0 oy
668 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Kizlar  esimle  tartismistik seni aldatmak istesem  ruhun duymaz demisti bana birde  37 haftalik hamileyim biri sabah  arasim  cevapsiza aldi  normalde  sabah isi hazir nolur tezgahini kurar ama  reddetti  aramami  bugun batim oglene  dogru 10 dkka  arayla  bi kac nm arama  1 bucuk dakka konusma  vardi nm sorgulattim gizli cikmiyor  whats app  baktim karsi taraftan eklenmemis  profil ve  hakkinda bilgi  cikmiyor

12 Cevaplar

0 oy
(143 puan) tarafından
Ara numarayı bakalım kim cikicak
(44 puan) tarafından
Acaba bilse aradigini  falan
(143 puan) tarafından
Süpe ediyosan ara gizli no dan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamile hamile.kendini.bunj yapma  

Tartismissiniz o an ağzından oyle bir kelime çıkmış.  

İşi vardır birsey olmuştur bakmamıştım belki iş için biri aramistir hemen kalbine götümü getirme 
(44 puan) tarafından
Bu numara  isim olarak  ibo ic camasirci  diye kayitli  ama  whats app ta  karsidan kayit  yok birde  rahat  reddetme  ve ustune  arama  cevapsiz birakma  10  dkka arayla 1 buvuk dakka konusma  gecmis konusmalara baktim  ya isteyken  yada  evde degilken hep
tarafından
Bilemedim. Ara için rahat etsin. Arada tatsızlık.var ise belli esin o yüzden açmamış olabilir.
Veya  hangi operatör ise orran dokümanları bak hangi numara ile çok konuşmuş ise dk vesaire gorrusun
(44 puan) tarafından
Baktim  son  21  kasim dokumani var ondan snrasi  yok yarin gizliden arasam  acmazlar
tarafından
Pazarcı mı senin eşin
(7,177 puan) tarafından
Ya gerçekten İbo ise o sırada iş için irtibata gecmislerse ? Telefon beklediği için meşgul etmemek adına seni meşgule attıysa ? Ya sen aradığında adamın kızı ya da karısı açsa sende farklı anlasan yuvan yıkılır . Allahım hakikat ne ise onu cikartsin karşına
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Sakin ol canım. Yazık etme hamileliğinin son günleri tadını çıkar. Evham yapıyosun bence boş yere. Olmadı eşine sor bu kim diye. 7 yıllık evliymişsin. Eşini en iyi sen tanırsın yani. 
0 oy
(262 puan) tarafından
Kuzum şüphe çok kötü bir duygu içten içe insanı kemirir suphenden biran önce kurtul derin ya eşinle konuş ya numarayı gizliden ara 
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Canım benim eşim kendi iş yeri günde farklı numaralarla 20 kişi ara ben hiç aklıma öyle şeyler getirmem çünkü kötü kötüyü getirir sende getirme bak bende hamileyim hamile olduğum için eşim bana pek yaklaşmaz ondan bu durumlar normaldir günahını alma derim böyle yaparak eşini kendinden soğutur Sun bırak zaman akışına
0 oy
tarafından

İnsanlik hali illaki kayıtsız numaralar olabilir  

Bende buradaki postlari   takarak kuruntu yapıyorsunuz   gibi 

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Gizliden ara canim

(44 puan) tarafından
Aradim gizliden  ulasilmiyor  sesli mesaj  birakin diyor
0 oy
(87 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Fazla kapılmamak gerek
(44 puan) tarafından
O nasil ya lutfen bilgi verir misiniz knu  arastiriyorum o uygulamayi bulamadim
(87 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Naptin indirdin mi
(44 puan) tarafından
Cube acr mi  yazacagim tamam  canim  esim  cok  soguk bana ya  bide bekarken eski sevgilisi vardi dayi kizi benden 5 yas buyuk  esimde benden 10 yas buyuk kiz  bekar halen  aklima  o geliyor surekli
(87 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Neden boyleler hic anlamiyorum
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Seni sinirlendirmek için demiştir canım hamilesin takma kafana. Yapacak adam havada karada her yerde yapar 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Numarayı ara istersen özelden
(44 puan) tarafından
Nm ulasilmiyor sesli mesaj birakin diyir
0 oy
tarafından
Geldiğinde arattır kocana. De ara duyacam. Eğer erkek filansa direk arar yanlış oldu der kapatır. Ama yanlış bişey varsa yok aramam folja yapar kaçar o zaman da sen ararsin. Ama bnce büyük bişey yok. Bnde hamileyim eşime bunu yaptım bu yüzden rezil oldum elin kadınını aradım 50 yaşındaymış kadın. İşi yüzünden aramışlar halbuki. Gaza gelip evi terkettim filan şuan hala tam anlamıyla duzeltemedik
0 oy
tarafından
Kocamın telefonundaki kayıtlı olmayan numaraları arasam evin yolunu bulamam işi gereği bi ton adamla konuşur 

Bu kadar kuruntu yapma bence 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 840 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mini_k Kelebe_k (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 430 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 567 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde hilalkara (7 puan) tarafından soruldu
0 oy