0 oy
349 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (507 puan) tarafından
Kizlar bu aralar sıkıntı bebek ev temizliği derken kendini bitirdim çok zayifladim .nasıl kilo alirim .yada hangi doktora gitmem lazım yardımcı olun bana

7 Cevaplar

+2 oy
(394 puan) tarafından
Millet vereyim diye  ugrasyo sen alayım  diye oda guzelmis >>diyetisyen e  git
(507 puan) tarafından
Valla aynen canım bizim ailecek zatifiz kilo alamıyoruz ben evlendim aldım doğum yaptım kardeşim hastalandı falan derken verdim baya şimdi almak istiyorum 5.10 kilo
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Önce dahiliye ye git. Test yapar sonra o seni yönlendirir diyetisyene. Direkt diyetisyene gidilmiyor önce dahiliye 
(507 puan) tarafından
Tamam canım sakl ya ins faydası olur
tarafından
İnşaAllah canım
+1 oy
tarafından
Kiloyu bile sağlıklı şekilde almak laızm cnm ne kilo aldırır kızartma türü hamur işleri ama kilo yaptığı kadr yağ kolesterol gibi bir çok zararlı şeyi de var bnce sen doktora git en sağlıklı şekilde doktor yardımcı olur 
(507 puan) tarafından
Evet canım aynen son ay içinde kilolarını verdim yemeden içmeden kesildim . Gene alsam iyi olur 1.67 boyum 50 kiloya düştüm 60 kilom
tarafından
Bir anda mı verdin kiloyu eğer öyleyse bnce doktoruna danış kısa sürede 10 kilo verdiysen bnce başka rahatsızlık da olabilir
(507 puan) tarafından
2 ay içinde canım zaten zor kilo alıyordum hamilelikte aldım sonra bebek bakımı falan derken oda gitti
0 oy
tarafından

Ben kilomdan memnun ama çok istersen ben sana verebilirim :D

(507 puan) tarafından
Keske canım ya boyunca kimin kaç benim boyum  1.67 kilon 60 yi 50 dustum
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Bende çok kilo aldım nasıl zayifladin söylermisin  ;) 

Ben yemekte iyice karnimi doyururum pasta ve hamur işlerine dayanamıyorum bide gel git bişeyler atistir. Oruç tutmama rağmen kilo alıyorum  boyum 155 kilom en son 73 tu :dizzy:

0 oy
tarafından

Bende bu konuda çok yakiniyordum hamile kaldım 20 kilo aldim doğum yapali 3 ay oldu hala alıyorum hamurisi tatli ekmek ben bunlardan kilo aldim şimdide yemeye korkuyorum çok alırım diye ben her hafta baklava yapıp yiyorum sen düşük artık :D

(507 puan) tarafından
Ne güzel cnm ya keşke bende alsam vermesem ya
tarafından
Inşallah canım makarna bulgur falan ye bol bol alırsın
0 oy
tarafından

Ekmekle pilav ye kız :D

(507 puan) tarafından
Bende bal baklava ya divan sandim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 132 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde PrensesAnnesi24 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 244 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde PrensesAnnesi24 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 208 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
28 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nidaaa (31 puan) tarafından soruldu

379,799 soru

11,369,114 cevap

34,852 kullanıcı

...