0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Hanginz istediğiniz hayatı yaşıyorsunuz hiç bir şekilde yasayamiyorum ben cocuklar çok küçük herkes tatile gidiyor bizde bunların storilerini izlemeye gelmişiz dünyaya..Gorumcem var durumu iyi bizimkinden mesela o arkadaşlarının yazlığına gidiyor bize gelince paranızı tutun derler kendilerine gelince eşiyle yazlığa gider konu açılıncada bi sürü borç ödüyoruz diyor.. gerçekten o kadar zoruma gidiyorki valla eşimi evlatlarımi çok seviyorum ama rahat yaşamak benimde hakkım degilmi neden sürekli maddiyattan sinaniyoruz kendimi köle gibi hissediyorum ev iş cocuk bunaldim sıkıldım yoruldum hatta ağlıyorum şu an lınc edicekler lütfen. Yorum yapmasin gerçekten çocuklarla bi yere gitmek o kadar zor ki şahsi arabamda yok neden bu kadar mutsuzum bilmiyorum aylardır diyetisyene gidiyorum cidden 71 de kaldım onun morel bozukluguda ayrı yani ayı gibiyim ya .. neyse uzun oldu kusuruma bakmayın lütfen. 

11 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bir zamanlar Rabbime ettigim dualari yaşıyorum çok sukur bin şükur arada ufak bi tartsmamda yorgunluklarimda aklima  heo getirirm bi zamanlar duamdi diye her halimize bin şükur
(886 puan) tarafından
Valla bende çok dua ediyorum inan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seni anlayabiliyorum ama bunun için uzme kendini elinde olan şeylere evlatlarına sagligina şükrederek mutlu ol mesela ufacık bı şeyle imtihan olsan pişman olursun ne gereksiz şeyler için üzülmüştüm diye inşallah gönlünden geçenler de olur zamanla
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Canım benim niye gezmeyi tozmayı bu kadar büyütüyorsun sağlığın yerindeyse ailenle eşinle evlatlarınla huzurlu mutluysan parka gidip gelmek bile o story atanlardan katbekat değerli canım rabbime şükür etki ailenle veya evlatlarınla sınanmıyorsun şükür et 
0 oy
tarafından
Şöyle düşün şu an şikayet ettiğin hayat başkasının hayalidir. O yuzden şükret haline 
0 oy
tarafından
Bir de şöyle düşün belkide bir başkası da senin hayatına bakıp biz bunları izlemeye gelmişiz eşiyle çocuklarıyla huzur içinde ne vardı rabbim bana da ev içi huzur vereydi yada ne vardı rabbim bana da evlat vereydi diye iç geçiriyor her zmaan bu günümüze şükretmek lazım rabbim bu günümüzden geri koymasın her şey gelip geçici yarın bir gün evlagalrimiz buyur birer meslek sahibi olurlar döner allah razı olsun anam babam yemesiniz geçirdiniz giymeyip giydirdiniz bizi bu günler getirdiniz sevginizi hizmetinizi eksik etmediniz derler işte o yapmacik storiler cattiri cutturular ne kadar yalan sahte anlarsın 

Seneler oldu tatil yapmayali bir yere giderim per perişanlık la yeri geliyor bende oturup ağlıyorum ama ne oldu biliyor musun büyük kızım geçen ben lavaboya girdim küçük kizim in elimde ekmek var yeni doğan oğlumun başına gitmiş büyük kızım kendini paraliyor o yemez sakın verme diye ben lavabodan çıktım ben ablalık yapamıyorum diye öyle bir ağlıyor ki onun o halini görünce ne kadar büyük bir hata yaptığımı anladım bir daha asla ben şöyle kötü hayat yaşıyorum ben anne olamıyorum diye oturup aglamicam mis gibi üç tane evlâdım var ben bu gün onlar için yasayıp onlara doğru anne baba sevgisi verip doğru bireyler olarak yetistiricem ki onlarda yollar sonra dönüp bana evlatlık etsinler inşallah o zaman evlatlarımi takar koluma giderim gazetede tatilede 
0 oy
(1,633 puan) tarafından
İnsa her halinde şükret meli 
0 oy
(899 puan) tarafından
Oturup onun bunun storilerini izlersen tabiki mutsuz olursun.herkesin  farklı yaşantısı vardır.unutma elindekiyle mutlu olmayan insan hicbir zaman mutlu olmaz 
0 oy
tarafından
Para var araba var imkan var ama yapan koca yok bende bunaldım 1 yilda sogudum bıktım herseyden yeni evliler nası giyinip suslenip geziyolar gezmeseler bile hayatı yasamayi biliyolar benim adam bi *** becermiyo yapariz gideriz ederiz der anca evlenmeden de neler diyodu hic birini yapmadi bundan sonrada yapmaz inanmiyom 
0 oy
(6,362 puan) tarafından
71le kendine ayı diyosan ben 80 kgym öleyim o zaman :D sizde gidin bi yerlere durumunuz varsa esinle konus ama asla başkalarının hayatına özenme o tatike gdiiyo bende gidiyim gibisinden 
0 oy
(115 puan) tarafından

Seni anlıyorum yorucu ama her şeyi öyle mükemmel yaşayamıyoruz herkesinde her şeyi tam değil inan inşallah sıkıntıların gider ama elindeki hayatla mutlu olmak senin elinde o paylaşılanların bir kaçına denk gelsen altı nasıl mesela annemlerin komşusu var bi gün tam eve dönücem eşiyle kavgalı küfürlü kavga ettiler genelde böyleler herkes bi ses gelse korkar eve geldim hikayelerde kocamla gezme falan diye paylaşıyor başkası da bakıp özenir mesela benim hiç arkadaşım yok öyle samimi komşum da yok gelen gidenim yok sadece bi annemler var herkes beraber gezer tozar ama çok şükür halimize huzurumuz Sağlığımız yerinde :angel:

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Cnm bizde farklı değiliz ki ama şükür eşim sağlıklı çocukların sağlıklı ben sağlıklıyım evimin içinde huzurumuz var kocan dovse sovse Allah etmeye birinize kötü bir hastalık olsa aklina tatil  gelir miydi yada cafelerde gezmek gelir miydi hayır gelmezdi o yüzden şuan sahip olduklarımız bin şükür.Onlar olmasa da olur sağlık huzur olsun da. Rabbim az verip aramasın çok verip azdirmasin kimseyi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 687 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde iklimaa (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 300 göst.
21 saat önce Aile kategorisinde Yenihesap2024 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 582 göst.
0 oy
8 cevap 280 göst.

379,688 soru