0 oy
428 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (887 puan) tarafından
Dun paylasim yapmadim cunku cunduncu gun bi bi  kacamak yaptigim icin kilo sabit kalmisti sinir oldum :) 

İlk gunki kilo 87.8

6. Gunun sabah : 84.3 :) 

Bes gunde giden  kilo :  3.5 :) 

8 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kız ölcen :)) 5 gunde nasıl verdin :))
(887 puan) tarafından
Kiz dorduncu gun ogluma makarna yapmistim ondan biraz yedim bi tanede lokum yedim onuda yemesem daha cok vericektim ama bidaha kacamak yok :) tartodaki rakam dustukce iyice bi motive oluyorum :) inan tain ettigin kadar zor olmuyor .ilk gun gectikten sonra alisiyorsun :)
(5,272 puan) tarafından
Allah seni sağlığindan olcan deger mi :)
(887 puan) tarafından
Kiz yok niye sagligimdan olim :) sadece on uc gunluk bi diyet zaten ve hergun yumurta et yiyorsun ypgurt var bazi gunlerde salat vs. Herseyi yediriyor aslinda ekmek bile var bir dilim :) sadece gereksiz yiyecekleri tamamen kesiuorsun tatlo hamur isi tuz kullanmiyorsun .yagi sadece salata da az kullaniuorsun oh mis :) zorlayici tarafi gun icinde yiyecegin miktar belli onun disina cikmaman gerekiyo :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız zaten evde aşırı bi tempo var bide ben öyle diyet yaparsam 1 haftada tahtalı köyü boylarim:)
(887 puan) tarafından
Yani tempolu bi hayata uymayabilir ben virus sebebiyle evden cikmiyorum zaten sade ev isiyle ugrasiyorum ama oule detayli degil sil supur yemek bulasik baska bsy yapmiyorum :)
0 oy
(76 puan) tarafından
Diyetini bi atsana merak ettim :)
(887 puan) tarafından
İnternette hemen liste cikiyor canim bir gunluk ornek yazim foto cok cunku .sabah bir kesme sekerle turk kahvesi oglen 2 yumurta bir rendelenmis havu aksam 200 gram et zeytin yagi velimonlu yesil salata
0 oy
(450 puan) tarafından
Nsl basladin anltrmisin bnde 58 kilouum gobegim var vermk istiyorum 
(887 puan) tarafından
Cnm sabah bir sekerle turk kahvesi iciyorsun sadece kahvalti bu mesela .internette liste var ben cok begendim bu diyeti aylardir naptiysam gram oynamamisti
(450 puan) tarafından
Tamam bnde bir bakim canim
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Ne güzel ya bende niyet ediyorum başlamaya :D nasıl bir diyet?

(887 puan) tarafından
Ben cok begendim cnm bu diyeti cunku aylardir ne yaptiysam gram oynamamisti netten listeyi bulabilirsin osvec diyeti yazinca cikiyor on uc gunluk bi diyet ama metabolizmayi tamamen degistirip hizlandiriyor. Geri kilo almayida zorlastiriyormus
0 oy
(496 puan) tarafından
Bende 2 gun oldu bakalım nolcak çok aldım kilo acil vermem lazım
(887 puan) tarafından
Ondardir cnm internete bak zaten bu diyetle spor onerilmiyir
(496 puan) tarafından
Ya acaba spor yapmasam mı ki
(887 puan) tarafından
Yani nence yapma derim cunku onermemislsr bir birde cok az yiyorsun zaten sporla cok halsiz kalirsin o kadar yipratma kendini bitince baslarsin spora bu arada iki gunde ne kadar kilo gitti
(496 puan) tarafından
Valla tartmadım canım şimdi çıkıp alıcam bakıyım ne kadar verdım yazarım
(887 puan) tarafından
Tmm cnm bekliyorum :))
0 oy
(879 puan) tarafından
Canım bende post acmıştım ama kımse yorumlamamıştı dıyet hakkında

Bemde yapmak ıstıyorum fakat emziriyorum nasıl olur yapsam birde listedeki bonfıle vs onun yerine alternatıf verebilir misin malum her evde olmayabiliyor
(887 puan) tarafından
Cnm bebegin kucukse yapma bnmki on alti aylik artik nerdeyse emmiyor aklina gelirse gun bir kere .bonfile yerine varsa tavuk oda yoksa yesil mercimek ben tavuk var ama bir gun tvauk bir mercimek yapiyoru.bhergun et olunca biktiriyor cunku ispanak yerine marul maydokoz yenebiliyormus bnde oyle yapiyorum .balik vardi dun o olmadigi icin iki yumurta yedim mesela evdenolanlarla degistir oldugu kadar
(879 puan) tarafından
7 aylık ya bebegım suan dememeli miyim acaba bu dıyette bolca su içiliyormuş değil mi
(887 puan) tarafından
Bolca su iciyorsun ama cnm aldigin kalori az emzirirken cok zorlanirsin sutunude etkileyebilir bence biraz daha bekle yazik yavrunun riskina sebep olmayalim
(879 puan) tarafından
Bekleyeyim - (( sen verirsen 13 gun sonunda yaz buraya ya cesaretlenelim
(887 puan) tarafından
Tmm cnm hergun paylasiyorum ;)
0 oy
(119,280 puan) tarafından
Kiz ne yiyip iciyon
(887 puan) tarafından
Sabah kahve oglen yumurta havus yada domates .vs. aksam yesil salata et bazi gunler yogurt meyve liste interntte var cnm
(119,280 puan) tarafından
Karnin doyuyomu kiz hizli kilo vermek cok saglikli degil dikkat et  hastalanirsin bak
(887 puan) tarafından
Kahvaltida bir cay bardagi kahve iciyorum o kesiyor zaten cnm oglenki menu az gibi gorunuyor ama doyuruyor aslinda kendimi hic halsiz hissetmedim hele aksam salatyi biraz bol tutuyorum baya doyuruyor cnm.ac kalmiyorsun .bide ben normal de gun iki ogun yerdim aralarda sirf atistiriyormusum bos bos ne bulsam yiyormusum onu fark ettim .hizli kilo verdiriyor ama kisa sureli bi diyet metabolizmayi tamamen degistiriyormus tekrar kilo almayida zorlastiriyormus bide az yedigin icin mide kuculuyor ya diyet bittiktalen sonrada cok yiyemezsin bu yuzden .soyle soyleyim ilk gun kocaman bi kase salata yapmistim ama dun bir yemek tabagi yaptim ve bitirdigimda karnimda siskinlik hissettim bugun daha az yapicam

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 301 göst.
21 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayşe sinan (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
28 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Goz agrim (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.
30 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 377 göst.
5 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sema yalcn (167 puan) tarafından soruldu

379,466 soru

11,359,517 cevap

34,836 kullanıcı

...