0 oy
1,220 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Daha once ki postumda esim annesiyle yasamak icin beni zorluyordu baski hakaret kufur ediyodu gitmedim kendi gitti bizi birakipbebegimle yalnız. . simdide beni aldattigini ogrendim Ne yapacam bebegmle ortada kaldik delirmek uzereyimm

16 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Gerizkli ******** esin var   boşan boylesinden ya en azindan dul masi nafaka idare edrsn  ne pislik bir insan o
tarafından
Işte avukat tutacak durumu yok annemin devletin verdiği avukat mesela şuan erkek akrdeismin babamdan alacağı 5 milyar kız kardeismin alacağı 10 milyarı geçti avukata gittik neymis o birikmisleride kendi alacakmış kız hiç bisey göründüğü gibi deil
tarafından
Baronun avukatı sizden ücret mi istedi devlet vermiyor mu onun parasını
tarafından
Baro avukatı işi umursamio kendimiz de tutsak çok istio
tarafından
Hmmm doğrudur canım allah yardım etsin inşallah ama sen bu aldatma isini mahkemede ispatlarsan çok güllü tazminat ve nafaka alırsın seni vaya bir gecindirir haberin olsun hiç avukatla uğraşmama gerek kalmaz dilekçene eklersin ispat dosyalarını birde şahit buldunmu tamam
(553 puan) tarafından
Eğer elinde delil varsa üstüne bide tazminat davası ac avukatla bide bu konuyu konuş
-Reklam-
0 oy
(114 puan) tarafından
Nerden öğrendin canim eminmisin buna ?
(5 puan) tarafından
Eminim tel krstrdm
0 oy
(23 puan) tarafından

Peki nasıl anladin canım çok üzgünüm senin adına 

(5 puan) tarafından
Telfndn sagoln:(
0 oy
tarafından
Amacı belliymiş zaten sizi bırakıp nasıl gider rabbim yardımcın olsun nasıl öğrendin aldattığını
(5 puan) tarafından
Zaten bekarken de yaptığına dair hislerim vardi su yuzune cikarmadim dugunume 1 hafta kala bi kadin gece yazdi ona ne yapti etti kandirdi ozur diledi benden oylesine sohbet ettigi birisiymis benden once  arastirsam bulurdum cok seviyodum vazgecemedim. Simdi yine teleofnunu karistirdim öğrendim.
tarafından
Allah ıslah etsin rabbim sanada sabır versin.
Yar ve yardımcın olsun
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ailenin yanina git.
(1,265 puan) tarafından
Canım nasılsın testin nasıl çıktı
(3,921 puan) tarafından
Negatf cnim
(1,265 puan) tarafından
Iyi canım şükür
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Yapacagin tek şey o insan kılığına girmiş...... hayatından çıkarmak olacak seni aldatması ayrı seni ve bebeğini bırakıp gitmesinden belli zaten ne mal olduğu ki neyse ağzımı bozmiyim boşanacaksın olacak bitecek 
(5 puan) tarafından
Keske bosanmak kolay olsa kadin icin cok zor gelirim yok
0 oy
(253 puan) tarafından
********..... vicdansızlık ne ararsan var bence canım kocanda hiç düşünme elinde delillerin var hemen git boşanma davası aç ve nafaka tazminat iste alabildiğin kadar herşeyini al elinden almaya çalış ve ona da söyle böyle yapacağını ki aklı başına gelsin ama seni ve çocuğunu ortada bırakan kocadan daha hiç hayr gelmez zaten seni aldattıgı için bırakmış gitmiş annesiyle oturmak istememen bahane olmuş ona 
(5 puan) tarafından
Kesinlikle bahaneydi evet olan cocuuma oldu
0 oy
(961 puan) tarafından

Ailen arkanda ise durma kuzum 

Sana hakaret ve küfür eden bi adamı çekmek zorunda değilsin 

(5 puan) tarafından
Ailem arkamda şükür ama ben cocuguma aciyorim dahs cok kucuk
(961 puan) tarafından
Canım öyle küfürbaz bi babanın annesine saygısızlıkları ile büyümesinden daha iyidir :/
0 oy
tarafından
Onun başı anasına gire b*k herif
(5 puan) tarafından
Aynen..
0 oy
tarafından
Belli oldu sebebı desene. Ikı eve bırden bakmak zor gelecegı ıcın senı bedava anasının kapısına atıp rahat rahat baska kadına para yedırmek ıcınmiş iyi ki kabul etmemıssın. Toparlanırsın kuzum zamanla kendıne zaman ver gececek.. Bosanıp bosanmamak senn terchn ama pislik kocana tekrar guvenemyceksın oda kotu:(
(5 puan) tarafından
Elimde hic bi gelirim yok su zmaana kdrda claismadim zsten bebek var. Yine onun eline bakmak zorundayım
tarafından
E aılen
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.. kimseye muhtaç değilsin herseyde vardır bir hayır daha sağlam durudansın hayata karşı daha güçlü olucaksin
(5 puan) tarafından
Amin sagolun:(
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Canim benim cok zordur ama adam seni zaten birakip gitmis bebegini de birakmis aldatmasina sasirmamak lazim insan karisini bebegini birakip nasil gider o sizi gozden cikarmis sende toparlan kendine gel mecbur bosancaksin zaten bu alternatifsiz bisey
(5 puan) tarafından
Benim esim narsist vicdani yok naersistlern dedgnz gbi
(1,113 puan) tarafından
Üzülme canim hatta sevin erkenden kurtulcaksin ailen yanında olurlar insaalah sende calisirsin ona muhtac olmassin ama bebegine bakmak zorunda esssek gibi bakcak vercek parasini gitsin hangi pislik kadinla oluyosa olsun artik
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Nasil abidin ne gördün yada duydun 
(5 puan) tarafından
Ya zaten hssediyodm telefnunda grdm
0 oy
(50 puan) tarafından
canim benimm oyle kocadan hayir gelmez.  benc3 bebeyinin mutsuz evlilikde buyumemeli.  cocuga  gunah. kendin ailenle kalirsin nafaka alirsin basda zor olacak ama sen kendin bebeyine bakarsin.   buyudukce calisirsin   kadin isterse her sey yapar.   yine yapar.  afffeder diye dusunur yine apar.     bencede uzak dur.  bebeyinin mutlu ailede buyumesi gerek mutsuz baba anneyle diyil. 
0 oy
(45 puan) tarafından
Çocugum küçük diyip çocugu kavgalı gürültülü huzursuz aglamalı sızlamalı bir ortamda büyütme. Çocuguna o zaman daha da yazık. Allahım merhamet etsin yüzünü güldürsün inşallah. O adama bir türlü göz dagı ver. Annelerin yanına gitmen en saglıklısı ama eşyalarını o adama da bırakma.
0 oy
(24 puan) tarafından
Vur at anası baksin cehenneme kadar kız ne üzülüyorsun kendine yakışanı yapıyordur

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 838 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mini_k Kelebe_k (66 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 559 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde hilalkara (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 667 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde Esraack (44 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 774 göst.