler ne bilim ya.  Ev bizim istedimiz zaman girer cikariz havalarında.  Tobe ya rabbi. Ne güzel uyuyodum kırk yılın başı
(3,794 puan) tarafından
Bi katta üç daire var . Alt kattaki köşede kinin evine su basmış bunlarda binayı kaldirdi havaya bizim de taşınma konusu var bu ara . Siz tasincaktiniz sizin evdenmi su sızıntısı oldu filan diye.  Gece gece korktum bi yandan uykumdan oldum bi yandan bide milletle uğraş
0 oy
(247 puan) tarafından
Kız korkcak ne var kapıya gidip kimooooo diyosun kilitli kapının ardından ne yapabilir hırsız bile olsa.
(3,794 puan) tarafından
Tobe ya rabbi  kız ev sahibiymis ya gece gece .

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 435 göst.
31 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 270 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenur5561 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 418 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Berna65 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 374 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...