0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar yeni doğum yaptım annem yanımda çok sukur. Kaynanam aşağıda oturuyor. Bebeğim yatak odasında besigi. Kaynanam geliyo hemen sormadan kapıdan girip içeri yatak odama giriyor bebeğim uyuyo hemen kucağına alıyor uyandırmaya çalışıyor. Kucağa aliscak bebegim. Hemen bı agliyo mikirdaniyo hemen yatak odama koşuyo benden once. Dün s sezeryan bandını cikartiyodum banyodan sonra ciplaktim yatak odama giriyo kapıyı vurmadan. 

15 Cevaplar

+1 oy
(847 puan) tarafından
Kaynanalar öyledir afedersin gelir emzirirken başında dikilir bekler meme ne bakar emiyor mu bebek diye. Kime sorduysam böyle. Aman valla ne yaparsan düzelmiyorlar aynılar. Onlar senin onu anlamadığını düşünüyorlar. 
(1,105 puan) tarafından
Herkesin bı mahremi var ama bunu düşünen yok
(847 puan) tarafından
Yok.kuzum düşünmezler. Ya en doğrusu kapıyı kitlemek. Müsait değilim demek. Ben bebeğime bakıyorum eğer bise olursa çağırırım demek. Işte öfke yapmadan bunları düşünürsek ne mutlu o ara. Sakin kalmak.onemli bu durumlarda.
(1,105 puan) tarafından
Ben sakın kalamamistim çünkü çok israrciydi hep tartışma oldu aramızda ama şükür geçti o günler . Lohusa psikolojisi de farklı oluyor valla anlatırlardı da yaşayınca anladım
(1,175 puan) tarafından
Şu yorum okadsr dogruki  gelir basında dikilir memene bakar zırpırt emiyomu diye sorar nefretgrliyo bana ya sabır. Bide annrme demiş esra arkasını dönerek emzirmiyo sütü filan ceklr ben bakıyorm. Deli midir nedir basımda dikliyosun gec iceri ozaman kendi yatahımda sırtımu yaslamısım zatrn dikişlisin cocugumu düşüncen senlemi ugrascan canın acıyo lohusası  onamı ugrascan gerizekalılarya
(847 puan) tarafından
Işte anlamıyorlar anlamayınca diyorlar ki asıl.sen beni anlamıyon ya ben lohusayken inan utancımdan sarilik sinir oldu. Ya git ya düşünmek istemiyorum sinirlerim gerildi
-Reklam-
+1 oy
(119,282 puan) tarafından
Odadayken kapini kilitle simdiden tavrini koy yoksa onune gecemezsin 
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Kitleyin odanin kapisin ve odaniza girmemesini soyleyin mahrem diye bir sey var.Yenidogan da iki saatte bir uyandirilir iki dkka da bir degil
0 oy
tarafından
Dengesiz başka ne denir 
0 oy
(449 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm.takma bunlari.torunu sevmek istiyordur.o da heyecanlıdır senin gibi cnm emin ol.
0 oy
(271 puan) tarafından
Güzelce uyar bence çok yanlış yaptıgı 
0 oy
(81 puan) tarafından
Açık açık söylemekten başka çareniz yok. Kapıyı çalmadan girmeyin diye. Yani ya net olacaksın tavrını belli edeceksin yani kötü olacaksın ya da susup kendi kendini yiyeceksin 
0 oy
tarafından
Anlayışsız belliki uyarmaya çalış odaya gider ken çocuk uyuyo falan de sen odana girdiğinde kapıyı kilitle  mecburen kapıyı çalar hem mğsait değildim dersen anlar belki 
0 oy
(662 puan) tarafından
Uyar canm almasin benm de basima geldi kyinvalde kucaga alıştırdı mikirdio hemn aldı kucktan inmio simdi yemek bile zor yapiom valla simdi gerkes evine gitti tek kaldm cok zor oluo yatmak istemio 
0 oy
(283 puan) tarafından
Şu  an kucağa  alismaz korkma. Yeni doğmuş merak ediyor sevmek istiyor. Oda babaannesi.cat kapı girmesi hoş değil tabi 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Anahtarla kitle kapını bide güzel dille soyle yüzüne başka türlü anlamiyolar . Bazen anlasalar bile bilerek yapiyolar o yüzden ben kapıyı kitliyorum
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Bence annen uyarsın
0 oy
tarafından
Kiz bnmkide öyleydi sorma
0 oy
tarafından

Ben duşa girip cıkmıştım iç çamasırlarımı giymiştim. Sacımı kurutuyordum. Bebegi getirdi ben şok oldum acıktı emzir dedi. Yarı cıplak bebek emzirdim:D

tarafından
Biraz cahiller o yüzden artık takmıyorum kafaya aynı nesil degiliz sonucta. Bu yüzden cok cakışıyoruz onların kafası eskiye yatkın bazı konularda
0 oy
tarafından
Kaynanan kapisiz koyden cikmis sanirim insan bi kapiya vurur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 195 göst.
0 oy
17 cevap 140 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu