0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Arkadaşlar biri size çok yakınınızda ki birisi hamileliğinizin son zamanlarında inşallah ameliyat masasından kalkamazsin derse ne yapardınız. Son ayinizdasiniz zaten stresli bı dönem korku var. Gerçi Allah'ın bilecegi iş

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İtin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı...

Inş sağ sağlim alırsın bebeğini kucağına ve o kişiyle her kim olursa bidaha konuşma 
(76 puan) tarafından
Helall
-Reklam-
0 oy
(118,488 puan) tarafından
Oyle diyen biri artik yakinim olamaz asla konusmam
tarafından
Dün kaynım bana etmedi mi hahahahahahahah Allah belanı versin diye manyak
(118,488 puan) tarafından
Kiz snr nasi senin yaptigin yemegi yedi nasi evinde yatti
tarafından
Yemek yapmadım ki dışardan söylediler, ama yattı işte , bir insan yüzsüz olmasın yeter ki jdndndnd
0 oy
(9,745 puan) tarafından
Asla kafama takmazdım. Beddua heleki böyle bi insana olan beddua kesinlikle doner dolasir kendisini bulur
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Valla onu diyen artık yakınım bırak hiç biseyim olmaz kötü kalplilerin bedduası da kabul olmaz İnşallah 
0 oy
(271 puan) tarafından
Beddua döner dolaşır sahibini bulur boşver takma kafana içleri kötü insanların hiç bişeyi kabul olmaz 
0 oy
(76 puan) tarafından
Sorman  kabahat  gebersin
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Her şeyi ALLAH bilir kimse ben dua ettim tuttu beddua ettim tuttu diyemez...
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Aman ne onemli bisey desin onu takmam kafama o dedi diyemi kalkamiycam masadan 
0 oy
(580 puan) tarafından
nefretiyle bogulsun yerinde olsam o gorusmem

RABBIME SIGIN INSALLAH sagsalim kucagina alirsin 
0 oy
tarafından
Önune kemik atarım afkursun dursun canım takma sen o senin ahını alıyor seninki tutar onun ki degıl 
0 oy
(27,184 puan) tarafından

Bedduaya sormuşlar nere gidiyorsun demis çıktığım yere.

Merak etme Rabbim ne derse o olur 

Bedduanin dolsip donecegi yer çıktıgi yerdir

0 oy
(2,211 puan) tarafından
Daha neler öyle yakinliklik mi olur? Bırak hamileye kimseye edilmez.. beddua 2 başlıdır derler döner dolaşır yine edeni bulur.. Allah ıslah etsin öyle yakını da uzak etsin 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Annemin komşusu siteye beddua etmişti, korona ciğerlerine vursun demişti. Kısa bir süre sonra babasi hastanelik oldu cigerlerinde yara varmış patlamış taburcu oldu eve gitti meğerse koronaymis adam vefat etti.. Kim beddua ederse etsin tutmaz kişi kendine zarar verir. Sen kimseyi takma kafana sağlıklı güzel bir doğumun olsun
0 oy
(1,908 puan) tarafından
şimdi hatırlattın cildirasim geldi ilk febeligimde kaynanam olcak yaratık karnindakiyle birlikte ölürsün inşaallah dedi hemde kızı bana terbiyesizlik yaptığı için eşim onu uyarmıştı o simarikda bağırıp ağladığı için annesi bana öyle demişti çok zoruma gitmisti eşim cildirmisti şuan hatrkadm da o kadar lafa rağmen yaptgm bütün emekler haram olsun ona ! gayet sağlıklı sezeryan gecrdk canım şuan ikinciye hamileyim eminim bunda da arkamdan demiştir şeytan kılıklı insanlar dan uzak dur hamilelik ve lohusalık döneminde
0 oy
(18 puan) tarafından
Beddua sahibini bulur. Asla görüşmeyin o kişiyle bir daha... 
0 oy
tarafından
Agzindan cikib yakana yapışsın de
0 oy
(165 puan) tarafından
Pardon ama kimsede dememiş ki sen ne yaptın ki sana böyle beddua ettiler? Ben merak ediyorum. Hamile her zaman haklıdır diye bir kanun var da biz mi bilmiyoruz. Neden böyle birşey söyledi size? Her ne olursa olsun böyle söylemesi kesinlikle doğru değil Allah hidayet versin ama merak ettim. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 17 göst.
16 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebnem (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (269 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 855 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde muberrakt (3,775 puan) tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,249 cevap

34,514 kullanıcı