0 oy
469 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlarr diyete pazartesi sabahi sekersiz bir kahveyle başliyorum insallah kilo verebilirim dogumdan sonra 25 kg kadar aldim hic de veremedim.Artik bu duurmdan cok rahatsiz oluyorum tatile gitmedim kilolarim yüzünden.Sizin de varsa zayiflamak icinn onerileriniz alayim lutfen

image

16 Cevaplar

0 oy
(291 puan) tarafından
Doğumda 10 kilo verdim 90 kiloya indim 5 ay oldu ve 92 kiloyum çok kilo almadım zaten kiloluyum çok fazla acikip yemek yiyorum ama 4 5 litre su içiyorum bence suyunda kilo almamamda etkisi var
tarafından
Evet su cok önemli ama icmiyoruz maleseff
-Reklam-
0 oy
(14,080 puan) tarafından

Bol bol ev işi temizlik yemek bulaşık çamaşır ütü ve en önemlisi de bol bol stres alsana kilo verme yöntemi :D

tarafından
Ev isini alayim ama stres kalsin bir kenarda zaten yeterince var birde ustune eklenirse naparimm :))
tarafından
Ütü denen birseyde vardı demi :)) uzun zamandır ütüyü kullanmıyorum desem :)
tarafından
Neden canim benim en sewdigim istir 2 gune bir yaparim evde ne var ne yok toplayipp
tarafından
Ben sadece ferace giyiyom dışarda eşim tişört.  Feracelerim kirismiyor yıkarken eşiminse tişörtleri kirismiyor ama kışın eşimin kışlık  gömlekleri  falan baya yoruyor beni haftada 2 kez açıyorum ütüyü:) kot pantolonları da kirismiyor valla kafam rahat.  Kızımın da hiç bir şeyi kirismiyor bir kaç gömleği hariç
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ben verdiysem herkes verir 2. Fotoğraf  73 kilo ilk fotoğraf 60 kilo 2.5 ayda verdim
tarafından
Atiyorum en alta bak
(1,265 puan) tarafından
Kız derya sende at merak ettim her zamn resim atarsin zaten
tarafından
Vardi silmis kiz :))))
(1,265 puan) tarafından
Bilyorum yine atsin diyirum
tarafından
Ha tm cnm
0 oy
(4,723 puan) tarafından
Bende çok istiyorum ama daha bebeğim 31 günlük ama varsa böyle ödem atıracak birşey bende istereim şurada bekliyim 
tarafından
Emzriyorsan bekle derim . Benimki 6 aylik oldu sutten kesildi oyle karar verdim bende
(4,723 puan) tarafından
Evet emziriyorum yaaa emzirenler verirler diye duymuştum yok ama sabit kalmışım
0 oy
tarafından
Karatay diyeti yap canım bana bira zor gelmişti ama acayip etkili
tarafından
Aa ilk defa duydum bir arastirayim canim cok tesekkurler
0 oy
(1,337 puan) tarafından

Canım bir uygulama var yediğin şeylerin adını yazıyorsun kaç kalori aldığını günlük hesaplıyor ve verdiğin kaloriyi hesaplıyor filan tabi vücut kitle indeksine göre kaç kilo olman gerektiği haliyle günlük ne kadar yemen gerektiği yazıyor ben o uygulamayla 1 haftada 1 buçuk kilo verdim sonra diyeti bozdum :Daslında zayıflamak isteyenler burda bi grup kurmaliyız sürekli bugün ne kadar ne yedin die konuşup haftada bir tartıya cıkıp birbirimize söyleyip gaza getirip kilo versek harika olur haa:D

tarafından
Yaaa oyle bir uygulamami varmiss tam aradigim sey canim uazar misin ismini sana zahmett
(1,337 puan) tarafından
Kalori takip uygulamanın ismi sabah kaç kalori yemen lazım öğlen kaç kalori filan hep yazıyo kendini tutup diyetini sıkı yap bol hareket et umarim istediğin kiloya düşersin
tarafından
İnsallah canim cok tesekkur edeeim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
En iyisi diyetisyen esligin de kilo vermek. Imkanin varsa git derim.
tarafından
Kucuk bebegim var canim ortalikda virus kayniyor guvenemiyoeum acikcasi
(7,118 puan) tarafından
Anladim canım. O şekilde daha sağlıklı ve kalıcı verirsin diye demistim.
0 oy
tarafından

image

56 kiloyum

image 

tarafından
Nazar degse bana deger:))
(119,666 puan) tarafından
Şişkooooooooo
tarafından
Sensin o korkak  fotonu atmaya korkuyon :))))
Ahahaaha kiz bem buralarda bacak şov bile yaptim
tarafından
Bnde yaptim onu :)))))
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Bide alamayanlar var :((
tarafından
İnan verememek cok daha kotu..
0 oy
tarafından
Kiz nasil veremiyonuz bn dogumdan cktim 10 kilo dirk gitti ayni kiloma dondum bile 
tarafından
Masallah canim ama elimizde degil tabi birde sut olsun diye yedigimiz ictiklerimiz var..
0 oy
Beni stres uzuntu zayiflatiyo
0 oy
tarafından
82 kiloya cıkmıştim 3 ayda 65 kiloya indim. Gerci sonra 20 gündür biraz aldim gibi. Ekmegi tamamen kestim bolca su icip meyve yedim.spor yaptim o sekilde gitti
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra 26 kilo verdim özel bir şey yapmadım sadece bebekten yiyemedim sürekli su içtim o kadar 
0 oy
(704 puan) tarafından
Ya bende 80le hanile kaldm 100 le girdm maşallah :) 9 aylık kızım şimdi 84 falanım 70e inmk istiyorm inabilirm ama hemen geri alıyorm tutamıom
0 oy
tarafından
Tarcinli limonlu zencefili kür yapiyorum 
0 oy
(582 puan) tarafından
Ben diyetisyene gitmiştim 35 kilo verdim.

Diyetisyen  kontrolünde olman daha iyi aslında liste veriyor ona göre uyuyorsun haftalik en az 3 kilo  gidiyor.

Gitmcem diosanda.

Kendine liste hazrlaman  gerekiyor

En az 2bucuk 3 litre su içmen  lazim.

Detox suları. 

Spor salonunada  gidiyordum ben çok iyi gelmişti. 

Sen gidemezsen kesinlikle evde leslie yap videoları  youtubede var iyi yağ yakıyor.

Yürüyüşn hareketn  her zaman olsun yaği  tuzu unu  hayatından çıkart  tamamdır. 

Bir süre sonra vücudun alışıyor  

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 475 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 201 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde siddet-magduru3 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 192 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy