0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde (2,575 puan) tarafından
Büyük eltim var. Normalde çok iyiyiz yani ben iyiyiz sanırdım.. ben özelde doğum yaptım burdaki şehir hastanesinde virüs vakaları olduğu için. Bide zaten zor bı hamilelik geçirdim. Ben yeni evlendigim zaman kaynım araba alacaktı ama parası yetmedi. Eşimden 4. Bin TL istedi eşimde verdi . 3 senedir lafı gecmedi. Bizim bebeğimiz zor oldgu için eşimde sağ salim doğarsa kurban kesecem çocuğuma dedi. Bunlarında koyunları var. Eşim sordu ne kadara sayiyon diye oda bişey demedi al kes hangisini istiyorsan dedi. Neyse doğum zamanı gelince de elimiz sıkışikti kaynım kartı verdi al burdan çektir diye 2bin TL. Kurbanda bin TL. Bu hanımefendi komsumuza beni kesmiş. Bak dilek özelde mis gibi doğum yaptı ben 3 çocuk doğurdum hepsini devlette yaptım. Yok neymiş bizden adaklık aldılar bedava kestiler bedava adaklık mi kesilir doğumunun parasını bile benim kocam ödedi. Tabi bizden aldığı paradan bahsetmiyor. Yok işte paraları yok çocuğuna oda yaptı yoksa neyle yapıyor ( odayı annemler hediye etti oğluma). Doğmamış çocuğa biton kıyafet aldı ben benimkine para ver deyince sinirleniyor ama dilek hanımın hastane masraflarını ödüyor. Benim bebeğime 400 TL taktılar. Yok işte 400 TL takti ogluna. Onlar bna ne taktı. Ve bunları yeni duydum. Eşime söyledim o zaman sende 4 milyarı iste dedi. Şimdi ben gidip yuzlessem ki yuzlesirim ama bu sefer bana söyleyen kadının eşi sen aile sorunlarına niye karışıyor diye kavga edecek karısıyla. Kaynım sen bizim sorunlarimizi niye millete anlatıyon diye eltime şiddet uygular biliyorum çünkü huyunu. Sizce yuzlessem mi susup Allah'a mi havale etsem? Ayrıca benim eşim kıyafet firmasında çalışırken aklınıza gelmicek kadar çocuklarına kıyafet getirdi ve hala onları giydiriyor bizim yaptigimizi söylememiş hep kendi iyilik yapmış güya bize..

12 Cevaplar

0 oy
(9,227 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen hep diyordun cnm her yorumda okuyordum kuçuk eltimi svmem ama buyuk eltim ablam gibidir çok sverm die.. senin içinde ona karşı zerre kotuluk olmadğnı biliyorum bu yaptğı hiç mi hiç olmamş.. senin ona karşı duşunduklerni o sna karşı duşubmuyormuş dmek ki..

Ben olsam hiç bişey dmem ve asla eskisi gbi olmam, aniden arama mesafe koyar buz gbi soğurum ki kendisii anlar zaten olayı.. soramaz bile ne oldu die cnku biliyor suçunu..
(9,227 puan) tarafından
Ay inanmıyorum dileek valla ben olsam aniden ilişkimi keserim cidden çok uzuldum.. hergun gelip bjzde yiyordu ne dmek ya bu nasl bi iki yuzluluktur.. senin dikişin açılmş bde snden hzmet beklemş inanılr gbi değil
(2,575 puan) tarafından
Yemin ederim ağladım resmen ağladım. O kadar çok zoruma gitti ki. Anlatamam. Kestim zaten. Bugün attığı durumu annem gorebiliyor ama benim watsapta görünmüyor
(9,227 puan) tarafından
Demek ki senin numaranı silmiş yada sana gizlemiş.. bide şu var ki diğer eltinden boyle şeyler duysan zoruna gtmezdi ama ablam dediğn kişi yapınca insan beyninden vurulmuşa dönuyor.. boşver aģlama sutune yazık uzme kendini hherkes zamanla rengini tarafnı belli ediyor kzum
(2,575 puan) tarafından
O söylediğinde umrumda olmadı gittim saçını basini yoldum geldim. Bundan duyunca resmen şok oldum. Hani resmen sırtımdan bicakladi beni
(9,227 puan) tarafından
Aynen oyle olmuş kzum malesef..
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Sana soyleyen kadin sknti cekesekse bosver kuzum allaha havale et yeri gelince yapistirirsin lafi istersin sende parani yada aldiklarimizi borcunuza sayın dersin
(2,575 puan) tarafından
Sırf onun için susuyorum şuan. Biz 3 senedir evliyiz 3 senedir o 4 milyarı eşim hiç sormadı ne zaman vereceksin diye. Bikere ben söyledim ne zaman verecekler diye dilek abim sıkışık olmasa verir zaten dedi bidaha konu gecmedi
0 oy
tarafından
Esi bilmesin gidip soyle bence biraz utansin sag da solda dedkodu yapacgana 
(2,575 puan) tarafından
Ben gidersem konu büyür eminim eşlere sicrar
0 oy
tarafından
Bence kimseye duyurmadan eltinle hallet bu durumu kulağıma böyle böyle laflar geldi dediğine inanmak istemedim sen böyle konuşurmusun de gerçekten böyle dedinse işte bak bende bunları bunları ortaya mı dökeyim de öyle konuş işte 
tarafından
Sanki ona geldin haspam o sevmedide sanki bi yerin eksildi
(2,575 puan) tarafından
4 gündür öğrendim aklıma geldikçe gözlerim doluyor. O kadar çok şaşırdım ki kadın anlatırken resmen gözlerim akti. Kadın dedi sen ona abla derken o sana bıçak saliyor dikkat et. Sen hep diyosun eltim bacım gibi ama bacin değil  dostunu dusmanini bil dedi.
tarafından
Bunu anlatan kadın ne kadar güvenilir peki yani doğru diyormudur
(2,575 puan) tarafından
Evet.  Bunu kadına ben doğum yaptıktan 1 ay sonra söylemiş.  Kadın bikere geldi kız siz eltinle küs musunuz dedi yok kız neye kusek kadının çocukları durmuyor hasta zaten dedim. Halbuki zaten bu lafları söylemiş ona. Bak ben sana sordum sen bunu söyledin. O bana bunları söyledi diye.
tarafından
Yazık allah ıslah etsin iyi iyi gu zel gu zel geçim etmek varken neden bu hasetlik anlamıyorum gerçekten
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sen bence direk eltini ara.. soylediklerini elalemden böyle duyuyorum doğru mu diye yüzleşmek istedim de.. kem küm eder zaten.. 
(2,575 puan) tarafından
Numaramı silmiş. Az öncebaktim vatsapta attığı durumu annem görüyor ben göremiyorum
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Senin iyi niyetini kullanmış hiç kimseye bisey bahsetme demekki senin her halini kıskanıyor takip ediyor doğru yoldasın boşver içten içe kendini yiyor belliki
(2,575 puan) tarafından
Resmen kullandı resmen. Evet kıskanıyor oğluma oda yapıldı özelde doğum yaptım diye sanki çok lüks şeyler bunlar. Olması gerekenler yani
0 oy
(147 puan) tarafından
Allah a havale et dost görünüp oyle senin yaşantını süzerler zaten elti degil mi benden uzak cehenneme direk.
(2,575 puan) tarafından
Resmen baş düşman mis bana. Ve ben onu ablam görüyordum..
(147 puan) tarafından
Kuma gemisi yürürse elti gemisi yürümez derlerdi bana inanmazdım ama gerçekten öyleymiş hep iyilikle yaklaştım ama o beni hep kuma gibi gördü. Boşver hic muhattap olma onların seviyesine inmeye bile gerek yok.
0 oy
(4,985 puan) tarafından
Sen eltine bunun hesabını sor kardeş bildim kalleş çıktın de

Eğer obur kadının kocasına laf  giderse senin karından duymadım onun suçu yok dersin
(2,575 puan) tarafından
Kadını karıştırmadan halletmek istiyorummm.esi duyarsa kadına neler yapar aile arasına niye giriyon diye
(4,985 puan) tarafından
Söylersin senin karının suçu yok ben aile içinden duydum de
0 oy
tarafından
Hiç bir eltimin dost olmadığını bi kez daha kanitlayan post 
(2,575 puan) tarafından
Kesinlikleeee. Ben hep elti postları okurdum ay çok şükür benimki bacım gibi derdim. Hiç aklıma gelmezdi onunla ilgili böyle post açacağım. Eltisiyle kardeş gibi olan var mı postu açtım zamanında..
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnce yüzles canim konuşmasaymis arkandan
(2,575 puan) tarafından
Yuzlesecem de zamanını bekliyorum..
0 oy
tarafından
Arada ki kadın kötü olmasa kaynima söylerdim vallahi
(2,575 puan) tarafından
Kız kadın arada olmasa ben ortalığı ayağa kaldırirdim zaten
0 oy
tarafından
Valla benim şeytan kılıklı eltimde öyleydi ilk zamanlar şimdi hiç yokmuş gibi davranıyorum deliriyor valla kim ne derse desin elti eltinin kumasıdır diye boşuna dememişler 
(2,575 puan) tarafından
Kesinlikle birkez daha cevremle ilgili yanıldım. yanilmadim aslında kazık uedim resmen

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 479 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.