0 oy
704 göst.
Aile kategorisinde (477 puan) tarafından

Allahindan bul kaynana icimi yok nere dokeim.bure dokeim.anem.burda oglum 25 gunluk daha kirklanmadik 2 gundir mama yemeyi ostemiyo 70 gr yerine 30 iyiyor kocama cikip dedim anemde burda gelme geldi cadi kaynanam da bagriyo bana bir cocuk bakamiyorsun diyor kim bakiyor o coxuga sana dedi is vermiyorum ayagima ekmegimi getirirmis ekmegini kati allahindan bulsun boyle kaynanalar bende dayanamayip dedim bakiyorum daha nekadar bakim ben sana 9 ay is yaptim bir kes bile aferin demedin icimde cocukla yordum kendimi 25 gun bakti bana katiyor iy dedim ozaman artik hic te is yapmam sana dedim acan katican yapma ba kizim diyor istesende yapmam dedim kocam da susuyo ... yutmus gibi sanki kör hani gecelerimi terk etim bebek icin gece poposunu yikiyorum.kaka yaptiginda her 2 bucuk 3 sat arasi bebegi bakmaya kalkiyorum temizligimi yapiyorum ***** kaynanam sanki bana temizlik yapiyor da katitor kendi evini temizliyor birde sana is vermiyorum diyor o senin isin zaten henim hakim yok kucuk bebekle islerini yapim az aklini calistorsana 4 yildir evliyim hep ciraklik yaptim ona belkide anemin burda olmasi agir geldi ona gozlerinde kalsin benim islerim mahkeme duvari seni biliyorum bu yazdiklarimi admin silicek.icimi dokmek istedim yoksa cikip yolarim o kadini

8 Cevaplar

0 oy
(1,307 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Biraz karışık yazmşsn ama 

O kadar yüz vermicen olesi insanlara o kndi işini yapaslık kadar var konuşmayı biliyorlar ya işlerinide yapsınlar boşver sene kndi çocğu sen düşünr sn hepsinden fazla 
(1,307 puan) tarafından
Haklısın bacım yapmak zorunda değilsn sen çocğn la iligilencenkonşsn konşsn dursn naparsan yap yaranamssn boşver
(477 puan) tarafından
Vallah yaranamazsin gitim ablaligima yaninkizima agladim icimi doktum.gitmicektim.ama benim ***** kocamla.tartistim beni arkalamiyor diye sinirden kufur etim.gerizekali bana tokatbati ta burnum kanadi parmaklariminsikti aciti ayagima ayaginla vurdunelimi acitindayanamadim.icimi dokmem.lazim di gitim ablasina . Az da olsa rahatladim artik ona ne kadinlik yapicam ne bise
(1,307 puan) tarafından
Terbiyesiz bide el mi kaldırdı sana vicdansız köp. ek  birak ne hali varsa görsün ana kuzusuydu madem evlnmseymş elin kızına sebep oluyorlar gücü sana mı ytmş edepsz
(477 puan) tarafından
Vallah vurdu birde burnum kanadi kendin dusun nasil gucle vurdugunu allah afetsin ama sonra dur diyene kadar yaptim.onu cok kufur etim.ona .. canimi acitani napabilirim baska
(1,307 puan) tarafından
Allaha havale et kuzum rabbim bilir napcanı kimsenn ahı kimsede kalmaz yarına kalsada yanına kalmaz sen merak etme üzülme ne hali varsa görsün konuşma onla
-Reklam-
0 oy
(2,585 puan) tarafından
Çokta tin tin tin deseydin 

***** kari hepsimi ******** olur yaa 
(477 puan) tarafından
Ekmegini kati soyledi bana baktigini
(62 puan) tarafından
Sen yabancimisin
(477 puan) tarafından
Evet bulgaristanliyim ..
(62 puan) tarafından
Anladım cnm o yzdn farklı geldi yazdıkların ne diyim oo kaynanadan bizde de var allah yardımcimiz olsun
(477 puan) tarafından
Amin insallah hersei hal olur
0 oy
(847 puan) tarafından
Kayananm  bende allaha havale ediyorum. Insallah rabbim görsün başkada birşey demiyorum 
(477 puan) tarafından
Bunun gibileri allahindan bulsun ekmegini katanlar ..
0 oy
(118,470 puan) tarafından
Kaynanadan dertli olmayan aaaa benimki melek diyen varmiki cok merak ediyom iyi kaynana varmi
(477 puan) tarafından
Var elalem el ustunde tutar gelinini bu 20 gun bakmis gotu kalkmis emin ol vardir . Daha cok gotu kalkmislar ama iyler cok az
0 oy
tarafından
Hiç kafana takma Allah buyuk ettiklerini bulurlar elbet
(477 puan) tarafından
Insallah yoksa vallah bebegimi alip gidicen insan bir yere kadar dayaniyor
0 oy
tarafından
Kuzu sendemi birlik oturuyordun Allah yardımcın olsun
(477 puan) tarafından
Malesef keske bunca para arcamasaydim evleniri tamir etireim.ev alsaydim kendime ins hersei duzelir ama keske kocam az da olsa arkamda dursaydi bale deseydi karim iy bakiyor cocuga cocuk yemek istemeske o napsin hep ben kabatli herseye
0 oy
tarafından
Annenin yaninda olmasini cekrmiyordur benim kaynana da ayni
(477 puan) tarafından
Vallah haklisin cekemiyor ona guvenmiyorum.diye ona cocugumu braktim bir adeti var onlarin cocuk 7 gunluk tuzlu suda yikanir kokmasin diye 20 gunluk ve 40 gunluk benden sormadan bebegimi tuzlu suda yikamis orasi bebegimin yara icind3 oldu heralde fazla tuz ati bende o gunden beri ona emanet emiyorum cocogu aneme brakip.isimi gorerim ona da giriyo ..
tarafından
Balik mi kiz bu kokmasin  tovbe tovbe
(477 puan) tarafından
Yikanmayi bile useniyo o yizden sinirden oyle dedim :D
tarafından
:)))))))
0 oy
(71 puan) tarafından
Hic bisey anlamadim valla cok hatali yazmışsın ama Allah Yar yardımcın olsun canım
(477 puan) tarafından
Kisacasi kaynanam bebegimi nasil baktigimi begenmiyor dunya geldi ya gozu hasta bebegimin ya emmeye istemiyor ben kabatlimisim 20 gundur kirklanmadik oldum.icin o bana bakti daja dogrusu yemegimi yapti o yemegi ekmegi kati bana

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,321 göst.
3 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Jskslwmsklals (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 648 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 847 göst.
12 Kasım 2019 Aile kategorisinde paşammelegim (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,005 göst.