0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde (470 puan) tarafından
40+0 hala bebek yok diye post açmıştım.kayinvalidem sende sancı felan yok suyu felan azalır fark etmezsin,haftasonu tatile griyoruz git muayene etsinler baktır diye hastaneye gönderdi.Hemen sıra vardı ve doktr çatı muayenesi yaptı acilmam 3 cmken 4 olmuştu.lekelenmen var doğum başlamış hemen doğumhane ye çık dedi.eve geldim duş aldım eşyalarımı aldım,hafif hafif kasık ağrım başlamıştı.Dogumhaneye çıkar çıkmaz tekrar muayene edildim ve 5 cm olmuştu açıklık ama hala kayda değer bi sanci ,su,kanama yoktu.suni sancı verdiler 4 saat sancı çektim.agri iğnesi yaptılar iki defa .acilmam devam etmedi sonra suni sancı bitiminde tekrar baktılar açılma 7 cm olmuş.nst ye grdim baktm ki makina otmeye başladı ebelere seslendim bişey oldu diye.doktrlar geldi kordon dolanmış bebise ,oksijensiz kalmış hemen sezeryan hazırlayın dedi.o an öyle bı büyük tuvaletm geldi ki yataktan indim ayağa kalkamadım kakam var dedim.oldugum yerde yatağa dnduruo baktılar bebekmis gelen.normal doğum odasının hemen önünde yatiyordum 4-5 ebe koluma grdi ve içeri geçtim.ilk başta nasıl yapacağımı bilmiyordm anlattılar ama acıyla ebeleri dinlemedim tabi zararını cekiyrm.gelisi gzel korkudan kendimi yırtarcasına bağırdım .doktrlar da kızdı zaten bebek tehlikede nefeste sıkıntı var korkutiyosn sakın ol felan tekrar anlattılar.ayaklarimi bağladılar ellerimden ebeler tuttu.iki doktr ve 4 ebe eşliğinde doğumu başardık çok şükür.suan dikişlerim öyle acimiyo sadece ilk başta yanlış bağırdığım için başka biyer yırtıldı tek orası acıtıyor diyebilirim.cocugu gördüm ya dünyalar benim oldu .basaramcam sezeryan yapın diye çok agladm hamilelik boyunca.ama allh öyle güç kuvvet veriyor ki herşeyi unutuyorsunuz.vucudun sakin olunca bebekte rahat oluyo.küçük olursa  dokunamam dediğim bebeğe bakiyorm simdi.coksukur bin şükür rabbim herkese nasip etsin .Ben bu hayatta en çok anne olmayı sevdim.hosgeldin bebeğim

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gözün aydın canım benim Rabbim hayırlı uzun ömürler versin bebeginede sanada ") ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım, umarım çok ağrın sızın olmaz dua et Allah bana da nasip etsin. 
(470 puan) tarafından
Rbbim kmseyi o masada zorda bırakmasın.ne kadr güçlü olursan o kadr daha iyi doğumu düşünme gez dolas,sevdiğin şeyleri ye ne bil canının istediğni yap vücudun rahatsa o kadr daha güçlü olursun bol bol kuran dinle canım.rabbim vaktinde kurtarsın inşallah .çok çok amiiiinn
tarafından
Daha hamile değilim canım çok istiyprum ama eşim istemiyor
(470 puan) tarafından
Yaa allhim kimin ne isteği varsa kabul etsin.esinde ikna olir inşallah canm . Rabbim bı şekilde bı kolaylığını verir biz onun huzurunda çok caresiziz bize kaldıramayacagimiz yük yüklemesn bol bol dua edicem senin için canm üzülme tez vakitte gzel haberlerini okuruz burda
tarafından
Çok sağ ol canım benim sağlıkla büyüsün bebeğin umarım her şey istediğin gibi olur
0 oy
(617 puan) tarafından

Ne güzel anlatmissin anneliği  çok duygulandım :'(

(617 puan) tarafından
Gözün aydın olsun hayırlı evlat etsin insallah
(470 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bnm allh razı olsn rabbim herkese nasip etsin inşallah
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah anasına babasına vatanına milletine hayırlı evlat olsun insallah 
0 oy
tarafından
Gözün aydın kuzum bende senin gibi kalablaik bir ekiple doğum yaptım ve son dakika nstde kalp atışı duyulmaz bebeğim kendi gelmedi doktor kesti aldı öyle  ve benim tepemde badigart gibi adam karnına 4 kere çöktü ve korkudan sandım gitti onun için ıkınamamıştım ve doğum anında bayıldım gibi oldum rabbim herkes bir açmazda kurtarsın inşallah 
(470 puan) tarafından
Amiiin canım o an bilincim bile gtmeye başladı knustrmaya çalıştılar rabbim çok şükür bı güç verdi kurtulduk
0 oy
(3,752 puan) tarafından
Dünyanın en güzel duygusunu tadanlar arasına hoşgeldin cnm 

Allahım bebişine uzun ömür versin versin 

Sizinde gözünüz aydın olsun cnm 
(470 puan) tarafından
Amiiin canm anne olmadan bunu anlatsalarda anlayamazdim o öyle bı ağrı öyle bı sanciymis ki tarifi asla yok ama sonundaki o gzel duyguyu yaşamak için neyim var neym yok şüphesiz serebilirim .rabbim yavrusu olana ona bakacak derman versin, yavru isteyenlere yavru nasip etsin inşallah.
(3,752 puan) tarafından
Amin cnm Allah'ım canı gönülden isteyen herkese versin
0 oy
tarafından
Hosgelmisss bebissss:))

Allah analı babalı büyütsün inşallah canım Rabbim ayağına taş degdirmesin . Size ve millete vatana hayırlı bir evlat olsun (◍•ᴗ•◍)❤(◍•ᴗ•◍)❤
(470 puan) tarafından
Amiiiiiinnnnnnnnn çok şükür Rabbime binlerce kere şükürler olsun  canım Allah razı olsun
0 oy
(381 puan) tarafından
Gözün aydın allah evladını sana bagıslasın canım :) doya doya cek kokusunu:) 
(470 puan) tarafından
Mis mis kokulu canımın içisi...cmlemizin yavrusunu rabbim korusun inşallah hayırlı evlat olsunlar
(381 puan) tarafından
Amin insallah canım ❤️
0 oy
tarafından

Sabah sabah ne güzel bir şey okudum böyle Allah analı babalı büyütsün canım gözün aydın <3

(470 puan) tarafından
Aminn inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Gözün aydın alllah anali babalı büyütsün
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Gözün aydın sağlıkla büyüt bebeğini canım 
(470 puan) tarafından
Amiiinn inşallah canm

İlgili sorular

0 oy